IN RE UAB ir SrinSoft Inc.: naujas bendradarbiavimas siekiant sklandaus CAD-BIM duomenų keitimosi

Dinamiškame projektavimo ir statybos pasaulyje sklandus keitimasis duomenimis įvairiose platformose yra ne tik privalumas, bet ir būtinybė. Matydama šį svarbų poreikį, UAB “IN RE” džiaugiasi galėdama pranešti apie reikšmingą bendradarbiavimą su bendrove “SrinSoft Inc.”, kuri yra CAD-BIM duomenų mainų sprendimų kūrimo pradininkė. Ši partnerystė pranašauja naują efektyvumo ir inovacijų erą architektūros, inžinerijos ir statybos (AEC) pramonėje.

Šio bendradarbiavimo pagrindas – “BIMDeX“, specializuotas “SrinSoft Inc.” padalinys, skirtas kurti platformą, kuri be vargo palengvina keitimąsi projektavimo duomenimis tarp įvairių CAD, BIM ir projektavimo programinės įrangos paketų. BIMDeX yra pažangos švyturys, žadantis pašalinti nepatogias kliūtis, kurios tradiciškai trukdė sklandžiam didelio detalumo 3D modelių judėjimui tarp mechaninių CAD ir BIM sistemų.

CAD ir BIM bendradarbiavimo ateitis yra čia, ir ji yra šviesesnė nei bet kada anksčiau. Prisijunkite prie mūsų ir leiskitės į šią jaudinančią kelionę, kurioje kiekvienas projektas yra galimybė atrasti naujus horizontus ir pasiekti išskirtinių rezultatų. Kartu su “SrinSoft Inc.” UAB “IN RE” siekia pažangos projektavimo ir statybos srityje, užtikrindama, kad mūsų klientai visada išliktų priekyje lenktyniaudami meistriškumo link.

Sveiki atvykę į naują CAD ir BIM bendradarbiavimo standartą – įgalintą “BIMDeX“, kur jūsų projekto sėkmė yra didžiausias mūsų pasiekimas.

Sudomino šis sprendimas? Kreipkitės pardavimai@inre.lt