IN RE UAB teikia profesionalius PLM / BIM mokymus lanksčiu grafiku ir atsižvelgiant į jūsų turimą patirtį. Nesvarbu, ar tik pradėjote naudotis modeliavimo programine įranga, ar jums jau reikia specializuotų simuliacijos, duomenų valdymo, CNC programavimo, elektros projektavimo, ar bet kokių kitų kursų – IN RE pateiks jums pasiūlymą, atitinkantį jūsų poreikius.

IN RE UAB yra:

 • SOLIDWORKS Corp. autorizuotas mokymų centras Lietuvoje (SOLIDWORKS Authorized Training Centre)
 • HCL CAMWorks autorizuotas mokymų centras Baltijos šalyse
 • Bentley Institute mokymų partneris (Product Training Partner)
 • Formaliojo profesinio kompiuterinio projektavimo mokymo centras

IN RE UAB mokymus veda:

IN RE mokymų centre kasmet apmokomi šimtai kursantų. Mokymus veda sertifikuoti programinės įrangos inžinieriai, turintys ilgametę profesinę patirtį, o taip pat gilias ivairių sričių inžinerinio projektavimo žinias. Mokymus organizuojame tiek pagal standartines, tiek pagal konkrečius vartotojų poreikius adaptuotas programas.

Mokymų metu sprendžiami praktiniai uždaviniai ir lavinami įgūdžiai, todėl perteikiama medžiaga įsisavinama greičiau, o įgytos žinios pritaikomos praktiškai. Kursų dalyviai gauna gamintojo paruoštą mokymų medžiagą, adaptuotą pagal konkrečius kursus. Baigusiems mokymus įteikiamas tarptautinis “Dassault Systemes SOLIDWORKS Corp. Training Center” kursų išklausymo sertifikatas.

IN RE UAB mokymo kursai yra skirti padėti įmonėms bei individams pagerinti jų projektavimo įgūdžius bei padidinti produktyvumą. Teikdami visų lygmenų mokymus, galime užtikrinti, kad suteiksime jums reikiamas žinias, ir padėsime išmokti optimaliau naudotis SOLIDWORKS sprendimais.

Mokymosi būdai

Mokymai mūsų klasėse. Pasirinkite kalendoriuje dominantį kursą, užsiregistruokite, ir mes su jumis susisieksime. Atkreipkite dėmesį, jog kursai gali būti daugiadieniai.

Mokymai nuotoliniu būdu. Pasirinkite kalendoriuje dominantį kursą, užsiregistruokite, ir mes su jumis susisieksime. Atkreipkite dėmesį, jog kursai gali būti daugiadieniai.

Savarankiškas mokymasis MySolidWorks platformoje. Įsigykite MySolidWorks Professional metinę prenumeratą, ir gaukite prieigą prie SOLIDWORKS Online mokymo kursų.

Mokymai jums patogioje vietoje. Susisiekite su mūsų komanda, ir mes suderinsime kursus pagal jūsų pageidavimus ir atliekamų užduočių specifiką.Nauda darbdaviui

Darbdavys bus užtikrintas, kad darbuotojo kvalifikacija atitinka keliamiems reikalavimams.  Inžinierių komandos, dirbančios su programine iranga, turi pasiekti vienodą kvalifikacijos lygį. Tai reiškia, kad kuriant projektus, turi būti naudojamos vienodos technologijos ir metodai. Pasirenkamas optimalus, programinės irangos gaminojo numatytas projektavimo ir inžinerinių uždavinių sprendimo kelias. 

Optimaliai panauduojamos lėšos programines irangos išlaikymui, kadangi kvalifikuotas inžinerinis personalas maksimaliai išnauduoja esamą programinę įrangą. 

Tai užtikrina, kad projektavimo procesas vyks greičiau, bus minimalizuojama klaidų tikimybė, o tai atitinkamai sumažina kaštus projektavimui, padidina gaminio kokybę ir jo išleidimo į rinką greitį.  Imonė įgauna konkurencinį pranašumą, o klientai liks labiau patenkinti.

Nauda darbuotojui 

Inžinerinių sričių CAD profesionalai, išlaikydami SOLIDWORKS sertifikavimo egzaminą, galės įrodyti savo gebėjimus, ir gauti adekvačias, pramonėje pripažįstamas kvalifikacijas. 

.Konkurencingoje darbo rinkoje SOLIDWORKS sertifikatas yra projektavimo ekspertizės ir aukštos darbo etikos įrodymas. SOLIDWORKS siūlo 13 skirtingų sertifikatų, pradedant specializuotais, tokiais kaip Sheet Metal, baigiant pirmojo lygio SOLIDWORKS Associate sertifikatu.

Lietuvoje yra virš 300 sertifikuotų SOLIDWORKS specialistų. Pamatyti savo sertifikatą, rasti inžinerius, kurie yra išlaikę egzaminą, galite pasinaudoję šia nuoroda: 3DEXPERIENCE® Certification Center User Directory.

Lietuvos mokymo įstaigos, naudojančios SOLIDWORKS EDU su techniniu palaikymų savo mokymo procese, gali suteikti savo dėstytojams ir studentams galimybę nemokamai išlaikyti CSWA – Mechanical Design – Academic Version ir CSWP – Mechanical Design – Academic Version.

SOLIDWORKS sertifikavimosi kelias 

Yra trys sertifikavimosi lygmenys: Associate, Professional, ir Expert. Toliau išvardinti mokymo kursai suteiks studentams esmines žinias, reikalingas praeiti kiekvieną SOLIDWORKS sertifikavimosi egzaminą. SOLIDWORKS Mechanical Design sertifikatas yra ko gero pati paklausiausia kvalifikacija 3D CAD profesionalams. 

CERTIFIED SOLIDWORKS 
ASSOCIATE
CERTIFIED SOLIDWORKS 
PROFESSIONAL
CERTIFIED SOLIDWORKS 
EXPERT
Projektavimas (SOLIDWORKS) CSWA – Mechanical Design 
CSWA–Sustainability 
CSWA – Mechanical Design – Academic Version
CSWP – Mechanical Design 
CSWP-MBD 
CSWPA-Drawing Tools 
CSWPA-Mold Making 
CSWPA-Sheet Metal 
CSWPA-Surfacing 
CSWP – Mechanical Design – Academic Version
CSWE – Mechanical Design 
Inžinerinė analizė (Simulation) CSWA-Simulation CSWP-Simulation CSWE – Simulation
Elektros inžinerija (Electrical) CSWA-Electrical
Gamyba (CAM) CSWA-Additive Manufacturing CSWP-CAM
Duomenų valdymas (PLM, PDM) PDM CPPA – 3DEXPERIENCE – Collaborative Business Innovator

Kaip galiu pasiruošti?

Sertifikavimo egzaminai yra išsamūs, nestebimi (privatūs) testai internetu, kurie patikrina dalyvio gebėjimą modeliuoti ir analizuoti parametrinius komponentus bei judamus surinkimus, naudojantis SOLIDWORKS įrankių ir funkcijų palete. Jei norite gauti SOLIDWORKS sertifikatą, sekite šią veiksmų seką, kad užsitikrintumėte sėkmę.


#1 

Mokymai

#2 

Savarankiškos 
studijos

#3

Bandomieji testai

#4

Egzaminas

Į SOLIDWORKS kursus įeina pamokos, parengtos specialiai pagal egzaminų turinį. Instruktoriai yra patys išlaikę įvairius SOLIDWORKS egzaminus, ir gali su studentais pasidalinti savo asmenine patirtimi, ruošiantis sertifikavimuisi.

Video pamokų įrašus, parengtus pagal SOLIDWORKS sertifikavimosi egzaminų programą, galite peržiūrėt iš kompiuterio, planšetės ar telefono, apsilankę MySolidWorks.

Bandomuosius testus galite rasti sertifikatų kataloge. Pasitreniruokite savu tempu, kol pasijusite užtikrintai.

SOLIDWORKS sertifikavimosi egzaminus galite bet kada rasti 3D Experience sertifikavimosi centre. Egzaminų kortelės yra nemokamos visiems SOLIDWORKS vartotojams su aktyvia techninio palaikymo prenumerata. Kiekvienai aktyvios prenumeratos darbo vietai skiriami trys egzaminai (po vieną iš kiekvienos kategorijos):  Core, Advanced Topics ir Specialty Topics. 

Mokomuosius SOLIDWORKS failus visiems čia išvardintiems kursams galite parsisiųsti čia. Jeigu kalendoriuje neradate pageidaujamų mokymų, spauskite „Registruotis“, užpildykite formą, ir mes būtinai su jumis susisieksime.

Užimtumo tarnyba finansuoja perkvalifikavimo ir kvalifikacijos tobulinimo programas dirbantiesiems ir bedarbiams. Su visu programu sąrašu galite susipažinti čia.

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Essentials

Trumpas kursų aprašymas: tai yra bazinis SOLIDWORKS mokymo kursas, skirtas pradedančiajam vartotojui. Kursų metu dalyvis išmoks dirbti su automatizuoto trimačio projektavimo sistema SOLIDWORKS. Mokymų metu bus mokoma: kurti parametrinius detalių modelius ir surinkimus, naudotis įrankiais, pagreitinančiais projektavimo procesą, generuoti detalių brėžinius.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS bazinių mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Todėl išklausius šį SOLIDWORKS bazinį mokymo kursą dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Essentials vadovėlis iš JAV (anglų k.) lieka mokymų dalyviams.

Programos trukmė – mokymai – 4 dienos/32 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. SOLIDWORKS pagrindai ir vartotojo sąsaja – 2,5 akad.val.

 • Kas yra SOLIDWORKS programa;
 • Detalės projektavimo planavimas
 • Failų tarpusavio ryšiai sistemoje ir jų svarba;
 • Failų atidarymas;
 • Grafinė aplinka, įrankių juostos ir jų pritaikymas vartotojui.

II. Įvadas į eskizų kūrimą – 2,5 akad.val.

 • 2D eskizavimas;
 • Eskizavimo žingsniai;
 • Failų saugojimas;
 • Eskizavimo įrankiai ir plokštumų pasirinkimas;
 • Eskizo kūrimas ir geometrijos aprašymas matmenimis;
 • Teisingo eskizo sukūrimo taisyklės;
 • Eskizo braižymas atsižvelgiant į galutinę detalės geometriją;
 • Geometrinių figūrų tarpusavio ryšiai eskize;
 • Matmenys, jų atidėjimo būdai ir rūšys;
 • 3D kūno suformavimas iš nubraižyto eskizo.

III. Detalių modeliavimo pagrindai – 3,5 akad.val.

 • Terminologija ir pagrindinės funkcijos;
 • Patogiausio profilio ir plokštumos eskizui parinkimas;
 • Darbas su modelio kūrimu – standartiniai vaizdai, pirmo eskizo kūrimas, 3D kūno formavimo funkcijos, jų pervadinimas;
 • Eskizo kūrimas ant plokščio 3D kūno paviršiaus;
 • Iškirpimų formavimas detalėle;
 • Standartinių kiaurymių sukūrimo komanda – Hole Wizard. ;
 • Detalės kampų suapvalinimų ir nuožulų formavimas;
 • Detalės brėžinio sukūrimas ir pagrindiniai brėžinio braižymo įrankiai;
 • Detalės matmenų ir geometrijos (simetrijos linijos, kiaurymių centrai ir pan.) vaizdavimas.

IV. Simetriškų ir nuolydį turinčių, detalių modeliavimas – 3,5 akad.val.

 • 3D kūno formavimas su nuolydžių naudojant „Boss“ ir „Draft“ funkcijas;
 • Simetriško eskizo kūrimas ir darbo pagreitinimo įrankiai;
 • Eskizavimas modelyje. Esamos geometrijos panaudojimas eskizo kūrime;
 • Skirtingų vaizdų pasirinkimas naudojant pelytės ir klaviatūros mygtukų kombinacijas;
 • Eskizo linijų apkarpymas ir prailginimas, modelio matavimo įrankiai, matmenų pakeitimo būdai;
 • Komandų ir geometrijos kopijavimas ir redagavimas.

V. Pasikartojančios geometrijos kūrimas – 2,5 akad.val.

 • Geometrijos atkartojimo kūrimo funkcija „Pattern“ ir jos naudojimas;
 • Geometrijos atkartojimas linijiniu būdu;
 • Geometrijos atkartojimas apskritimu;
 • Geometrijos atkartojimas apibrėžtuose eskizo taškuose;
 • Pagalbinės modelio geometrijos (plokštumų ir ašių) naudojimas;
 • Veidrodinio atvaizdo (Mirror) kūrimas.

VI. Sukinių projektavimas ir modelio analizė – 2 akad.val.

 • Trimačio sukinio sukūrimo funkcijos (Revolve) nagrinėjimas;
 • Modelio medžiagos priskyrimas iš medžiagų bibliotekos;
 • Modelio masės nustatymas;
 • Modelio savybių parametrai ir jų sukūrimas;
 • Kūno analizė baigtinių elementų metodu, naudojant SOLIDWORKS SimulationXpress įskiepį.

VII. Tuščiavidurių detalių modeliavimas ir standumo briaunų kūrimas – 1,5 akad.val.

 • Tuščiavidurių detalių kūrimas naudojant Shell komandą;
 • Standumo briaunų formavimo komanda Rib;
 • Nuolydžių analizė ir jų pridėjimas;

VIII. Modelio geometrijos klaidų taisymas – 1,5 akad.val.

 • Geometrijos problemų paieška;
 • Eskizo geometrijos taisymas;
 • Eskizo plokštumos atstatymas;
 • Funkcijų klaidų taisymas;
 • Modelio užapvalinimų kūrimas naudojant FilletXpert įskiepį;
 • Modelio nuolydžių modeliavimas naudojant DraftXpert įskiepį.

IX. Projektuojamos detalės pakeitimai – 2 akad.val.

 • Detalės redagavimas eskizo ir 3D kūno lygmenyje;
 • Modelio kūrimo eigos peržiūra – funkcijų tarpusavio sąryšio nustatymas;
 • Modelio funkcijų atnaujinimas po pakeitimo. Atnaujinimo būdai;
 • Atskirų eskizo kontūrų naudojimas funkcijose;
 • Modelio matmenų redagavimas 3D aplinkoje, naudojant Instant 3D įrankį.

X. Detalės konfigūracijos ir jų kūrimas – 1,5 akad.val.

 • Konfigūracijų naudojimas projektavime;
 • Konfigūracijų kūrimas, jų rūšys;
 • Konfigūracijų redagavimas ir modelio atnaujinimas;
 • Modelio konfigūravimas naudojant matmenų lenteles (Design tables);
 • Modelių bibliotekos (Design library) naudojimas.

XI. Formulių ir kintamųjų kūrimas – 2 akad.val.

 • Matmenų reikšmių priskyrimas kintamiesiems;
 • Formulių kūrimas;
 • Įvairios geometrijos modeliavimas naudojant formules ir kintamuosius.

XII. Brėžinių kūrimas – 2 akad.val.

 • Modelio parametrinių vaizdai ir jų atvaizdavimas;
 • Detalės pjūvio vaizdavimas ir vaizdavimo būdai;
 • Detalizuoti vaizdai naudojant vietinį padidinimą, pertrukinį vaizdą (Broken view);
 • Papildomų kūno projekcijų sukūrimas;
 • Matmenys ir kiti brėžiniuose naudojami simboliai (bazės, paviršiaus apdirbimo, geometrijos simboliai);
 • Brėžinių lapai ir formatai;

XIII. Surinkimo komponavimas iš atskirų detalių – 2,5 akad.val.

 • Naujo surinkimo sukūrimas;
 • Pirmojo komponento pririšimas erdvėje;
 • Komponentų peržiūra, komponento laisvės laipsnio nustatymas.
 • Papildomų komponentų įkėlimas į surinkimą;
 • Detalės konfigūracijų naudojimas surinkime;
 • Detalių tarpusavio ryšių sukūrimas;
 • Smulkesnių mazgų įkėlimas į bendrą surinkimą;
 • Surinkimo ir jį sudarančių elementų kopijavimas, išsaugojimas ir pavadinimo keitimas naudojant Pack and Go komandą.

