VILNIUS TECH šaukia: Norim dar!

Glaudžiai bendradarbiaudami su didžiausiais šalies universitetais, džiaugiamės kiekviena galimybe, leidžiančia prisidėti prie būsimų inžinierių rengimo procesų infrastruktūros, atitinkančios šiuolaikinių pramonės skaitmeninimo Industry 4.0/5.0 standartus tobulinimo srityje.

Už lango jau šildant pavasariniui orui, malonu pranešti geras naujienas. Visai nesenai, vos prieš keletą savaičių, Vilniaus Gedimino Technikos universitetas priėmė sprendimą pakilti į rekordinį lygi nuo SOLIDWORKS EDU 500 CAMPUS licencijų pereinant prie SOLIDWORKS EDU 2000 SITE akademinių licencijų paketo. Tokiu būdu VILNIUS TECH tapo stambiausiu SOLIDWORKS akademiniu vartotoju Lietuvoje.

Įpusėjus mokslo metams, universitetas pastebėjo SOLIDWORKS programinės įrangos trūkumą ir iš karto ėmėsi veiksmų. Paaiškėjo, kad SOLIDWORKS produktų šeimos programos (tokios kaip 3DCAD, Simulation, Electrical ir kt.) yra reikalingos ir aktyviai naudojamos ne tik mechanikos ar transporto fakultetų, bet ir aviacijos inžinerijos, elektronikos, statybos ir netgi fundamentaliųjų mokslų studentų ir dėstytojų!

Norime priminti, kad SOLIDWORKS EDU suteikia prieigą prie visų SOLIDWORKS programų paketo resursų. Naudodami SOLIDWORKS programinę įrangą studentai ir dėstytojai ras visus reikalingus inžinerinius įrankius pagal dėstomų disciplinų specifiką bei poreikius ar savo pomėgius.

Mūsų ilgalaikio bendradarbiavimo dėka, visų Lietuvos aukštųjų mokyklų, kolegijų, profesinių ir bendro lavinimo mokyklų studentai, moksleiviai ir jų dėstytojai turi galimybę nemokamai naudotis SOLIDWORKS sprendimais savo kompiuteriuose mokslo ir mokymosi tikslais.

Jeigu Jūsų atstovaujama mokymosi įstaiga ar institucija dar neturi akademinės licencijos? Susisiekite su IN RE atstovais ir prisijunkite prie milžiniškos vartotojų bendruomenės gaudami ne tik profesionalią programinę įrangą, bet ir vietines konsultacijas lietuvių kalba!