Seminarai ir pagalba projektavimo programinės įrangos vartotojams

Organizuojame profesionalius mokymo kursus visiems norintiems įgyti ir patobulinti kompiuterinio projektavimo žinias, naudojant (taikant, pritaikant) šiuolaikines CAD / CAM / CAE / PLM sistemas ir technologijas.

Mes siūlome mokymus pagal standartines ir specializuotas programas, vedamus įgudusių instruktorių specialiai įrengtoje kompiuterių klasėje, vartotoje darbo vietoje ir nuotolinį mokymą. Išklausiusiems kursų ir seminarų programas yra išduodami dalyvio sertifikatai.

Kursų programos

other Mokymo kursai vedami pagal standartines ir specializuotas programas. Baziniai kursai pagal standartines programas, taikant gerai aprobuotas mokymo metodikas garantuoja klausytojams pagrindinį programinės įrangos produktų įsisavinimo lygį, sukuria tvirtus pamatus savarankiškam tobulėjimui. Pažengusiems vartotojams organizuojami antros pakopos mokymo kursų programos, sukurtos pagal specializuotą tematiką ir atsižvelgiant į individualius užsakovo pageidavimus.

SolidWorks kursai

Edgecam kursai

Bentley produktų kursai

Nemetschek Allplan kursai

SCIA Engineer kursai

Mokymų vieta

Norint pasiekti geriausių mokymosi rezultatų klausytojai turėtų mokytis ne savo biuruose, o tam skirtoje aplinkoje. Mokymai vyksta UAB „IN RE“ specialiai įrengtoje kompiuterių klasėje arba kliento darbo vietoje.

Visa mūsų mokymo įranga pritaikyta sukurti tinkamą mokymosi aplinką. Techniškai gerai aprūpintos ir patogios darbo vietos ir maloni aplinka užtikrins studentų dėmesio sutelktumą į naujos programos įsisavinimą. Specialių pageidavimų mes galime surengti mokymus išvykoje arba klientų darbo vietoje. Taip pat organizuojame nuotolinius mokymo kursus naudojant Interneto technologijas.

Sertifikuoti instruktoriai

Mokymai vedami patyrusių aukštos kvalifikacijos instruktorių, kurie yra sertifikuotų profesionaliam kompanijos pristatomų programinių produktų techniniam palaikymui (techninei paramai, techninei pagalbai) ir apmokymui. UAB IN RE mokymo instruktorių žinios yra nuolatos atnaujinamos siekiant suteikti besimokantiems pačius naujausius praktinius įgūdžius.

 

Registruotis mokymams

Parašykite komentarą