XIV. Darbas su surinkimais ir jų analizė – 2,5 akad.val.

 • Surinkime esančių detalių susikirtimo analizė;
 • Tarpelių tarp detalių analizė ir kontrolė;
 • Surinkimą sudarančių detalių matmenų keitimas, surinkimo aplinkoje;
 • Išardytos konstrukcijos vaizdavimas (Exploded view);
 • Surinkimų brėžiniai – specifikacijos ir žiniaraščio (Bill of Materials) sukūrimas, detalių žymėjimas brėžinyje.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs SOLIDWORKS sistemos naudojimo ir taikymo praktikoje žinių. Mokymų metu įgytos žinios įgalins kurti detales, mazgus ir jų brėžinius, o darbą automatizuojančių įrankių (pav. konfigūracijų, kintamųjų) naudojimo įgūdžiai, leis išvengti klaidų ir projektavimo darbus atlikti greičiau. Įgytos žinios gali būti taikomos įvairiose inžinerijos srityse.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Essentials kurso baigimo sertifikatas.

Mokymai vyksta specialiai tam įrengtose mokymų klasėse:

1. UAB „IN RE“ mokymų klasė, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilnius;

2. Informacijos technologijų mokymo centras, K. Donelaičio g. 33, Kaunas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Sheet Metal

Trumpas kursų aprašymas: tai yra specializuotas lakštinių metalo gaminių projektavimo mokymo kursas naudojant SOLIDWORKS. Jis apima lakštinio metalo detalių kūrimą, vientiso modelio konvertavimą į lankstomą detalę bei modeliavimą surinkimo kontekste.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas vadovaujantis SOLIDWORKS Sheet Metal mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Išklausius SOLIDWORKSSheet Metal mokymo kursą dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Sheet Metal vadovėlis (iš JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Mokymų trukmė – 2 dienos/16 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Lakštinio metalo detalių modeliavimas, įvairūs lenkimo tipai ir lenkimo parametrų nagrinėjimas. Lenkimo lentelės ir lenkimo parametrai (K-Factor). -4 akad.val.

II. Darbas su išklotinėmis, detalės paruošimas, pritaikymas gamybos procesui. – 3 akad.val.

III. Kiti lakštinio metalo modeliavimo įrankiai – vietiniai lenkimai, laiptuoti lenkimai. Valcuotų detalių modeliavimas. – 4 akad.val.

IV. Įvairių 3D modelių geometrijos konvertavimas į lakštinio metalo detales ir jų redagavimas. – 1 akad.val.

V. Darbas su modeliais, kurie sudaryti iš keleto lakštinio metalo detalių. Lakštų išklotinių failų paruošimas apdirbimo staklėms (DXF, DWG generavimas). – 2 akad.val.

VI. Formavimo/presavimo įrankių ir standumo briaunų kūrimas, redagavimas ir vaizdavimas brėžiniuose. 1 akad.val.

VII. Papildomos funkcijos – ventiliacijos angų formavimas, lakštų jungimas tarpusavyje, detalių savikainos skaičiavimas. – 1 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs lakštinio metalo detalių projektavimo bazines žinias – sugebės modeliuoti lankstomas detales, konvertuoti įvairius modelius į lankstomus modelius, kurti jų darbo brėžinius, paruošti detalių pjovimo failus CNC staklėms.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Sheet Metal kurso baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Weldment

Trumpas kursų aprašymas: tai yra specializuotas rėminių (plieninių, medinių, plastikinių) konstrukcijų projektavimas panaudojant SOLIDWORKS standartines galimybes. Šiame kurse yra mokoma konstrukcijos profilių bibliotekos kūrimo, specialių brėžinių ir specifikacijų kūrimo funkcijų.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas vadovaujantis SOLIDWORKS Weldment mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Išklausius SOLIDWORKS Weldment mokymo kursą dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Weldment vadovėlis (iš JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Mokymų trukmė – 1 diena/8 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Rėminių konstrukcijų projektavimo įrankiai: profilių sukūrimas, redagavimas ir grupavimas; supjovimo ir sujungimo įrankiai. -2 akad.val.

II. Darbas su profiliais – žiniaraščio kūrimas ir profilio aprašymas. Individualių profilių ir jų bibliotekos kūrimas. – 2 akad.val.

III. Darbo brėžinių kūrimas ir detalizavimas. – 2 akad.val.

IV. I. Sudėtingų formų konstrukcijų modeliavimas naudojantlenktus profilius. Darbas su 3D eskizais (3D sketch). – 2 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs rėminių konstrukcijųprojektavimo bazines žinias. Mokymų dalyvis sugebės kurti darbo brėžinius, sudaryti medžiagų specifikacijų lenteles, kurti specifinių profilių bibliotekas ir jas naudoti modeliuojant.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Weldment kurso baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Trumpas kursų aprašymas:  tai yra specializuotas SOLIDWORKS mokymo kursas, skirtas baldų projektavimo ar gamybos įmonėms. Kursų metu dalyvis išmoks pagrindinių baldų projektavimo metodų dirbant su automatizuoto trimačio projektavimo sistema SOLIDWORKS. Mokymų metu bus mokoma: kurti parametrinius baldų modelius, kurti furnitūros ir ruošinių bibliotekas, naudotis įrankiais, pagreitinančiais projektavimo procesą, surasti ir ištaisyti modelyje esančias klaidas, generuoti detalių brėžinius bei žiniaraščius. 

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS baldų projektavimo pavyzdžiais. Išklausius šį specializuotą SOLIDWORKS mokymo kursą dalyviui tampa aiški baldų projektavimo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti savarankiškai, arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų pavyzdinė furnitūros ir ruošinių biblioteka lieka mokymų dalyviams. 

Mokymų trukmė  – 2 dienos/16 akad.val. 

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Baldų projektavimo metodų apžvalgą – 0,5 akad.val. 

 • „Iš viršaus į apačia“ (Top down) modeliavimo metodas; 
 • „Iš apačios į viršų“ (Bottom Up) modeliavimo metodas; 
 • Daugiakūnis modeliavimas viename faile; 
 • Modeliavimas surinkimo kontekste.

II. Daugiakūnis modeliavimas – 2,5 akad.val. 

 • Įprastas eskizavimas; 
 • Detalių matmenų automatinis generavimas; 
 • Modeliavimas naudojant baldinių plokščių ir tašų ruošinius; 
 • Baldinių plokščių ir tašų ruošinių bibliotekų kūrimas ir pritaikymas savo poreikiams; 
 • Brėžinių ir žiniaraščių sudarymas; 
 • Modelio išsaugojimas į surinkimą; 
 • Furnitūros sukėlimas į modelį; 
 • Darbas su detalių savybėmis; 
 • Detalės savybių formos kūrimas; 
 • Konfigūracijos ir sąsaja su Microsoft Excel.

III.  Modeliavimas surinkimo kontekste– 2 akad.val. 

 • Modeliavimas naudojant baldinių plokščių ir detalių ruošinius; 
 • Baldinių plokščių ir detalių ruošinių kūrimas; 
 • Furnitūros sukėlimas; 
 • Brėžinių ir žiniaraščių sudarymas.

IV. Darbas brėžiniuose – 1 akad.val. 

 • Reikiamų brėžinio vaizdų kūrimas;
 • Žiniaraščio įkėlimas ir redagavimas; 
 • Skirtingi žiniaraščių tipai; 
 • Duomenų eksportavimas gamybai; 

V. Išmanių konstrukcinių elementų (pvz. sujungimų) Smart Featuresprojektavimo ruošiniai – 2 akad.val. 

 • Smart features projektavimo ruošinių naudojimas; 
 • Smart features projektavimo ruošinių kūrimas.

VI. Išmanios furnitūros bibliotekos kūrimas – 1 akad.val. 

 • Išmanių komponentų naudojimas;  
 • Išmanių komponentų kūrimas; 

VII. Baldų paruošimas greitam pozicionavimui ir išdėstymui – 0,5 akad.val. 

 • Magnetiniai ryšiai ir SpeedPak funkcija; 
 • Modelio ryšių ruošiniai; 

VIII. Baldų modelio geometrijos klaidų patikrinimas – 1,5 akad.val. 

 • Skylių nesutapimai; 
 • Trūkstamos kiaurymės; 
 • Nesimetriškos detalės; 
 • Nevienodos detalės; 
 • Detalių susikirtimai; 
 • Modelio stabilumo nustatymas.

IX. Specializuoti baldų projektavimo klausimai – 2 akad.val. 

 • Kantų žymėjimas ir projektavimas; 
 • Medžiagos rašto krypties atvaizdavimas ir keitimas; 
 • Minkštų baldų medžiagos projektavimas ir jų išklotinių gavimas;  
 • Kiti klausimai. 

X. Gaminio konfigūratoriaus naudojimas pasikartojančių baldų projektavimui – 1 akad.val. 

 • SOLIDWORKS DriveWorks konfiguratoriaus įskiepio apžvalgą; 
 • Pavyzdinio modelio naudojimas; 
 • Pavyzdinio modelio redagavimas. 

XI. Profesionalių vizualizacijų kūrimas  –  1 akad.val. 

 • Modelio perkėlimas į SOLIDWORKS Visualize programą; 
 • Medžiagų savybės ir jų priskyrimas modeliui; 
 • Modelio aplinkos redagavimas; 
 • Foto-realistinių iliustracijų generavimas.

XII. Papildomi klausimai pagal poreikį – 2 akad.val. 

 • Baldų surinkimo instrukcijų kūrimas gamybai ir galutiniam vartotojui; 
 • Apdirbimo programų ruošimas CNC staklėms: HOMAG/WoodWOP, SCM, BIESSE, IMA, MASTERWOOD naudojant SWOOD CAM 
 • Specializuotas baldų projektavimo paketas SWOOD Design
 • Minkštų baldų audinių projektavimas; 
 • Minkštų baldų projektavimas naudojant nPowerSurface įrankius; 
 • Automatizacijos sprendimai; 
 • Projekto duomenų saugojimo metodai.

Mokymui skirtas laikas  yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia SOLIDWORKS programinės įrangos versija. 

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus bus įgijęs SOLIDWORKS sistemos naudojimo ir taikymo baldų projektavime žinių. Mokymų metu įgytos žinios įgalins kurti baldus ir jų brėžinius, o darbą automatizuojančių įrankių (pav. ruošinių ir furnitūros biblioteka) naudojimo įgūdžiai leis išvengti klaidų ir projektavimo darbus atlikti greičiau. Įgytos žinios gali būti taikomos įvairiose inžinerijos srityse. 

UAB “IN RE” yra oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Pabaigus šiuos kursus, Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Furniture Design Course baigimo sertifikatas. 

Mokymai vyksta specialiai tam įrengtose mokymų klasėse:

1. UAB „IN RE“ mokymų klasė, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilnius;

2. Informacijos technologijų mokymo centras, K. Donelaičio g. 33, Kaunas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Mold Design

Trumpas kursų aprašymas: tai yra mokymo kursas, skirtas išmokyti vartotoją, modeliuoti liejimo formas naudojant SOLIDWORKS programinį paketą. Mokymų metu yra mokoma maksimaliai išnaudoti SOLIDWORKS programinio paketo galimybes modeliuojant liejimo formas įvairiais metodais.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS Mold Design mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Todėl išklausius šį SOLIDWORKS mokymo kursą, dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Mold Design vadovėlis (iš JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Mokymų trukmė – 2 dienos/16 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. 3D modelio tipai ir skirtumai. Kietakūnės geometrijos ir modeliai sudaryti iš be storių paviršių (Solid and Surface models) – jų pagrindinės savybės ir skirtumai. Modelio importavimas ir importavimo klaidų taisymas; importuoto modelio paruošimas tolimesniam darbui. – 3 akad.val.

II. Liejimo formos ertmių ir šerdžių (Cores and Cavities) modeliavimas. Nuolydžių (Draft) sudarymas ir tikrinimas; Detalės skiriamosios linijos (Parting line) formavimas ir kiti parametrai. – 2,5 akad.val.

III. Liejimo formų šonininių šerdžių, kaiščių ir išstūmiklių (Side Cores, Pins and Lifters) modeliavimas naudojant įvairias SOLIDWORKS CAD funkcijas. – 2 akad.val.

IV. Išplėstinės skiriamosios linijos modeliavimo funkcijos – esamo modelio „skaldymas“ naudojant Split funkciją. – 1 akad.val.

V. Paviršių modeliavimo (Surface Modeling) naudojimas kuriant liejimo formas. Sudėtingų liejimo formos paviršių sudarymas naudojat Surface įrankius. – 1,5 akad.val.

VI. Išplėstinės paviršių modeliavimo funkcijos naudojamos kuriant liejimo formas – skiriamosios linijos sudarymas, modelio skaidymas ir kt. – 2 akad.val.

VII. Alternatyvūs modeliavimo metodai skirti liejimo formų kūrimui – kūnų kopijavimas, liejimo formos sudarymas naudojant modelio geometriją ir kt. – 1 akad.val.

VIII. Darbo našumo didinimas modeliavime – bibliotekos komponentai. Pagrindiniai bibliotekos nustatymai ir naudojimo būdai; Standartinių tvirtinimo komponentų naudojimas; bibliotekos komponentų sukūrimas; funkcijų (Features) standartizavimas ir išsaugojimas bibliotekoje. – 2 akad.val.

IX. Liejimo formos redagavimas ir paruošimas gamybai – surinkimo medžio tvarkymas; formos komponentų redagavimas; brėžinių generavimas ir koregavimas. – 1 akad.val.

Mokymui skirtas laikasyra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: žinių apie sudėtingų SOLDWORKS funkcijų pritaikymą modeliuojant liejimo formas. Išklausius šį kursą, mokymų dalyvis gebės savarankiškai modeliuoti tiek sudėtingas, tiek paprastas liejimo formas. Taip pat, kurso metu įgytos žinios gali būti pritaikytos įvairiose inžinerijos srityse – tai padės sklandžiau modeliuoti bet kokio pobūdžio detales ar mazgus.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Mold Design kurso baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS MBD

Trumpas kursų aprašymas: tai yra SOLIDWORKS mokymo kursas, skirtas išmokyti vartotoją naudotis SOLIDWORKS MBD produktu. Mokymų metu išmokstama pateikti produkto ir gamybos informaciją 3D PDF formatu, naudojantis DimXpert įrankiu, paruošiami 3D vaizdai su gaminio parametrais. SOLIDWORKS MBD įrankis leidžia atsisakyti 2D brėžinių generavimo gamybai.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS MBD mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Todėl išklausius šį SOLIDWORKS MBD mokymo kursą dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS MBD vadovėlis iš JAV (anglų k.) lieka mokymų dalyviams. 

Registracija į mokymus: užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Mokymų trukmė – 1 dienos/8 akad.val. 

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Pažintis su SOLIDWORKS MBD aplinka ir pagrindiniais įrankiais. Modelio vaizdų gavimas ir eksportavimas .3DPDF formatu. – 1 akad.val.

II. Matmenų ir informacinių išnašų vaizdavimas – parametrinių vaizdų sudarymas ir modelio matmenų keitimas. – 1 akad.val.

III. Tinkamų 3D vaizdų parinkimas. Pjūvio atvaizdavimas 3D pavidale. Darbas eksportuojant failus gamybai – 3D PFD; STEP242 ir pan. – 1 akad.val.

IV. Darbas su 3D PDF failais ir jų formatavimas. Informacinių lentelių sudarymas ir redagavimas. – 2 akad.val.

V. DimXpert įrankio naudojimas modelio geometrijos aprašymui. Darbas su modelio tolerancijos nustatymai ir matmenų atidėjimo metodais. Formos ir tarpusavio padėties nuokrypių ir matmenų vaizdavimas. Informacinių išnašų atidėjimas ir redagavimas. – 2 akad.val.

VI. SOLIDWORKS MBD naudojimas surinkimo modeliams. Mazgo žiniaraščio (BOM) sudarymas.– 1 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs žinių apie SOLIDWORKS MBD įrankio naudojimą praktikoje. Kurso metu įgytų žinių pagalba, mokymų dalyvis galės savarankiškai generuoti parametrinius 3D detalės brėžinius skirtus gamybai, greitai ir efektyviai atlikti modelio pakeitimus.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS MBD kurso baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Inspection

Trumpas kursų aprašymas: tai yra SOLIDWORKS mokymo kursas, skirtas išmokyti vartotoją automatizuoti gaminių kokybės tikrinimo procesą, naudotis SOLIDWORKS Inspection įrankiais. Šiame kurse yra mokoma paruošti ir įgyvendinti detalių matavimo planus, skirtus užtikrinti pagamintos detalės kokybę. Mokymų metu yra dirbama tiek su pilną SOLIDWORKS Inspection versiją tiek su SOLIDWORKS Inspection įskiepiu.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas vadovaujantis SOLIDWORKS Inspection mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Išklausius SOLIDWORKS Inspection mokymo kursą dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Inspection vadovėlis (iš JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Mokymų trukmė – 0,5 dienos/4 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Darbas su Inspection įskiepiu SOLIDWORKS sistemoje. Matavimo plano sudarymas ir pagrindiniai nustatymai: tolerancijos, žymėjimai, pagrindinės charakteristikos. Duomenų eksportavimas. – 1 akad.val.

II. Darbas su SOLIDWORKS Inspection programa. Matavimo plano sudarymas ir pagrindiniai nustatymai (tolerancijos, žymėjimai ir t.t.). Matavimo eiliškumo sudarymas (matmenų grandinės). Matavimo rezultatų registravimo lapo sudarymas Excel aplinkoje.– 2 akad.val.

III. Darbas su SOLIDWORKS Inspcetion Professional versija. Matavimo rezultatų įvedimas – koordinatinės matavimų mašinos (CMM) rezultatų įkėlimas, rankinis matavimo rezultato įvedimas. Matavimų ataskaitos rengimas. – 1 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs įvadines/bazines žinias apie kompiuterinio projektavimo technologijų taikymą praktikoje. Kurso metu įgytos žinios leis naudotis SOLIDWORKS Inspection produktu.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Inspection kurso baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS File Management

Trumpas kursų aprašymas: tai yra išplėstinis,  specializuotas SOLIDWORKS mokymo kursas, kurio metu yra dėstoma kaip tvarkyti ir valdyti SOLIDWORKS projektų bylas. Šis bylų valdymo kursas yra rekomenduojamas visiems SOLIDWORKS vartotojams, tačiau ypatingai rekomenduojamas tiems, kurie naudoja arba rengiasi naudoti SOLIDWORKS PDM sistemą. Mokymų metu yra gilinamasi į SOLIDWORKS failų struktūrą, tarpusavio ryšius, dokumentų bendrinimą tarp atskirų vartotojų.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas vadovaujantis SOLIDWORKS File Management mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Išklausius SOLIDWORKS File Management mokymo kursą dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS File Management vadovėlis (iš JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Mokymų trukmė – 1 dienos/8 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. SOLIDWORKS failų struktūra – išoriniai ryšiai, sąsajos tarp dokumentų. Failų dydžio mažinimo metodai, konfigūracijos ir failų konvertavimas. – 2 akad.val.

II. Failų išsaugojimas ir atsarginės kopijos kūrimas. Failo savybių (Properties) aprašas. Failo informacijos aprašymo šablono kūrimas naudojant „Property Tab Builder“. – 2 akad.val.

III. Failų tarpusavio ryšiai, jų tipai bei ryšių keitimas. Failų paieška bei valdymas naudojant SOLIDWORKS Explorer įrankį. – 2 akad.val.

IV. Failų bendrinimas tarp keleto vartotojų – prieigų suteikimas ir valdymas, bendrinamų failų tipai. SOLIDWORKS įskiepiai (Add-ins), darbas su SOLIDWORKS Toolbox įrankiu. – 2 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs žinių kaip tinkamai tvarkyti SOLIDWORKS bylas, įsisavins SOLIDWORKS failų struktūros, tarpusavio ryšių kūrimo ir redagavimo procesą.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS File Management kurso baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Surface Modeling

Trumpas kursų aprašymas: tai yra išplėstinis SOLIDWORKS mokymo kursas, skirtas sudėtingų 3D paviršių modeliavimui, naudojant standartines SOLIDWORKS galimybes. Mokymų metu yra mokoma modeliuoti 3D paviršius, dirbti su importuota geometrija, analizuoti modelius bei taisyti geometrines klaidas.

Mokymų dėstymo planas: yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS Surface Modeling mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Todėl išklausius šį SOLIDWORKS mokymo kursą, dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Surface Modeling vadovėlis (iš JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Mokymų trukmė – 2 dienos/16 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Supažindinimas su paviršiais ir jų tipais. Pagrindiniai paviršių modeliavimo terminai ir įrankiai. Kietakūnės (Solid body) geometrijos palyginimas su ”paviršine“ (Surface body). – 1 akad.val.

II. Paviršių modeliavimo pagrindai. Pagrindinių modeliavimo įrankių naudojimas geometrijos kūrimui (sukiniai (Revolve), iškeltinė geometrija (Extrude) ir pan.). Paviršių tarpusavio kontakto panaudojimas nupjovimui ir apkarpymui. – 2 akad.val.

III. Hibridinis modeliavimas naudojant abiejų rūšių geometriją – kietakūnę ir paviršius. Detalės paviršių kopijavimas ir naudojimas geometrijos problemų ištaisymui; pagalbinės geometrijos sudarymas naudojant paviršius. Paviršiaus išklotinės atvaizdavimas ir interpretavimas.– 2,5 akad.val. 

IV. Darbas su importuotais modeliais. Geometrijos klaidų paieška ir taisymo metodai, detalės redagavimas. Importuoto kūno geometrijos atkūrimas naudojant įvairius įrankius ir metodus: paviršiaus kreivumo analizė, paviršiaus trūkių užpildymas .– 3 akad.val. 

V. Paviršių tarpusavio suliejimo ir jungimo metodai. Paviršių susikirtimo kampų redagavimas ir modeliavimas. – 1 akad.val. 

VI. Sudėtingų paviršių susikirtimų zonų redagavimas ir modeliavimas – paviršių naudojimas geometrijos karpymui (Trim), paviršių atvaizdavimas/paslėpimas (Show/Hide bodies). Darbas kuriant laisvos formos geometriją (Freeform). Kreivalijiniškumo nustatymai ir kontrolė naudojant įvairius įrankius. – 2,5 akad.val. 

VII. Išplėstinis paviršiaus modeliavimas. Nuotraukos naudojimas geometrijos atkūrimui. Paviršiaus sudarymas pagal 2D eskizą ir ertmių užpildymas. Kietakūnės geomterijos sudarymas. – 2 akad.val. 

VIII. Modeliavimas naudojant pagrindinį gaminio modelį (Master model) – atskirų detalių geometrijos keitimas ir skaidymas į atskirus paviršius. Naujo modelio sudarymas remiantis pagrindiniu modeliu. Darbas su plastikinių detalių tarpusavio sujungimu – įvairių tvirtinimo komponentų sukūrimas (stoveliai/kiaurymės varžtams); sujungimo kabliuko (snap-fit) modeliavimas).– 2 akad.val. 

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs sudėtingų detalių, naudojant trimačius paviršius, projektavimo bazines žinias, sugebės savarankiškai kurti detalių 3D modelius, išanalizuoti importuotą geometriją, rasti ir ištaisyti geometrijos klaidas.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Surface Modeling kurso baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Assembly Modeling

Trumpas kursų aprašymas: tai yra išplėstinis SOLIDWORKS mokymo kursas, skirtas projektuoti gaminių ir(ar) mazgų surinkimus. Mokymų metu yra mokoma išnaudoti SOLIDWORKS standartines galimybes ir automatizuoti surinkimų modeliavimo procesą.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas vadovaujantis SOLIDWORKS Assembly Modeling mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Išklausius SOLIDWORKS Assembly Modeling mokymo kursą dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Assembly Modeling vadovėlis (iš JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Mokymų trukmė – 2 dienos/16 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Pažintis su surinkimo aplinka ir įrankiais. Failų tarpusavio ryšiai ir priklausomybės. Surinkimo failui (.sldasm) būdinga struktūra. Darbas su detalių ir pomazgių (Subassembly) tarpusavio sąryšiais (Mates): tipai, naudojimas. Išplėstiniai, mechaninio tipo sąryšiai (diržinė pavara, judesio limitai ir t.t.) – 3 akad.val.

II. Detalių modeliavimas surinkimo aplinkoje (Top-DownAssembly modeling). Detalės sukūrimas ir redagavimas surinkimo kontekste; darbas su virtualiomis detalėmis – jų redagavimas surinkimo ir detalės modeliavimo aplinkose, virtualios detalės išsaugojimas į atskirą failą. – 2 akad.val.

III. Surinkimo funkcijos – kiaurymių formavimas surinkime, detalių tarpusavio sujungimų modeliavimas surinkimo aplinkoje. Darbas su automatizuotu tvirtinimo detalių parinkimo įrankiu. – 1 akad.val.

IV. Surinkimo redagavimas. Detalių tarpusavio sąryšių (Mates) klaidų paieška ir atstatymas. Dažniausios sąryšių klaidos ir jų taisymo metodai. Darbas su sąryšiais ir atsikartojančių detalių kūrimas (Pattern). – 2 akad.val.

V. Surinkimų konfigūracijų kūrimas naudojimas. Darbas su skirtingomis surinkimo konfigūracijomis ir jų redagavimas. Surinkimo analizė – detalių kiaurymių bendraašiškumo nustatymas ir kiti analizės įrankiai. – 2 akad.val.

VI. Surinkimo atvaizdavimo būsenos (medžiagos, tekstūros, aplinka). Darbas su komponentų atvaizdavimu – komponentų paslėpimas ir vaizdavimas, atvaizdavimo kampo užsaugojimas.– 2 akad.val.

VII. Darbas su dideliais surinkimais. Didelių failų atidarymo būdai siekiant sutaupyti kompiuterio resursų. Komponentų sąvybės ir jų redagavimas dideliuose surinkimuose. – 2 akad.val.

VIII. Patalpų plano kūrimas ir įrengimų išdėstymas. Įrengimų tarpusavio sąryšiai – jų tipai ir sudarymas. – 1 akad.val.

IX. SOLIDWORKS Treehouse funkcija. Surinkimo struktūros grafinis atvaizdavimas „medžio” pavidalu.– 1 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs žinių apie SOLIDWORKS sistemos taikymą kuriant mazgų surinkimus iš atskirų detalių; gebės planuoti patalpų planus ir įrengimų išdėstymą. Kurso metu įgytos žinios įgalins kurti didelius surinkimus, o darbą automatizuojančių įrankių (pvz. konfigūracijų) naudojimo įgūdžiai, leis išvengti klaidų ir projektavimo darbus atlikti greičiau. Įgytos žinios gali būti taikomos įvairiose inžinerijos srityse.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Assembly Modeling kurso baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Advanced Part Modeling

Trumpas kursų aprašymas: tai yra išplėstinis, specializuotas SOLIDWORKS mokymo kursas, skirtas sudėtingų detalių projektavimui. Šiame kurse yra nagrinėjami sudėtingesni detalių kūrimo įrankiai, leidžiantys SOLIDWORKS programa kurti sudėtinės geometrijos kūnus bei juos redaguoti.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas vadovaujantis SOLIDWORKS Advanced Part Modeling mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Išklausius SOLIDWORKS Advanced Part Modeling mokymo kursą dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Advanced Part Modeling vadovėlis (iš JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Mokymų trukmė: – 3 dienos/24 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Detalės susidedančios iš kelių kūnų (Mulibody) projektavimas, įvairios redagavimo funkcijos. – 4 akad.val.

II. Detalės susidedančios iš kelių kūnų (Mulibody) lyginimas su surinkimu (Assembly). Darbas su atskiromis sudėtinės detalės dalimis. – 1 akad.val.

III. Kreivalinijinės geometrijos kūrimas naudojant eskizavimo įrankius. Darbas su kreivėmis (Spline), jų redagavimas, kreivalijiniškumo parametrų analizavimas. – 4 akad.val.

IV. Geometrijos, priklausančios nuo kelių eskizų (Sketch) kūrimas naudojant „Sweep“ įrankį. Spiralinių ir kreivalinijų kūnų kūrimas, naudojant trimatį eskizą (3D sketch). – 1 akad.val.

V. Spiralinių ir kreivalinijų kūnų kūrimas, naudojant trimatį eskizą (3D sketch). – 2 akad.val.

VI. SOLIDWORKS bibliotekos funkcijų naudojimas ir redagavimas. Srieginių sujungimų funkcijos naudojimas, SOLIDWORKS sistemos spartumo (Performance) parametrų redagavimas. – 2 akad.val.

VII. Sudėtingų spiralinių ir kreivalininių formų kūrimas naudojant išplėstinius parametrus. Eskizo matmenų keitimas naudojant skaičiavimo formules (Equations). – 2 akad.val.

VIII. Kieto kūno kūrimas tarp dviejų, skirtingose plokštumose esančių eskizų naudojantis „Loft” „Boundary“ įrankiais. – 2 akad.val.

IX. Darbas su sudėtingos geometrijos kūnais. Modelio funkcijų sumažinimas ir supaprastinimas. Modeliavimo planavimas, vieno eskizo naudojimas keliose funkcijose. – 3 akad.val.

X. Papildomų redagavimo funkcijų (Fillet, Wrap) analizavimas. Kintamo spindulio užapvalinimų kūrimas, kūno deformavimas.– 3 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs sudėtingų detalių projektavimo bazines žinias, sugebės kurti kreivalinijinių detalių 3D modelius, naudotis pažangiais modeliavimo ir laiko optimizavimo įrankiais.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Advanced Part Modeling kurso baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Drawings

Trumpas kursų aprašymas: tai yra išplėstinis SOLIDWORKS mokymo kursas, skirtas išmokyti vartotoją, ruošti surinkimų ir pavienių detalių 2D brėžinius, sudaryti specifikacijas. Kursų metu dalyvis išmoks generuoti detalių brėžinius su automatizuoto trimačio projektavimo sistema SOLIDWORKS.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas vadovaujantis SOLIDWORKS Drawings mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Išklausius SOLIDWORKS Drawings mokymo kursą dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Drawings vadovėlis (iš JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Mokymų trukmė – 3 dienos/24 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Pažintis su brėžinio braižymo aplinka. Pagrindiniai įrankiai, jų veikimas; detalės projekcijų įkėlimas ir išdėstymas, matmenų atidėjimas. – 2 akad.val.

II. Darbas su brėžinio lapo formato nustatymu – pagrindiniai nustatymai ir formatavimas, šablonų sukūrimas ir jų išsaugojimas. – 2,5 akad.val.

III. Brėžinio lapo konfigūravimas. Darbas su informacine lentele – kompanijos logotipo įkėlimas, informacinių lentelės laukų redagavimas. – 2 akad.val.

IV. Sukonfigūruoto brėžinio šablono išsaugojimas ir pritaikymas projektuose. – 2 akad.val.

V. Darbas su papildomomis brėžinių šablonų funkcijomis. Gaminio charakteristikų aprašo sukūrimas naudojantis papildomais įrankiais (Property Tab Builder). – 2 akad.val.

VI. Darbas su brėžinio projekcijomis – pjūviai, kirtiniai ir jų atvaizdavimas. Skirtingų gaminio konfigūracijų vaizdavimas brėžinyje. – 3 akad.val.

VII. Parametrinių modelio vaizdų kūrimas. – 2 akad.val.

VIII. Išplėstiniai matmenų ir modelio parametrų vaizdavimo įrankiai – matmenų tipai ir atidėjimo būdai, matmenų formatai ir konfigūravimas. Pastabų/ išnašų(Notes) atidėjimas ir redagavimas. – 2 akad.val.

IX. Modelio žiniaraščio (BOM) sukūrimas. Darbas kuriant ir vaizduojant žiniaraščio (specifikacijos) lenteles brėžinyje. – 2 akad.val.

X. Papildomos SOLIDWORKS lentelės brėžiniuose ir jų naudojimas. – 1,5 akad.val.

XI. Papildomi braižymo įrankiai skirti darbo automatizavimui: brėžinio kopijavimo įrankiai, automatinio darbo atlikimo įrankis SOLIDWORKS Task Scheduler. – 2 akad.val.

XII. Kompiuterio resursų valdymas ir nustatymai.– 1 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: žinių apie SOLIDWORKS sistemos pritaikymą brėžinių generavimui. Kurso metu įgytos žinios leis greitai ir tvarkingai paruošti brėžinius ir specifikacijas, o darbą automatizuojančių įrankių naudojimo įgūdžiai, leis išvengti klaidų ir projektavimo darbus atlikti greičiau. Įgytos žinios gali būti taikomos įvairiose inžinerijos srityse.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Drawings kurso baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Kompleksinių ir sudėtingų gaminių projektavimas su SOLIDWORKS 3DCAD

Trumpas kurso aprašymas: tai yra specializuotas SOLIDWORKS mokymo kursas, skirtas įmonėms, organizacijoms dirbančios su dideliais ir sudėtingais projektais. Mokymų metu sužinosite apie dažniausiai pasitaikančias kompleksinių projektų problemas ir jų sprendimo būdus. Aptarsime projektų planavimo ir failų valdymo galimybes, bei projekto failų valdymo sistemą SOLIDWORKS PDM.  Taip pat detalių, surinkimų ir brėžinių sukūrimo metodikas, jų tarpusavio ryšius bei gerąsias praktikas. Sužinosite apie kompiuterio komponentų, windows sistemos ir SOLIDWORKS programos nustatymų įtaką darbo našumui ir sklandžiam komandiniam darbui.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas vadovaujantis ilgamete praktika mūsų įmonės specialistų, vadovaujantis klientų patirtimi ir pavyzdžiais. 

Mokymų trukmė – 2 dienos/16 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Problemų aptarimas: dažniausios priežastys, gerosios praktikos,  tikslai – 0,5 akad.val.

II. Planavimas ir failų valdymas (PDM): didelių projektų struktūra, inžinerinių failų valdymas, papildomų failų valdymas, failų valdymo tikslai ir nauda – 2,5 akad.val.

III. Microsoft Windows ir SOLIDWORKS nustatymai: performance, SOLIDWORKS options, SOLIDWORKS Add-ins, windows options – 2,5 akad.val.

IV. Detalės: detalių struktūra, naudotinos ir vengtinos komandos, ryšiai su kitomis detalėmis, konfigūracijos, importuotos detalės – 2,5 akad.val.

V. Surinkimai: surinkimų atidarymas, skirtingi darbo metodai, paieška surinkimuose, ryšiai, atvaizdavimas, standartiniai tvirtinimo komponentai – 2,5 akad.val.

VI. Brėžiniai: skirtingi darbo metodai, šablonai, atsarginės kopijos – 1,5 akad.val.

VII. Kompiuterio komponentai: kompiuterio komponentai, CPU svarba, darbas tinkle – 2 akad.val.

VIII. Didelių projektų planavimas į priekį: projekto planavimas, detalumas, bendradarbiavimas ir failų saugojimas – 2 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: sudėtingų projektų, surinkimų, detalių, projektavimo bazines žinias. Sugebės savarankiškai, išanalizuoti didelius projektus, rasti ir optimizuoti detales bei surinkimo mazgus, įtakojančius darbo greitį. Supras kompiuterio komponentų įtaką našiam darbui, gebės optimizuoti Windows OS ir SOLIDWORKS programos parametrus, darbui su dideliais projektais.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro kompleksinių ir sudėtingų gaminių projektavimas SOLIDWORKS programa kurso baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: Using SOLIDWORKS Composer

Trumpas kursų aprašymas: tai bazinis SOLIDWOKRS Composer sistemos kursas, kurio metu, dalyviai yra mokomi kurti modelio iliustracijas bei animacijas skirtas techninio komunikavimo dokumentacijai. Šis mokymų kursas yra rekomenduojamas visiems SOLIDWORKS sistemos vartotojams, kurie rengia įvairias modelių iliustracijas, rašo naudojimosi ar surinkimo instrukcijas, rengia techninę dokumentaciją. SOLIDWORKS Composer mokymų kursas yra suderinamas su 2018 m. SOLIDWORKS programinės įrangos versiją.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas vadovaujantis SOLIDWORKS Composer mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Išklausius SOLIDWORKS Composer mokymo kursą dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Composer vadovėlis (JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Mokymų trukmė – 3 dienos/24 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Trumpa pažintis su SOLIDWORKS Composer ir sistemos paleidimas. – 1 akad.val.

II. SOLIDWORS Composer sandara ir pagrindinės funkcijos. Darbinio lango modifikavimas ir pritaikymas vartotojui.– 2 akad.val.

III. Darbas su vaizdų kūrimu. Modelio parametrinių vaizdų vaizdavimas, vietinis priartinimas ir detalizavimas. Darbas su kameros įrankiu – modelio vaizdavimas iš įvairių kampų, vaizdavimo perspektyva. 2D iliustacijos sukūrimas. – 2,5 akad.val.

IV. Modelio išrinkto vaizdo (Exploded view) kūrimas. Modelį sudarančių detalių žymėjimas ir vaizdų stiliaus keitimas. Techninės iliustracijos kūrimas ir atvaizdavimas įvairiais kampais. 2,5 akad.val.

V. Papildomos išrinkto vaizdo (Exploded view) funkcijos – failų importavimas ir jų tipai. Išrinkimo vaizdo detalizavimas ir ryšių tarp kelių vaizdų sukūrimas.– 1,5 akad.val.

VI. Medžiagų žiniaraščio (BOM) kūrimas ir vaizdavimas. Medžiagų žiniaraščio pildymas ir priskyrimas prie vaizduojamo modelio. Darbas su keliais žiniaraščiais ir jų priskyrimas skirtingiems surinkimams. 2 akad.val.

VII. Vaizdų ruošimas rinkodaros tikslams – medžiagos tekstūros ir kūną supančios aplinkos vaizdavimas, tinkamo apšvietimo parinkimas ir modeliavimas. Aukštos raiškos iliustracijos kūrimas. – 2 akad.val.

VIII. Darbas kuriant animacijas. Pažintis su iliustracijos kūrimo įrankiais ir terminologija. Praktinis užsiėmimas kuriant modelio išrinkimo animaciją (Explode animation). – 2 akad.val.

IX. Interaktyvaus turinio kūrimas. Animacijos vaizdavimo būdai ir vaizdų redagavimas, filtrų naudojimas. Vietinis priartinimas (Digger tool) animacijose. – 2 akad.val.

X. Praėjimo per modelį (Walkthrough) animacijos kūrimas ir kameros vaizdų kontroliavimas. – 2 akad.val.

XI. Specialiųjų efektų naudojimas animacijose. Animacijų scenarijų kūrimas. 1,5 akad.val.

XII. SOLIDWORKS Composer failų atnaujinimas pasikeitus modelio geometrijai. Darbas su atnaujinimo funkcijomis. – 1,5 akad.val.

XIII. Dokumentų failų išvesties kūrimas. Darbas generuojant įvarius failų plėtinius (PDF;HTML ir pan.). – 1,5 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs žinių, kaip sėkmingai naudotis SOLIDWORKS Composer programine įranga, kuriant gaminio techninio komunikavimo dokumentaciją, gebės savarankiškai kurti technines iliustracijas modeliuoti įvairias animacijas, vaizduoti modelius išrinktame būvyje.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Composer kurso baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Routing: Piping and Tubing

Trumpas kursų aprašymas: tai yra specializuotas vamzdynų ir hidraulinių sistemų trasavimo, 3D aplinkoje, mokymų kursas. Šiame kurse klausytojai yra apmokomi kurti vamzdynų ir hidraulikos trimačius modelius, generuoti techninę dokumentaciją (brėžinius, specifikacijas), kurti savus elementus.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS Routing – Piping and Tubing mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Išklausius SOLIDWORKS Routing – Piping and Tubing mokymo kursą, dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Routing – Piping and Tubing vadovėlis (JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Mokymų trukmė: – 2 dienos/16 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Trasavimo įskiepio paruošimas ir pagrindiniai įrankiai. Pagrindiniai trasavimo metodai. 1,5 akad.val.

II. Virintų vamzdžių trasavimas (Pipe routing) – pagrindiniai metodai. Vamzdyno komponentų nustatymai (dydžiai, tipai) ir jų priskyrimas. Vamzdyno trasos kelio profilio sudarymas ir redagavimas. Ir automatiniai trasavimo įrankiai. – 2 akad.val.

III. Vamzdynų jungtys ir komponentai. Komponentų pridėjimas ir priskyrimas vamzdžiams. T formos jungčių/sklendžių pridėjimas ir orientavimas vamzdyne. Vamzdyno elementų sukūrimas ir naudojimas. – 2 akad.val.

VI. Lanksčių vamzdynų trasavimas (Tube routing). Automatinių įrankių naudojimas trasavimui. Vamzdžio (Tube) lenkimo parametrų nustatymas; kelio segmentų (pradžios/pabaigos) ir krypties parinkimas. Vamzdyno brėžinio generavimas. – 1,5 akad.val.

V. Virintinų ir lanksčių vamzdynų redagavimas. Trasos kelio pakeitimai; dydžių pakeitimai; vamzdžių profilių pakeitimai. Vamzdžių tarpusavio sujungimų redagavimas. Komponentų vietos pakeitimai ir kopijavimas. Darbas su vamzdynų brėžinių gavimu. – 3,5 akad.val.

VI. Vamzdynų komponentų kūrimas. Darbas su bibliotekos komponentais – vamzdžių; srieginių vamzdžių; sujungimų; ŠVOK sistemų ir kt. komonentų bibliotekos ir papildomų bibliotekų sudarymas, papildymas sukurtais komponentais. – 1,5 akad.val.

VII. P&ID (Piping and instrumentation diagram) failų naudojimas vamzdynų projektavime. – 1 akad.val.

VIII. Elektrinių kanalų, kabelių įdėklų ir ŠVOK vamzdymų projektavimas – vamzdžių profilių parinkimas ir trasos kelio sudarymas. Komponentų pridėjimas ir orientavimas vamzdyne. – 1 akad.val.

IX. Vamzdynų modulinių sistemų rėmų (Piping Skids) modeliavimas. Modulinių sistemų apžiūros animacijų kūrimas. – 1 akad.val.

X. Kito SOLIDWORKS turinio naudojimas vamzdynuose – papildomų detalių įtraukimas ir t.t. – 1 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: virintinų ir lanksčių vamzdynų projektavimo bazines žinias – sugebės trasuoti įvairaus pobūdžio vamzdynus ir juos redaguoti. Taip pat, savarankiškai galės kurti vamzdynų brėžinius ir kitą technologinę dokumentaciją.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Routing – Piping and Tubing kurso baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Routing – Electrical

Trumpas kursų aprašymas: tai yra SOLIDWORKS mokymo kursas, skirtas išmokyti vartotoją naudotis SOLIDWORKS Routing – Electrical moduliu. Mokymų metu išmokstama, kaip sukurti, redaguoti ir valdyti elektrinių komponentų bei laidų trasavimą, laikantis projektavimo reikalavimų.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS Routing – Electrical mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Todėl išklausius šį SOLIDWORKS Routing – Electrical mokymo kursą, dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS Routing – Electrical filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Routing – Electrical vadovėlis (JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Mokymų trukmė – 2 dienos/16 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Elektros sistemų trasavimo įskiepio paruošimas ir pagrindiniai įrankiai. Pagrindiniai trasavimo metodai.– 1 akad.val.

II. Laidynų trasavimo pagrindai ir pagrindiniai įrankiai ir trasos kelio sukūrimas. – 2 akad.val.

III. Laidų trasavimas naudojant jungtis ir laidų tvirtinumus (Clips). Jungčių ir laidų tvirtinimų pridėjimas į modelį ir jų naudojimas trasavimo trajektorijose. Darbas su laidų tvirtinimais – pozicionavimas modelyje; trasos kelio koregavimas ir keletos laidų tvirtinimas. – 3 akad.val.

IV. Komponentų bibliotekos naudojimas trasavime. Bibliotekos komponentų sukūrimas – jungčių ir laidų tvirtinimų sukūrimas ir pridėjimas į biblioteką. – 3 akad.val.

V. Standartiniai kabeliai ir jų naudojimas. Kabelių standartizavimas ir modifikavimas naudojant Excel failus. Trasavimo kelio panaudojimas kitų laidų trasavimui – šablonų sukūrimas. – 1 akad.val.

VI. Duomenų importavimas. Komponentų bibliotekos importavimas; komponentų informacijos importavimas; trasavimo trajektorijų nustatymai. – 2 akad.val.

VII. Brėžiniai. Trasavimo brėžinio sugeneravimas. Trasos atvaizdavimas 2D vaizde bei detalizavimas matmenimis. Darbas su brėžinių parengimu gamybai. – 2 akad.val.

VIII. Lanksčių laidų (šleifų) trasavimas ir modeliavimas. Jungčių šleifams pridėjimas ir pajungimo vietos nurodymas. Darbas su automatizuotais šleifų trasavimo ir redagavimo įrankiais. – 1 akad.val.

IX. Instaliacinių vamzdžių modeliavimas. Standžių ir lanksčių vamzdžių modeliavimas. Trasavimas naudojant instaliacinius vamzdžius. Vamzdžių jungčių pridėjimas į projektą. – 1 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: bazinių žinių apie SOLIDWORKS Routing Electrical produkto naudojimą darbinėje praktikoje. Gebės savarankiškai modeliuoti ir trasuoti elektros instaliacijos sistemas 3D aplinkoje; naudoti įvairius elektros sistemų komponuojančius elementus, generuoti sumodeliuotų sistemų brėžinius.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Routing – Electrical kurso baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Visualize

Trumpas kursų aprašymas: tai yra SOLIDWORKS Visualize mokymų kuras, kurio metu yra mokoma, kaip naudoti SOLIDWORKS vizualizavimo programinę įrangą, siekiant sukurti profesionalius, kokybiškus vaizdus, vaizdo įrašus ir virtualios realybės vaizdus bei panaudoti juos rinkodaros tikslais.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS Visualize mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Todėl išklausius šį SOLIDWORKS Visualize mokymo kursą, dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS Visualize filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Visualize vadovėlis (iš JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Mokymų trukmė – 2 dienos/16 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. SOLIDOWRKS CAD ir SOLIDWORKS Visualize integracija. CAD modelių apdorojimas Visualize aplinkoje; modelio atvaizdavimo nustatymai ir pagrindinės Visualize funkcijos. – 2 akad.val.

II. Atvaizdo nustatymai ir tekstūros. Atvaizdavimo parametrų koregavimas, sluoksnių sukūrimas ir kiti nustatymai. Medžiagos ir tekstūros suteikimas modeliui. Darbas su medžiagomis ir tekstūromis bei jų vaizdavimu galutiniame paveiksle. – 2 akad.val.

III. Paveiksliuko atvaizdavimas ant įvairių paviršių. Paveiksliuko uždėjimas ant modelio ir pagrindiniai redagavimo nustatymai. – 1 akad.val.

IV. Modelio atvaizdavimo kampo (kameros) parinkimas ir pagrindiniai nustatymai. Kameros valdymas ir pozicionavimas, filtrai ir atvaizdo nustatymai. – 2 akad.val.

V. Modelio vaizdavimo aplinkos ir apšvietimo parinkimas; pagrindiniai nustatymai. – 2 akad.val.

VI. Išplėstiniai nustatymai darbo našumą didinantys įrankiai – keleto vaizdų gavimas vienu metu, vaizdų generavimo eilės sudarymas ir kiti nustatymai. – 1 akad.val.

VII. Animacijos kūrimas. Pagrindiniai animacijos kūrimo įrankiai, modelio judėjimo kontroliavimas ir galutinio vaizdo gavimas. – 2 akad.val.

VIII. Kameros judėjimas animacijose – pozicionavimo ir judesio nustatymai. – 1 akad.val.

IX. Modelio aplinkos nustatymai animacijose. – 1 akad.val.

X. Duomenų išvesties nustatymai – interaktyvūs vaizdai; 360° vaizdai ir kt. – 1 akad.val.

XI. Simuliacijų animavimas naudojant SOLIDWORKS Visualize. Dinaminės, statinės, fizikinės simuliacijos ir jų animavimas. – 1 akad.val.

Mokymui skirtas laikasyra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: žinių dirbant su SOLIDWORKS Visualize programine įranga, gebės savarankiškai kurti profesionalius ir kokybiškas modelio iliustracijas, animacijas ir virtualios realybės vaizdus bei panaudoti juos rinkodaros tikslais.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Visualize kurso baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS API Fundamentals

Trumpas kursų aprašymas: šis mokymo kursas yra skirtas programuotojams, kurie yra atsakingi už SOLIDWORKS sistemos procesų automatizavimą ir SOLIDWORKS pritaikymą individualiems įmonės poreikiams, naudojant API (taikomųjų programų) sąsają. SOLIDWORKS API Fundamentals Course mokymų metu yra mokoma naudoti SOLIDWORKS taikomųjų programų sąsaja, automatizuojant ir konfigūruojant darbo procesus.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS API Fundamentals Course mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Todėl išklausius šį mokymo kursą, dalyviui tampa aiški SOLIDWORKS sistemos struktūra, bei API programavimo metodai leidžiantys lengviau konfigūruoti ir pritaikyti SOLIDWORKS programinį paketą individualiems įmonės poreikiams. Po mokymų SOLIDWORKS API Fundamentals vadovėlis (iš JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Mokymų trukmė – 3 dienos/24 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Makro komandų kūrimas. Kintamųjų nustatymas ir objektų valdymas. Makro komandos iškvietimas ir redagavimas. – 2 akad.val.

II. API objektai SOLIDWORKS sistemoje. Visual Basic naudojimas. SOLIDWORKS dokumentų kūrimas ir redagavimas. – 2 akad.val.

III. Automatizuotas sistemos ir dokumentų parametrų nustatymas; šablonų sukūrimas ir redagavimas. – 2 akad.val.

IV. Detalės modeliavimo įrankių automatizavimas, naudojant API. Eskizo įrankių, matmenų atidėjimo įrankių ir kitų funkcijų automatizavimas, komandų sukūrimas. Darbas kuriant detalę naudojant automatizuotas komandas. – 2,5 akad.val.

V. Surinkimo modeliavimo įrankių automatizavimas, naudojant API. Surinkimo modeliavimo procesų automatizavimas – komponentų pridėjimas; surinkimo elementų ir geometrijos žymėjimas. – 2,5 akad.val.

VI. Brėžinių generavimo automatizavimas, naudojant API. Automatizuotas informacijos iš modelio gavimas (konfigūracijos ir kt.); automatizuotas vaizdų gavimas; brėžinių braižymo komandų ir įrankių automatizavimas. – 2,5 akad.val.

VII. Objektų žymėjimo ir pasirinkimo projekto medyje nustatymai. Informacijos gavimas iš pasirinktų modelių; automatizuotas informacijos redagavimas. – 2 akad.val.

VIII. Automatizuotas individualių modelio parametrų (Custom Properties) pridėjimas. Parametrų kintamųjų nustatymas ir pridėjimas dokumente – detalėje, surinkime ar brėžinyje. Modelio parametrų automatizuotas nuskaitymas. Papildomos modelio informacijos (pvz.: masės) gavimas naudojant API. Darbas su modelių parametrais – parametrų įrašymas, gavimas ir redagavimas. – 2 akad.val.

IX. SOLIDWORKS API papildiniai (SDK). .NET, C#, C++ įskiepių (Add-ins) kūrimas, naudojimas ir informacijos išvedimas (Debugging). – 2 akad.val.

X. SOLIDWORKS vartotojo sąsajos konfigūravimas. Vartotojo sąsajos (UI) konfigūravimas naudojant Visual basic .NET. Prisijungimas prie SOLIDWORKS sistemos ir dvipusės komunikacijos užmezgimas. Komandų ir įrankių langų konfigūravimas;. Parametrų keitimas. – 2,5 akad.val.

XI. Gaunamų sistemos pranešimų kūrimas ir konfigūravimas. NET naudojimas pranešimų generavime. – 2 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: žinių apie SOLIDWOKRS sistemos konfigūravimą ir automatizavimą naudojant API sąsają. Mokymų dalyvis galės savarankiškai, sistemingai ir tvarkingai vykdyti SOLIDWORKS sistemos programavimą ir automatizavimą. Sistemos automatizavimo įgūdžiai padės pritaikyti SOLIDWORKS sistemą individualiems įmonės ir darbuotojų poreikiams, o tai leis padidinti darbo produktyvumą bei našumą.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS API Fundamentals kurso baigimo sertifikatas.

Mokymai vyksta specialiai tam įrengtose mokymų klasėse:

1. UAB „IN RE“ mokymų klasė, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilnius;

2. Informacijos technologijų mokymo centras, K. Donelaičio g. 33, Kaunas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Refresher

Trumpas kursų aprašymas:  tai yra SOLIDWORKS žinių atnaujinimo kursas, skirtas inžinieriams, kurie kažkurį laiko tarpą nesinaudojo programa, ir nori pasikartoti bazines žinias, greitai bei efektyviai įsisavinti naujausias SOLIDWORKS funkcijas. Šiame kurse nagrinėjami pavyzdžiai iš bazinių SOLIDWORKS kursų, taip pat iš kursų pažengusiems vartotojams ir specializuotų kursų surinkimų modeliavimui.

Mokymų dėstymo planas: yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS Refresher vadovėlio turinio pagrindu. Vadovėlyje yra daug pavyzdžių, kuriuos dalyvis sprendžia mokymų metu su dėstytojo pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Refresher vadovėlis iš JAV (anglų k.) lieka mokymų dalyviui.  

Registracija į mokymus: užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Mokymų trukmė klasėje  – 4 dienos/32 akad.val. 

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

Įžanga – 1 akad.val.

 • Apie šią mokymų programą:
  – reikalingos žinios
  – mokymų programos metodika
 • Vadovėlio naudojimas:
  – mokymų programos uždaviniai
  – pastaba dėl matmenų
  – mokymų metu naudojami pavyzdiniai failai
  – sąlyginės sąvokos
 • Windows Operacinė sistema
 • Informacija pateikiama skirtingomis spalvomis:
  – grafika ir kompiuterio grafinės plokštės
  – vartotojo sąsajos spalvų parinktys
 • Paslėpti/rodomi elementai projektavimo medyje
 • Kiti mokymosi ir informaciniai SOLIDWORKS šaltiniai:
  – SOLIDWORKS inžinierių grupės

I. Pagrindai ir vartotojo sąsaja – 1,5 akad.val.

 •  Kam skirta SOLIDWORKS programa? 
 •  Parametrinis projektavimas:
   – modeliavimo tam tikram tikslui pavyzdžiai
   – kaip SOLIDWORKS įrankiai įtakoja modeliavimą
 •  Failų tarpusavio ryšiai:
   – objektų susiejimas tarpusavyje (OLE)
   – tarpusavio ryšių pavyzdžiai
 •  Failų atidarymas:
  – kompiuterio atmintis
 • SOLIDWORKS vartotojo sąsaja:
  – SOLIDWORKS pradžios langas
  – išskleidžiami meniu
 • Komandų juostos naudojimas:
  – komandų juostos redagavimas
  – projektavimo medis
  – savybių lentelė
  – pilnas failo pavadinimas
  – iššokantys trumpieji meniu
  – užduočių juosta
  – užduočių atidarymas naudojant File Explorer
  – viršutinis modelio atvaizdavimo meniu
  – neaktyvūs mygtukai
  – pelės mygtukai
  – klaviatūros trumposios komandos
  – kelių monitorių naudojimas
  – pelės žymeklio simboliai
  – nustatymai
  – paieška

II. Kopijavimas ir masyvai – 2,5 akad.val. 

 • Kada naudojami masyvai?
  – masyvų parametrai
 • Tiesinis masyvas:
  – pagalbinis modeliavimo medis
  – praleidžiami masyvo elementai
  – geometrijos masyvas
  – greitaveikos patikra
 • Apskritiminis masyvas
 • Pagalbinė geometrija:
  – ašys
  – plokštumos
 • Veidrodinė kopija: 
  – kūnų kopijavimas
 • Masyvo kopijos nustatymai
 • Kopijavimas iki geometrijos
 • Eskizą naudojantys masyvai: 
  – taškai
  – automatinis matmenų sudėjimas eskizuose
 • Praktinės užduotys

III. Klaidų taisymas – 2 akad.val. 

 • Detalės redagavimas
 • Redagavimo žingsniai:
  – modelyje saugoma informacija
  – klaidų radimas ir taisymas
  – nustatymai
  – What’s Wrong funkcijos langas
  – plokščias modeliavimo medžio atvaizdavimas
  – kur pradėti?
 • Klaidos eskizuose:
  – pasirinkimas stačiakampiu
  – laisvas pasirinkimas
  – eskizo patikrinimas tam tikrai funkcijai
  – eskizo taisymas
  – eskizo plokštumos keitimas 
  – FeatureXpert funkcija
  – komandų užšaldymas
 • Praktinės užduotys

IV. Geometrijos pakeitimai – 2,5 akad.val. 

 • Detalių redagavimas:
  – redagavimo žingsniai
 • Modelio pakeitimai: 
  – reikalingi pakeitimai 
 • Modelyje saugoma informacija:
  – detalės peržiūros vedlys
  – funkcijų tarpusavio priklausomybės
 • Modelio perskaičiavimo būdai:
  – grįžimas į ankstesnį modeliavimo tašką
  – funkcijų užšaldymas
  – modelio perskaičiavimo nustatymai 
  – modelio funkcijų išjungimas 
  – pagrindiniai įrankiai 
  – trynimas
  – eiliškumo keitimas 
  – SketchXpert 
 • Eskizo kontūrai:
  – kontūrų pasirinkimas
  – bendri eskizai
  – užapvalinimų kopijavimas
 • Eskizo elemento keitimas kitu
 • Praktinės užduotys

V. Konfigūracijos – 3,5 akad.val.

 • Konfigūracijos:
  – terminologija
 • Konfigūracijų naudojimas:
  – konfigūracijų vedlys
  – naujų konfigūracijų pridėjimas
  – konfigūracijos parametrų keitimas
  – konfigūracijų keitimas
  – konfigūracijų pervardinimas ir kopijavimas
  – konfigūracijų duomenų valdymas 
 • Kiti būdai sukurti konfigūracijoms:
  – dukterinės konfigūracijos
  – konfigūracijų redagavimas 
  – konfigūracijų susiejimas su Excel lentele
  – kiti konfigūracijų panaudojimo būdai 
 • Projektavimo metodai pritaikantys konfigūracijas
 • Detalių su konfigūracijomis redagavimas 
 • Projektavimo biblioteka:
  – pradiniai nustatymai
  – daugiau nei vienas išorinis ryšys
  – funkcijos pridėjimas ant apvalaus paviršiaus 
 • SOLIDWORKS mokymo kursas pažengusiems 
 • Praktinės užduotys

VI. Projektavimas iš apačios į viršų – 2,5 akad.val. 

 • Pavyzdžio nagrinėjimas: šarnyras
 • Projektavimas iš apačios į viršų:
  – projektavimo žingsniai
  – pagrindinis surinkimas 
 • Naujo surinkimo kūrimas
 • Pirmojo komponento pozicionavimas
 • Modeliavimo medis ir jo simboliai:
  – laisvės laipsniai
  – detalės
  – detalių pavadinimai 
  – detalių būsenos 
 • Detalių įkėlimas į surinkimą:
  – detalių pozicijos keitimas
 • Detalių tarpusavio ryšiai:
  – ryšių tipai
  – koncentriškumas ir plokštumų sutapimas
  – vidurio ryšys
  – įkeltų detalių pasukimas
  – detalės peržiūros langas 
  – lygiagretumo ryšys
  – dinaminis surinkimo judesys
 • Detalės su konfigūracijomis surinkime:
  – detalės su konfigūracijomis naudojimas surinkime
  – detalės atidarymas
  – detalių kopijavimas
  – detalių paslėpimas ir permatomumas
  – detalių savybės
 • Žemesnio lygio surinkimai
 • Išmanūs ryšiai 
 • Žemesnio lygio surinkimų įkėlimas:
  – žemesnio lygio surinkimų redagavimas
  – atstumo ryšiai
  – vienetų sistema
 • Pack and Go funkcija 
 • Praktinės užduotys

VII. Surinkimai – 2 akad.val.

 • Surinkimų naudojimas:
  – projektavimo žingsniai
 • Surinkimo analizavimas:
  – masės parametrų skaičiavimas
  – susikirtimų paieška
  – detalės redagavimas
 •  Tarpų tarp detalių patikra:
  – statinė ir dinaminė susikirtimų paieška
  – modelių greitaveika
 • Matmenų pakeitimai
 • Išsprogdinti surinkimai:
  – išsprogdinto vaizdo kūrimas
  – išsprogdinto vaizdo redagavimas
  – išsprogdinimo krypties keitimas
  – automatinis išdėstymas
  – išsprogdinimo ašių atvaizdavimas
  – išsprogdinimo ašių redagavimas 
  – išsprogdinimo animacija
 • Žiniaraštis 
 • Surinkimo brėžiniai:
  – detalių pozicijų žymėjimai
  – išsprogdintas vaizdas brėžinyje
 • Praktinės užduotys

 VIII.  Daugiakūnių detalių projektavimas – 3 akad.val. 

 • Daugiakūnės detalės
 • Modeliavimo medžio elementų slėpimas/rodymas
 • Daugiakūnio projektavimo metodai:
  – daugiakūnės detalės sukūrimas
  – daugiakūnės detalės apjungimas į vieną
 • Pavyzdžio nagrinėjimas: daugiakūnis projektavimas:
  – kontūro pasirinkimas
 • Solid Bodies katalogas
 • Vietinės komandos
 • Komandos veikimo zonos nustatymas
 • Kūnų kopijavimas
 • Detalės kaip įrankio įkėlimas:
  – kitos detalės įkėlimas
  – išoriniai ryšiai
  – perkialiami duomenys
  – įkeltos detalės pozicionavimas  
 • Kūnų apjungimas
 • Pavyzdžio nagrinėjimas: apsauginis ekranas
 • Kūnų tarpusavio sankirta
 • Pavyzdžio nagrinėjimas: dubuo:
  – indo tūrio radimas
 • Indent komanda 
 • Pavyzdžio nagrinėjimas: Indent
 • Kūnų ištrynimas:
  -ištrinti/palikti meniu pasirinkimai 
 • Praktinės užduotys

XI. Sudėtingesni detalių ryšiai – 2.5 akad.val.

 • SOLIDWORKS surinkimai 
 • Surinkimų struktūra:
  – projektavimo medis 
  – surinkimo atidarymas 
 • Failų tarpusavio ryšiai:
  – failų pavadinimai
 • Ryšių sprendimas:
  – žemesnio lygio surinkimų vidiniai ryšiai
  – išorinių ryšių paieška
  – modelio atnaujinimo nustatymai
 • Sudėtingesni detalių ryšiai:
  – ryšių greitasis meniu  
 • Pavyzdžio nagrinėjimas: greitasis ryšių meniu:
  – SmartMate priskyrimas įkeliant detalę
  – SmartMate pelės žymeklio simboliai
  – SmartMates priskyrimas būnant surinkime
 • Ryšiams naudojama geometrija
 • Bibliotekinės detalės
 • Ryšiams naudojamos geometrijos saugojimas
 • Keletą geometrinių elementų naudojantys ryšiai
 • Daugybinis ryšių uždėjimas:
  – laisvas ryšys tarp plokštumų 
 • Informaciniai ryšiai
 • Nesutampantys ryšiai:
  – nesutapimo rūšys
 • Keleto komponentų kopijavimas:
  – ryšių dėjimo skirtumai
 • Pavyzdžio nagrinėjimas: kopijavimas su ryšiais:
  – kopijavimas su ryšiais
  – ryšių peržiūra
  – užfiksuotos detalės
 • Pavyzdžio nagrinėjimas: detalių įkėlimas ir pozicionavimas:
  – detalių įkėlimas
  – detalių kopijavimas
  – įkėlimas ir pozicionavimas  
  – pozicionavimas jau įkeltos detalės
  – pasirinkimų pagalbinės funkcijos
 • Sukimosi apie ašį užrakinimas
 • Pavyzdžio nagrinėjimas: sudėtingesni detalių ryšiai:
  – diržo/grandinės ryšys  
  – angos ryšys  
 • Profilio centro ryšys
 • Dantračio ryšys 
 • Praktinės užduotys

X. Surinkimų redagavimas – 2.5 akad.val.

 • Surinkimo redagavimas:
  – klaidų radimas ir redagavimas
  – surinkime esanti informacija
 • Pavyzdžio nagrinėjimas: surinkimo redagavimas:
  – detalių ir ryšių klaidos
 • Ryšių klaidos:
  – detalės su pertekliniais ryšiais 
  – perteklinio ryšio radimas
  – MateXpert
  – ryšių grupavimas
 • Detalių keitimas kitomis ir redagavimas:
  – darbas Multi-user režime
  – vienos detalės pakeitimas
  – elementai su ryšiais  
 • Detalių konvertavimas į surinkimą
 • Surinkimo konvertavimas į detalę
 • Detalės persaugojimas į detalę
 • Detalių pakeitimas surinkimu
 • Defeature komanda
 • Detalių pakeitimas išsaugant surinkimą
 • Detalių pakartotinas įkėlimas
 • Detalių masyvai:
  – masyvo elementai
  – tiesiniai ir apskritiminiai masyvai
  – masyvas pagal kitą masyvą
  – grandinėlės masyvas
  – veidrodinės detalės  
 • Praktinės užduotys

XI. Surinkimų konfigūracijos – 2 akad.val.

 • Konfigūracijų panaudojimas surinkimuose
 • Pavyzdžio nagrinėjimas: surinkimų konfigūracijos
 • Konfigūracijų sukūrimas rankiniu būdu
 • Konfigūracijų nustatymai
 • Konfiigūracijų redagavimo vedlys:
  – konfigūracijų redagavimas
  – konfigūracijų saugojimas
 • Informacija iš surinkimo
 • Modeliavimo medžio atvaizdavimo nustatymai
 • Surinkimo patikros įrankiai
 • Pavyzdžio nagrinėjimas: skylių lygiavimas:
  – skylių lygiavimas
 • Matmenų valdymas surinkime:
  – kintamieji
  – surinkimo kintamųjų formulės 
  – surinkimo matmenų pavadinimai
  – formulių kūrimas
 • Reikšmės priskyrimas:
  – formulės su funkcijomis
 • Sensoriai:
  – sensorių tipai ir perspėjimai
  – matmenų sensoriai 
  – atstumo sensoriai 
 • Ryšių kontroliavimas naudojant Mate Controller:
  – ryšių pozicijų saugojimas
 • Praktinės užduotys


XII. Modelio atvaizdavimo nustatymai – 1.5 akad.val.

 • Atvaizdavimo būsenos:
  – išsaugotos atvaizdavimo būsenos 
  – atvaizdavimo būsenos ar konfigūracijos
  – atvaizdavimo būsenos juosta 
  – atvaizdavimo būsenos juostos simboliai 
 • Pasirinkimo įrankiai:
  – pasirinkimų panaudojimas 
  – pasirinkimo metodai 
  – atvaizdavimo būsenos kūrimas
  – atvaizdavimo būsenos pervardinimas
  – atvaizdavimo būsenos kopijavimas
  – atvaizdavimo būsenų įrankių juosta
 • Pavyzdžio nagrinėjimas: atvaizdavimo būsenos:
  – paslėptų detalių peržiūra
  – atvaizdavimo būsenos ir konfigūracijos
  – susietos atvaizdavimo būsenos
 • Sudėtingesni geometrijos pasirinkimo būdai
 • Geometrijos vokai:
  – vokų panaudojimas
 • Tekstūros, medžiagos ir 3D aplinka:
  – tekstūrų priskyrimas
  – RealView Graphics atvaizdavimo režimas
  – 3D aplinkos keitimas
 • Pavyzdžio nagrinėjimas: medžiagos ir tekstūros
  – tekstūrų redagavimas 
  – medžiagos
 • Praktinės užduotys

XIII. Dideli surinkimai – 3 akad.val.

 • Dideli surinkimai
 • Surinkimų režimai:
  – resolved
  – lightweight
  – large Design Review
 • Surinkimų vizualizacija:
  – vizualizacijos parametrai 
  – vizualizacijos tipai
  – kriterijų pasirinkimas
 • Lightweight detalės:
  – lightweight detalių atidarymas
  – detalės būsenos keitimas surinkime
  – detalės būsenos simboliai
  – gerosios praktikos
  – detalės būsenų palyginimas
 • Didelių surinkimų rėžimas 
 • Pavyzdžio nagrinėjimas: dideli surinkimai
 • SpeedPak naudojimas:
  – speedPak pasirinkimas iš konfigūracijų sąrašo
  – speedPak pasirinkimas iš pagrindinio surinkimo
 • Supaprastintos konfigūracijos:
  – detalių išjungimas 
  – supaprastintų konfigūracijų kūrimas
  – detalių supaprastinimas
  – papildomi surinkimų atidarymo būdai
 • Defeature komanda
 • Surinkimo struktūros keitimas:
  – žemesnio lygio surinkimo išskaidymas
  – žemesnio lygio surinkimo sukūrimas
  – detalių paaukštinimas ir pažeminimas
  – judrūs žemesnio lygio surinkimai 
  – katalogų panaudojimas
 • Komponentų vokų sukūrimo vedlys 
 • Large Design Review rėžimas:
  – surinkimo redagavimas
  – atidarymas tik pasirinktų komponentų
 • Surinkimo atidarymo režimų palyginimas
 • Patarimai greitesniems surinkimams:
  – atvaizdavimas 
  – programos nustatymai 
  – detalių ryšiai 
  – brėžinių nustatymai
 • Praktinės užduotys

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtose mokymų klasėse, adresais:

1. UAB „IN RE“ mokymų klasė, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilnius;

2. Informacijos technologijų mokymo centras, Donelaičio g. 33, Kaunas;

3. Nuotoliniu būdu (ZOOM konferencija online).

Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus atnaujinęs bazines projektavimo SOLIDWORKS programos žinias, mokymų metu įgytos žinios įgalins kurti detales, mazgus ir jų brėžinius, o darbą automatizuojančių įrankių (pav. konfigūracijų, kintamųjų) naudojimo įgūdžiai, leis išvengti klaidų ir projektavimo darbus atlikti greičiau. Įgytos žinios gali būti taikomos įvairiose inžinerijos srityse.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 36-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Mūsų organizuojamus mokymus veda sertifikuoti ir kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Refresher kurso baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS CAM Standard Essentials

Trumpas kursų aprašymas: tai yra bazinis SOLIDWORKS CAM mokymo kursas, skirtas detalių 2,5 ašių apdirbimo programos parengimui, CNC frezavimo staklėms.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS CAM Standard Essentials mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Išklausius šį SOLIDWORKS CAM Standard Essentials mokymo kursą, dalyviui tampa aiškūs darbo su SOLIDWORKS CAM principai ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS CAM Standard Essentials vadovėlis (JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Mokymų trukmė – 2 dienos/16 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Pažintis su SOLIDWORKS CAM. CAM įskiepio įjungimas, vartotojo aplinka ir pagrindinės funkcijos. – 1 akad.val.

II. Detalės apdirbimo programos rengimas. Darbas su automatiniais geometrijos atpažinimo įrankiais (Automatic Feature Recognition – AFR). Parametrų ir detalės geometrijos keitimas. – 1,5 akad.val.

III. Detalės apdirbimo programos rengimas. Darbas su interaktyviais geometrijos atpažinimo įrankiais (Interactive Feature Recognition – IFR). Detalės apdirbimo programos kūrimas naudojant AFR ir IFR įrankius – detalės perimetro nustatymas, CNC ašių ir koordinačių nustatymas. – 2 akad.val.

IV. Interaktyvios SOLIDWORKS CAM operacijos – detalės apdirbimo plano sudarymas; Apdirbimo operacijų sukūrimas, koregavimas ir išsaugojimas. – 2 akad.val.

V. Detalės apdirbimo operacijų priskyrimas detalės geometrijai – operacijų priskyrimas esant pasikartojančiai geometrijai ir operacijų grupavimas. – 1,5 akad.val.

VI. Įrankio judėjimo trajektorijos nustatymo įrankiai – vengiamų zonų (Avoid area) nustatymas. – 2 akad.val.

VII. Įrankio judėjimo trajektorijos nustatymas ir koregavimas esant atsikartojančiai (Pattern) beiveidrodinei (Mirror) geometrijoms. Darbas su įrankio judėjimo trajektorijos kūrimu. – 2 akad.val.

VIII. Darbas su papildomomis apdirbimo funkcijomis – graviravimas; kreivalinijiškumo nustatymai; laiptuotos ir srieginės kiaurymės apdirbimas; kampų apdirbimo (nuožulų, užapvalinimų) nustatymai. – 2 akad.val.

IX. Technologinės duomenų bazės pritaikymas, kūrimas ir panaudojimas: Įrankių sukūrimas ir aprašymas; staklių nustatymų aprašymas; apdirbimo metodų nustatymai ir naudojimas. – 2 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: žinių apie SOLIDWORKS CAM įskiepio naudojimą ruošiant detalės 2,5 ašių apdirbimo programą CNC frezavimo staklėms. Gebės savarankiškai sudaryti detalių apdirbimo programas, redaguoti įrankių judėjimo trajektorijas, bei modifikuoti skirtingų detalės zonų apdirbimą ir metodikas.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS CAM Standard Essentials kurso baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS CAM Professional

Trumpas kursų aprašymas: tai yra išplėstinis SOLIDWORKS CAM Professional mokymo kursas, skirtas detalių gamybos (tekinimo ir frezavimo) programų rengimui. Šio kurso metu yra mokoma rengti detalių 3 ašių ir 3+2 ašių apdirbimo programas CNC frezavimo ir 2 ašių CNC tekinimo staklėms, panaudojant įvairias SOLIDWORKS CAM ir VoluMill galimybes.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS CAM Professional mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Išklausius šį mokymo kursą, dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS CAM Professional vadovėlis (JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Mokymų trukmė – 2 dienos/16 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. SOLIDWORKS CAM naudojimas: Pažintis su pagrindiniais įrankiais; skirtingų detalės konfigūracijų apdorojimas CAM aplinkoje. – 2,5 akad.val.

II. Detalių apdirbimo programų rengimas naudojant didelio greičio apdirbimo technologiją VoluMill: pagrindiniai VoluMill nustatymai ir naudojimas. – 2,5 akad.val.

III. Surinkimų apdirbimas. Pagrindiniai CAM nustatymai apdirbant keletą detalių vienu metu; koordinačių sistemos nustatymas. Darbas rengiant apdirbimo programas keletui detalių. – 3 akad.val.

IV. Apdirbimo programos parengimas 5 ašių (3+2) CNC frezavimo staklėms. Pagrindiniai programos ir ašių nustatymai. – 3 akad.val.

V. SOLIDWORKS CAM naudojimas ruošiant detalių apdirbimo programas CNC tekinimo staklėms. Pažintis su programos įrankiais skirtais tekinimui. Darbas rengiant tekinimo programą: ruošinio ir įvirtinimo nustatymai, apdirbimo operacijų nustatymai; automatizuotų apdirbimo įrankių panaudojimas. – 3 akad.val.

VI. Papildomi nustatymai detalės įtvirtinimams ir apdirbimo operacijoms. – 1 akad.val.

VII. Apdirbimo operacijų ir nustatymų regadavimas – įrankio judėjimo trajektorijos keitimas. – 1 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs žinių dirbant su SOLIDWORKS CAM programine įranga. Gebės ruošti detalių apdirbimo programas CNC frezavimo ir tekinimo staklėms, mokės parengti detalės apdirbimo programą 5 ašių (3+2) staklėms, naudotis VoluMill technologiją bei valdyti ir optimizuoti gamybos procesus.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS CAM Professional kurso baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: CAMWorks Essentials – 3 Axis

Trumpas kursų aprašymas: tai yra CAMWorks CAM 3 Axis Essentials mokymo kursas, skirtas 3 ašių detalių apdirbimo programos CNC frezavimo staklėms parengimui. Jis rekomenduojamas tiems, kas jau praėjo SOLIDWORKS CAM Standard ir Professional mokymus.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis CAMWorks CAM 3 Axis Essentials mokymų medžiagos pagrindu (anglų k.). Išklausius šį mokymo kursą, dalyviui tampa aiškūs darbo su CAMWorks CAM principai ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti  savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba.

Mokymų trukmė: 3 dienos/24 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. CAMWorks pagrindinės funkcijos ir vartotojo aplinka. – 1 akad.val.

II. Paviršiniai (Multi-Surface) konstrukciniai elementai. – 1 akad. val.

III. Pjovimo trajektorijų limitai ir zonos, kuriose galima arba negalima apdirbti paviršius – 1 akad. val.

IV. 3 ašių apdirbimo operacijų sukūrimas, pagrindiniai operacijų parametrai. – 1 akad. val.

V. Area Clearance and Z level operacijų parametrai. – 3 akad. val.

VI. Darbas su Pattern Project operacijomis. – 4 akad. val.

VII. Darbas su Constant Stepover operacijomis. – 3,5 akad. val.

VIII. Darbas su Pencil Mill operacijomis. – 3,5 akad. val.

IX. Darbas su Curve Project operacijomis. – 2,5 akad. val.

X. Darbas su 3 Axis Undercut operacijomis. – 3,5 akad. val.

Mokymų metu vyks teorijos dėstymas bei praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje Vilniuje arba Kaune. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia SOLIDWORKS ir CAMWorks programinės įrangos versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs žinių apie CAMWorks CAM naudojimą ruošiant 3 ašių detalės apdirbimo programą CNC frezavimo staklėms. Gebės savarankiškai sudaryti detalių apdirbimo programas, redaguoti įrankių judėjimo trajektorijas, bei modifikuoti skirtingų detalės zonų apdirbimą ir metodikas.

UAB „IN RE“ yra oficialus kompanijos Dassault Systèmes atstovas Lietuvoje. Todėl tik pas mus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systèmes. Mokymams naudojama specialiai parengta CAMWorks mokomoji literatūra/vadovėliai ir dėstymo metodika. Jūs gausite CAMWorks mokymus iš kvalifikuoto ir sertifikuoto instruktoriaus su patirtimi ir praktika, kuris nuolatos gilinasi į klientų poreikius, padeda spręsti įvairias problemas, ir suteikia naujausiais žinias, kurios yra taikomos pramonėje, ar kitose srityse.

Baigus šiuos kursus, Jums bus išduotas SOLIDWORKS mokymo centro CAMWorks Essentials – 3 Axis kurso baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: CAMWorks – 4 and 5 Axis Essentials

Trumpas kursų aprašymas: tai yra CAMWorks CAM 4 ir 5 ašių programavimo pagrindų mokymo kursas, skirtas detalių 4 ir 5 ašių apdirbimo programos parengimui, CNC frezavimo staklėms. Jis rekomenduojamas tiems, kas jau praėjo SOLIDWORKS CAM Standard, Professional mokymus, CAMWorks CAM 3 Axis Essentials mokymus.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis CAMWorks CAM 4 and 5 Axis Essentials mokymų medžiagos pagrindu (anglų k.). Išklausius šį CAMWorks CAM 4 and 5 Axis Essentials mokymo kursą, dalyviui tampa aiškūs darbo su CAMWorks CAM principai ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba.

Mokymų trukmė – 3 dienos/24 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Įžanga į CAMWorks CAM 4/5 ašių programavimą – 2,5 akad. val.

II. 3+2 ašių programavimas, 3 ašių į 5 ašių apdirbimo konvertavimas, WRAPPED tipo apdirbami elemetai – 3 akad. val.

III. Paviršiniai elementai (Multi-Surface) 5-ių ašių apdirbime – 3 akad. val.

IV. 5-ių ašių apdirbimo operacijų parametrai – 2 akad. val.

V. 5-ių ašių apdirbimo operacijos – 4 akad. val.

VI. 5-ių ašių rupus/grupus apdirbimas – 4 akad. val.

VII. Darbas su SWARF tipo apdirbimo operacijomis – 3,5 akad. val.

VIII. 5-ių ašių gręžimas – 1 akad. val.

IX. 5-ių ašių post procesorių aptarimas – 1 akad. val.

Mokymų metu vyks teorijos dėstymas bei praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje Vilniuje arba Kaune. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia SOLIDWORKS ir CAMWorks programinės įrangos versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs žinių apie CAMWorks CAM naudojimą ruošiant detalės 4 ir 5 ašių apdirbimo programą CNC frezavimo staklėms. Gebės savarankiškai sudaryti detalių apdirbimo programas, redaguoti įrankių judėjimo trajektorijas, bei modifikuoti skirtingų detalės zonų apdirbimą ir metodikas. 

UAB „IN RE“ yra oficialus kompanijos Dassault Systèmes atstovas Lietuvoje. Todėl pas mus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systèmes. Mokymams naudojama specialiai parengta CAMWorks mokomoji literatūra/vadovėliai ir dėstymo metodika. Jūs gausite CAMWorks mokymus iš kvalifikuoto ir sertifikuoto instruktoriaus su patirtimi ir praktika, kuris nuolatos gilinasi į klientų poreikius, padeda spręsti įvairias problemas, ir suteikia naujausiais žinias, kurios yra taikomos pramonėje, ar kitose srityse.

Baigus šiuos kursus, Jums bus išduotas SOLIDWORKS mokymo centro CAMWorks Essentials – 4 and 5 Axis kurso baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS PCB Essentials

Trumpas kursų aprašymas: tai yra bazinis mokymo kursas, kuris yra skirtas išmokyti vartotoją projektuoti spausdintas plokštes (PCB) naudojantis SOLIDWORKS PCB powered by Altium programine įranga. Mokymų metu yra mokoma kurti spausdintinių plokščių schemas, pridėti komponentus ir priskirti tiekėjų sąsajas taip užtikrinant kuriamo dizaino vientisumą. Taip pat, kurso metu vartotojai yra susipažindinami su SOLIDWORKS CAD ir SOLIDWORKS PCB powered by Altium integracija, kuri leis projektuoti ir gaminti gaminį kokybiškiau, greičiau ir ekonomiškiau.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS PCB powered by Altium mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Todėl išklausius šį SOLIDWORKS PCB powered by Altium mokymo kursą dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS PCB powered by Altium eiga. Rūpimus klausimus, mokymų metu dalyviai galės lengviau išsiaiškinti savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS PCB powered by Altium vadovėlis (JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Mokymų trukmė – 4 dienos/32 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. SOLIDWORKS PCB vartotojo sąsaja ir pagrindiniai įrankiai. Pagalbinės programos ir prisijungimas prie jų. – 1 akad.val.

II. SOLIDWORKS PCB projektai – pagrindiniai dokumentų tipai ir projekto struktūra. Komponentų bibliotekų pridėjimas. – 2,5 akad.val.

III. PCB schemų šablonų kūrimas, redagavimas, formatavimas. – 1 akad.val.

IV. PCB schemų kūrimo įrankių ir nustatymų konfigūravimas. Laidynų ir jungčių optimizavimas. – 1,5 akad.val.

V. Komponentų pridėjimas į schemą. Darbas su bibliotekos ir kitų komponentų pridėjimu į projektą. – 1,5 akad.val.

VI. PCB plokštės jungčių modeliavimas. Laidų ir pajungimų išdėstymas plokštėje. Darbas su jungčių modeliavimu. – 1,5 akad.val.

VII. PCB projekto aprašymas. Papildomos informacijos (pakeitimai, gamybos metodai ir pan.) įterpimas į projektą. – 1 akad.val.

VIII. Projektavimo taisyklių nustatymas ir patikrinimas. Aptiktų dizaino klaidų pataisymas. – 1,5 akad.val.

IX. SOLDIWORKS PCB integracija su SOLIDWORKS CAD programa. Projekto dizaino apsikeitimo ir bendrinimo galimybės. PCB dizaino redagavimas SOLIDWORKS CAD aplinkoje. Projekto pakeitimų pranešimai PCB/CAD aplinkose. – 2,5 akad.val.

X. PCB sluoksnių peržiūros ir sluoksnių konfigūravimo nustatymai. Tvirtinimo kiaurymių suformavimas. Plokštės storio patikrinimas SOLIDWORKS CAD aplinkoje. – 2 akad.val.

XI. Plokštės kontūro nustatymai – įvairių formų PCB modeliavimas. Plokštės iškarpų suformavimas. PCB montavimo geometrijos patikrinimas ir apribojimas naudojant SOLIDWORKS CAD. – 2 akad.val.

XII. Koordinačių sistemos sukūrimas PCB projekte. Koordinačių pradžios taško nustatymas. Dekarto ir poliarinių koordinačių sistemų (tinklelių) sukūrimas. – 1,5 akad.val.

XIII. Plokštės redagavimas – schematikos atnaujinimas, komponentų išdėstymas. – 1 akad.val.

VIV. Komponentų tvirtinimo vietų (Footprint) pozicionavimas SOLIDWORKS PCB ir SOLIDWORKS CADaplinkose. Projekto dizaino taisyklių sukūrimas ir projekto patikrinimas. Esamų taisyklių redagavimas. – 2 akad.val.

XV. Projekto dizaino taisyklių sukūrimas ir projekto patikrinimas. Esamų taisyklių redagavimas. – 1 akad.val.

XVI. Plokštės trasavimas. Trasavimo nustatymai ir metodai – trasavimas tarp sluoksnių (Vias). Automatizuoti trasavimo įrankiai. Vario takelių atvaizdavimas SOLIDWORKS CADaplinkoje. – 2,5 akad.val.

XVII. Vario sluoksnio formos nustatymai ir redagavimas. – 1 akad.val.

XVIII. Projekto inspekcija – panašių objektų aptikimas ir jų bendras redagavimas. – 1 akad.val.

XIX. Projekto išvesties duomenų generavimas. Išvesties failų sukūrimas; gamybinių failų sukūrimas. – 1,5 akad.val.

XX. Komponentų simbolių kūrimas. – 1 akad.val.

XXI. Komponentų tvirtinimo vietų (Footprint) kūrimas. Pagalbinis įrankis skirtas Footprint kūrimui pagal IPC standartą. – 1,5 akad.val.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: žinių, kaip sėkmingai naudotis SOLIDWORKS PCB programine įranga, spausdintinių plokščių projektavime. Taip pat, galės savarankiškai modeliuoti elektronikos plokštes, generuoti gamybinius ir surinkimo brėžinius bei failus. Mokymų metu dalyviai išmoks, kaip integruoti PCB dizainą į bendrą projektą bendrinant PCB failus su kitais inžinieriais, ir redaguojant PCB failus SOLIDWORKS CADaplinkoje.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS PCB kurso baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Electrical – Schematic

Trumpas kursų aprašymas: tai yra bazinis SOLIDWORKS Electrical – Schematic kursas skirtas susipažinti su elektros ir automatikos sistemų schematiniu projektavimu, naudojant SOLIDWORKS Electrical programinę įrangą. Kurso metu yra mokoma optimizuoti produkto brėžinius ir dizainą, bei padidinti gaminio kokybę, siekiant išvengti perdirbimo ir broko. Šis kursas yra orientuotas į 2D schematinį projektavimą.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS Electrical – Schematic mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Išklausius SOLIDWORKS Electrical mokymo kursą, dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Electrical – Schematic vadovėlis (JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Mokymų trukmė: – 3 dienos/24 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Projektų šablonų sukūrimas ir konfigūravimas: simbolių, žymėjimų ir šriftų formatavimas. Pažintis su standartine projekto struktūra. – 1 akad.val.

II. Projekto šablonų redagavimas ir formatų pasirinkimas. Projekto macro komandos. – 1 akad.val.

III. Brėžiniai ir jų tipai. Brėžinių braižymo įrankių naudojimas – simbolių naudojimas brėžiniuose, schematinių brėžinių braižymas. – 1,5 akad.val.

IV. Komponentų simbolių vaizdavimas ir nustatymai. – 1 akad.val.

V. Standartinių (perkamų) komponentų naudojimas. Standartinių komponentų paieška, nustatymai ir redagavimas. Darbas su standartiniais komponentais ir jų panaudojimu projekte. – 2 akad.val.

VI. Laidų ir ekvipotencialų žymėjimas projektuose. Žymėjimo formatavimas ir parinktys. – 1,5 akad.val.

VII. Projekto laidyno projektavimo įrankiai. Laidų žymėjimas, Pin-to-Pin jungčių ir terminalų projektavimas. – 2 akad.val.

VIII. Komponentų simbolių kūrimas ir standartini simbolių naudojimas. Darbas su komponentų simboliais, jų sukūrimas, nustatymai ir panaudojimas projekte. – 2 akad.val.

IX. Macro komandų (pasikartojančių grandyno dalių kopijų) sukūrimas ir panaudojimas skirtinguose projektuose. – 1 akad.val.

X. Komponentų tarpusavio sąsajos projekte – funkcionalumas, naudojimas ir sąsajų lygmenys bei nustatymai. – 1 akad.val.

XI. Schematikos signalų krypties vaizdavimas brėžiniuose ir schemų sąsajos. – 1 akad.val.

XII. Programuojamų loginių valdiklių (PLC) naudojimas projektavime. PLC valdiklių vaizdavimas ir konfigūravimas projektuose. – 2 akad.val.

XIII. Automatizuotos programuojamų loginių valdiklių (PLC) funkcijos. PLC valdiklių simboliai, komponentų bibliotekos nustatymai. – 2 akad.val.

XIV. Jungtys ir jų naudojimas – jungčių priskyrimas ir nustatymai. – 1 akad.val.

XV. Dvimatis elektros spintų maketavimas – laidyno maketavimas, komponentų priskyrimas. – 1 akad.val.

XVI. Projekto analizės įrankiai – laisvų laidų nustatymas, tuščių jungčių suradimas, ekvipotencialų neatitikčių nustatymas. – 2 akad.val.

XVII. Projekto ataskaitos parengimas – komponentų žiniaraščių (BOM) parengimas ir pan. – 1 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: bazinių SOLIDWORKS Electrical panaudojimo žinių, projektuojant elektros ir automatikos sistemas – gebės savarankiškai modeliuoti įvairias elektronikos ir automatikos sistemas, modeliuoti sistemų laidynus ir generuoti schematinius brėžinius.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Electrical – Schematic kurso baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Electrical Advanced

Trumpas kursų aprašymas: šis kursas skirtas pažengusiems SOLIDWORKS Electrical vartotojams. Šio kurso metu yra mokoma kurti komponentų simbolius, atlikti scheminį brėžinį ir optimizuoti projekto laidyną. Kurso metu, taip pat yra mokomą kurti ir redaguoti ataskaitas, projektuoti PLC valdiklius, nustatyti projektavimo taisykles ir kt.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS Electrical Advanced mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Todėl išklausius šį SOLIDWORKS Electrical Advanced mokymo kursą dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Electrical Advanced vadovėlis (JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Registracija į mokymus: užpildykite šią formą, ir mes pranešime apie artimiausius mokymus.

Mokymų trukmė – 3 dienos/24 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Laidų pynių (Harness) projektavimas. Laidų pynės sukūrimas, detalus laidų išvedimas, kabelio trasavimas ir trasavimo nustatymai. – 2 akad.val.

II. Sudėtingų terminalų ir posistemių (Black Box) projektavimas. Darbas su terminalų sudarymu ir numeravimu. Posistemių grandynų sudarymas ir naudojimas. – 1 akad.val.

III. Darbas su komponentų bibliotekomis – bibliotekos sudarymas ir komponentų klasifikavimas, naujų grupių sudarymas. – 2 akad.val.

IV. DXF/DWG failų importavimas. Importuotų failų konvertavimas ir konfigūravimas. – 1 akad.val.

V. Įterptinių (gamintojų) komponentų naudojimas. Darbas su komponentų įkėlimu ir komponentų parametrų aprašo kūrimu. – 1 akad.val.

VI. ERP sistemos integravimas su SOLIDWORKS Electrical. Proceso eiga, prisijungimas prie duomenų bazės ir duomenų keitimasis. – 1 akad.val.

VII. Duomenų iškėlimas/įkėlimas iš/į Excel programą. Darbas su duomenų iškėlimo ir įkėlimo procesu, duomenų pakeitimas kitais. – 1 akad.val.

VIII. Excel sistemos automatizavimas. Macros komandų sukūrimas, automatinis brėžinių generavimas, SQL duomenų bazės surišimas su Excel lentelėmis. – 1 akad.val.

IX. Projekto raporto sugeneravimas – nustatymai, atvaizduojamos informacijos pasirinkimas. – 2 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: žinių kaip sėkmingai išnaudoti SOLIDWORKS Electrical Advanced įrankius elektrotechniniame projektavime. Gėbės naudotis išplėstiniais SOLIDWORKS Electrical sistemos įrankiais, automatizuoti procesus, surišti juos su ERP sistemomis ir modeliuoti sudėtingas elektrotechnines sistemas.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Electrical – Advanced kurso baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Electrical – 3D

Trumpas kursų aprašymas: tai yra bazinis SOLIDWORKS Electrical 3D kursas skirtas susipažinti su elektros ir automatikos sistemų schematiniu projektavimu, naudojant SOLIDWORKS Electrical programinę įrangą. Kurso metu yra mokoma optimizuoti produkto brėžinius ir dizainą, bei padidinti gaminio kokybę, siekiant išvengti perdirbimo ir broko. Šiame kurse yra mokoma projektuoti elektros ir automatikos sistemas 3D aplinkoje.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS Electrical 3D mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Išklausius šį SOLIDWORKS Electrical 3D mokymo kursą, dalyviui tampa aiškūs darbo su SOLIDWORKS Electrical 3D principai ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Electrical 3D vadovėlis (JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Mokymų trukmė – 1 diena/8 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Sistemos surinkimai ir jų projektavimas. Esamų Electrical ir kitų SOLIDWORKS projektų atidarymas ir redagavimas. – 1 akad.val.

II. Skydinių, kanalų, bėgių projektavimas: Komponentų pridėjimas ir redagavimas. Komponentų tarpusavio ryšių sukūrimas. Komponentų ilgio keitimas surinkimo aplinkoje. – 1,5 akad.val.

III. Darbas su elektros ir automatikos komponentais. Komponentų surinkimo funkcijų nustatymas – jungčių, pozicionavimo paviršių, funkcinės geometrijos (tvirtinimo taškų) nustatymas. Automatizuotų „Išmanių“ komponentų panaudojimas surinkimuose. – 2 akad.val.

IV. Komponentų įterpimas į sistemą ir jų pozicionavimas. – 0,5 akad.val.

V. Laidų trasavimas naudojant eskizus. Darbas su laidų trasavimu naudojant 3D eskizą; trasavimo nustatymai ir laidų atskyrimas. – 2 akad.val.

VI. Kabelių trasavimas ir trasavimo nustatymai. Jungčių ir pajungimo vietų sukūrimas. Kabelio pradinio ir galutinio taško nustatymas. – 1 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: žinių, kaip sėkmingai išnaudoti SOLIDWORKS Electrical 3D įrankius elektrotechniniame projektavime. Bazinių SOLIDWORKS Electrical panaudojimo žinių, projektuojant elektros ir automatikos sistemas 3D aplinkoje. Taip pat, gebės savarankiškai projektuoti įvairias elektronikos ir automatikos sistemas, modeliuoti sistemų laidynus, spintas, projektuoti sistemų mazgus.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Electrical – 3D kurso baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Simulation

Trumpas kursų aprašymas: tai yra bazinis SOLIDWORKS Simulation mokymo kursas, skirtas statinei stipruminei analizei. Mokymu metu yra nagrinėjama – objektų skaidymas į baigtinius elementus ir tinkamo skaidymo tinklelio pasirinkimas, sistemos kontaktinių ir konstrukcijų statinių stipruminių uždavinių sprendimas baigtinių elementų metodu.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas vadovaujantis SOLIDWORKS Simulation mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Išklausius SOLIDWORKSSimulation mokymo kursą dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Simulation vadovėlis (JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Mokymų trukmė – 3 dienos/24 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Modelio parengimas skaičiavimui ir analizės etapai: pagrindiniai nustatymai, rezultatų peržiūros ir vertinimo būdai. -2 akad.val.

II. Baigtinių elementų tinklelio nustatymai, įtempių koncentracijų nustatymas ir kraštinės sąlygos. – 2 akad.val.

III. Keleto detalių sąlyčio analizė. Įvairios kontaktų rūšys, jų aprašymas ir pavyzdžių nagrinėjimas – 2,5 akad.val.

IV. Simetriškų sistemų analizė; besiplečiančio (angl. Shrink Fit) sujungimo analizė. – 1 akad.val.

V.Detalių tarpusavio jungčių stipruminė analizė – apkrovos, jų rūšys. Jungiamųjų detalių stiprumo vertinimas.Įvairių pavyzdžių nagrinėjimas. – 2 akad.val.

VI. Baigtinių elementų tinklelio parinkimas skaičiavimui. Tinklelio nustatymai priklausomai nuo apkrovos ir detalių tarpusavio kontakto. – 1,5 akad.val.

VII. Plonasienių detalių stipruminiai skaičiavimai – palyginimas su pilnavidurėmis detalėmis, skaičiavimo parametrų parinkimas. – 1,5 akad.val.

VIII. Sistemų, susidedančių iš pilnavidurių ir plonasienių elementų, analizė. Modelio paruošimas skaičiavimui, medžiagų nustatymaiir mechaniniai parametrai, kontakto sukūrimas. -2,5 akad.val.

IX. Strypinių konstrukcijų skaičiavimas. Konstrukcijos parengimas analizei, strypų tarpusavio kontaktų aprašymas, rezultatų analizė – sukimo momento, deformacijos ir įtempių diagramos.. -1,5 akad.val.

X. Skirtingų tipų tinklelių naudojimas skaičiuojamame modelyje. -1,5 akad.val.

XI. Automatizuotas objekto geometrijos optimizavimas, remiantis baigtinių elementų analizės rezultatais. -2 akad.val.

XII. Terminės deformacijos analizė – medžiagų nustatymas ir rezultatų peržiūra. Modelio išsaugojimas deformuotame būvyje. -2 akad.val.

XIII. Baigtinių elementų tinklelio skaidymo metodai ir jų palyginimas. H ir P tipo tinkleliai. -1 akad.val.

XIV. Didelių poslinkių analizė baigtinių elementų metodu. Linijinės ir nelinijinės apkrovų analizės. -1 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs svarbių žinių apie baigtinių elementų skaičiavimo metodą ir analizių atlikimą SOLIDWORKS aplinkoje. Baigęs šį kursą, mokymų dalyvis gebės: savarankiškai skaičiuoti kontaktinius, statinius ir terminius uždavinius, aprašyti detalių tarpusavio kontaktus, skaičiuoti detalių tarpusavio sujungimų stiprumą ir pan. Kursas skirtas detalių ir surinkimų skaičiuojamųjų modelių paruošimui, analizei ir rezultatų vertinimui.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Simulation kurso baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Motion

Trumpas kursų aprašymas: šio kurso metu mokoma, kaip atlikti kinematinius ir dinaminius mechanizmų skaičiavimus; įvertinti mechanizmų judesius ir gauti atramines reakcijos jėgas, grandžių pagreičius ir poslinkius; atlikti bendrą kinematinę/dinaminę bei stipruminę mechanizmo analizes bei kietų kūnų dinamikos analizę.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS Motion mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Todėl išklausius šį SOLIDWORKS Motion mokymo kursą dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Motion vadovėlis (iš JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Mokymų trukmė – 2 dienos/16 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Įvadas į judesio analizę. Pagrindiniai judesio analizės nustatymai. Mechanizmą veikiančios jėgos ir jų pridėjimas bei apibrėžimas. – 2 akad.val.

II. Modelio paruošimas judesio analizei. Sąryšių ir kontaktų tarp grandžių sukūrimas. Kinematinių rezultatų peržiūra. – 1 akad.val.

III. Įvadas į kontaktų sukūrimą tarp grandžių. Spyruoklių ir slopintuvų judesio analizės. Darbas su kontaktų sukūrimu. Trinties poros ir kontakto skirtumai ir kontaktų grupės. Spyruoklės judesio analizės atlikimas ir pagrindiniai nustatymai. – 1 akad.val.

IV. Sudėtingų kontaktų sukūrimas – variklio (varančiosios grandies) pridėjimas. Išorinių jėgų įtaka ir jėgų veikimo formulės. Įvairių modelių analizė bei išplėstinėsMotion įskiepio funkcijos. – 3 akad.val.

V. Kreivių tarpusavio kontakto sukūrimas. Kieto kūno ir kreivės kontaktai ir jų naudojimas judesio analizėje. – 1 akad.val.

VI. Kumštelinio mechanizmo (Cam mechanism) judesio analizė. Judėjimo profilio ir kontakto sukūrimas. – 1 akad.val.

VII. Judesio optimizavimas. „Jutiklių“ naudojimas judesio analizės uždaviniuose. – 1 akad.val.

VIII. Lanksčių jungčių judesio analizė. Pagrindiniai analizės nustatymai. Darbas atliekant judesio analizę sistemoje turinčioje lanksčių jungčių. – 1 akad.val.

IX. Sąryšiai tarp mechanizmo grandžių ir šių sąryšių įtaka grandies laisvės laipsniams. Laisvės laipsnio nustatymas ir sąryšių koregavimas, siekiant pakeisti laisvės laipsnį. Darbas su judesio analize ir laisvės laipsnio įvertinimu, perteklinių sąryšių pašalinimu. – 2 akad.val.

X. Judesio analizės projekto perkėlimas į BEM (baigtinių elementų metodo) analizę. Kontakų ir jėgų aprašymas perkėlimo metu ir BEM analizės atlikimas. – 1 akad.val.

XI. Įvykio analizės (judesiui prasidedant po nurodyto įvykio). Mazgų jutikliai ir servo motorai. Darbas analizuojant sortiravimo įrenginį. – 1 akad.val.

XII. Papildomos SOLIDWORKS Motionfunkcijos skirtos modelių analizei ir optimizavimui. – 1 akad.val.

Mokymui skirtas laikasyra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: žinių apie trimačių modelių kinemetinės ir dinaminės analizės atlikimo galimybes, naudojant SOLIDWORKS programinį paketą. Kurso metu įgytos žinios įgalins atlikti įvairių mechanizmų kinematinę ir dinaminę analizę, apskaičiuoti konstrukcijos komponentų judėjimo trajektorijas, greičius, pagreičius, nustatyti komponentų trinties įtaką mechanizmų darbui. Įgytos žinios gali būti taikomos įvairiose inžinerijos srityse.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Motion kurso baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Flow Simulation

Trumpas kursų aprašymas: tai yra kursas skirtas SOLIDWORKS vartotojų kompetencijos kėlimui dirbant su „SOLIDWORKS Flow“ plėtiniu. Šis kursas yra skirtas skysčių, dujų srautų bei šilumos perdavimo analizės uždavinių atlikimui, naudojant SOLIDWORKS programinį paketą. Kurso metu yra mokoma atlikti skysčių ir dujų srautų skaičiavimus, spręsti įvairius uždavinius, susijusius su terpių susimaišymu, kietų dalelių pernešimu, šilumos pernešimu per skystį/dujas bei kietus kūnus.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS Flow Simulation mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Todėl išklausius šį SOLIDWORKS Flow Simulation mokymo kursą dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS Flow Simulation filosofija ir rūpimus klausimus dalyvis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Flow Simulation vadovėlis (iš JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Mokymų trukmė – 2 dienos/16 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Srauto analizės skaičiavimo paruošimas. Modelio paruošimas skaičiavimams; pagrindiniai srauto analizių tipai ir jų nustatymai. – 1,5 akad.val.

II. Skaičiavimo tinklelio sudarymas – tinklelių tipai ir nustatymai. Tinkamo tinklelio parinkimas pagal analizuojamo modelio geometriją. – 1,5 akad.val.

III. Terminė analizė. Vėsinančių oro srautų skaičiavimai. – 1 akad.val.

IV. Terpės tėkmės analizė. Reinoldso skaičius; tėkmės turbulentiškumo nustatymas; išorinės tėkmės aplink objektą analizė. Tėkmės analizės animacijos sukūrimas ir peržiūra. – 1 akad.val.

V. Šilumos mainų analizė tarp įvairių terpių. – 1 akad.val.

VI. Papildomos terpių analizės funkcijos – Ribinių sąlygų perkėlimas į pasirinktą modelio vietą (EFD Zooming). – 1 akad.val.

VII. Srautų analizės porėtose medžiagose. Porėtumo, pralaidumo ir pasipriešinimo nustatymai. – 1 akad.val.

VIII. Besisukančių objektų analizė. Darbas analizuojant ventiliatoriaus sukimąsi – apytikris garso nustatymas ir srautų analizė. – 1 akad.val.

IX. Parametrinė analizė – pagrindiniai nustatymai ir duomenų įvestis. Modelio optimizavimas pagal analizės rezultatus. – 1 akad.val.

X. Laisvo kūno (paviršiaus) analizė. Skysčio tėkmės ir šilumos mainų analizės. Kavitacijų analizė ir skaičiavimo nustatymai. – 1 akad.val.

XI. Kavitacijų analizė ir skaičiavimo nustatymai. – 1 akad.val.

XII. Santykinės drėgmės analizė ir skaičiavimo nustatymai. – 1 akad.val.

XIII. Dalelių skriejimo trajektorijos analizė – fizikiniai dalelių nustatymai; tėkmės srauto nustatymai. – 1 akad.val.

XIV. Viršgarsinio srauto analizė. Traukos koeficiento nustatymai; slėgio bangų nustatymai. – 1 akad.val.

XV. BEA apkrovos perkėlimas į srauto analizę. – 1 akad.val.

Mokymui skirtas laikasyra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: žinių apie skysčių ir dujų tekėjimo analizės galimybes naudojant SOLIDWORKS Flow plėtinį. Kurso metu įgytos žinios leis atlikti sudėtingus skysčių ir dujų tėkmės analizės skaičiavimus, įvairiose terpėse; apskaičiuoti slėgio nuostolius, skysčių/dujų poveikį įrenginių sienelėms. Mokymų metu supažindinama su niutoninių ir neniutoninių skysčių analize, dalelių judėjimu skystyje, mokoma atlikti įrenginių aušinimo analizę, analizuoti šilumos mainus. Įgytos žinios gali būti taikomos įvairiose inžinerijos srityse.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Flow Simulation kurso baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Plastics

Trumpas kursų aprašymas: SOLIDWORKS Plastics mokymo kursas skirtas susipažinti su specializuotais analizės įrankiais, nustatančiais, kaip įvairių plastikų išlydyta masė elgiasi detalių liejimo formose. Simuliacijos metu nustatomi įvairūs liejimo formų defektai, tokie kaip: oro kišenių pozicijos, įdubimai stiprumo briaunų vietose, nepakankamas užpildymas dėl per mažo slėgio, suvirinimo siūlės. Defektų nustatymas ankstyvoje formų gamybos stadijoje leidžia ne tik koreguoti liejamos detalės geometriją ar liečių pozicijas, bet ir išvengti brangiai kainuojančių formų perdarymo kaštų ar gaminių broko. Šis kursas yra skirtas tiek liejamų detalių, tiek liejimo formų modeliuotojams.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS Plastics mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Todėl išklausius šį mokymo kursą, dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS Plastics filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Plastics vadovėlis (iš JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Mokymų trukmė – 3 dienos/24 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Srauto tėkmės analizė. Liejimo formų užpildymo srauto analizavimas – skaičiavimo tinklelio sudarymas, medžiagos parinkimas; lieties vietos parinkimas. Tekmės analizės atlikimas ir rezultatų interpretavimas. – 2 akad.val.

II. Nepakankamo užpildymo nustatymas. Formos užpildymo parametrų nustatymas – užpildymo laikas, slėgis, temperatūra. Plastiko parametrų indentifikavimas detalės pabaigoje (temperatūra ir slėgis). Detalės geometrijos pakeitimai ir nepakankamo užpildymo rizikos patikrinimas. – 2 akad.val.

III. Automatizavimo įrankiai. Projekto nustatymų kopijavimas; projekto dubliavimas ir kiti įrankiai darbo našumo pagerinimui. – 1 akad.val.

IV. Liečių pozicijos įtaka įdubų (Sink marks) susiformavimui. Liečių pozicijų parinkimas ir taisyklės. Automatizuotas liečių pozicijos parinkimo įrankis ir numatomas plastiko masės tekėjimas. Įdubų analizė ir jų mažinimo metodai. – 2 akad.val.

V. Medžiagos ir jų parinkimas. Vartotojo sukurtų medžiagų naudojimas. Pagrindiniai medžiagos parametrai – lydymosi temperatūra, liejimo temperatūra, detalės išėmimo temperatūra ir kitos medžiagos savybės. Mechaninių ir fizikinių medžiagos savybių nustatymas. – 1.5 akad.val.

VI. Baigtinių elementų tinklelio (mesh) redagavimas. Tinklelio tikslumo padidinimas norimose vietose, tinklelio ir baigtinių elementų tipo keitimas. – 2 akad.val.

VII. Oro kišenių analizė. Oro kišenių aptikimas, atsiradimo priežastys ir pašalinimas. Formos ventiliacinių angų vietos parinkimas ir analizė. – 1.5 akad.val.

VIII. Liejamos detalės paviršiaus iškraipymai, liejimo anomalijos (Gate blush). Paviršiaus anomalijų atsiradimo priežastys ir sumažinimo būdai. – 1.5 akad.val.

IX. Formos užpildymo ir detalės aušimo analizė. Liejimo formos užpildymo nustatymai, tūrinio susitraukimo įvertinimas. Detalės temperatūros nustatymas ir aušimo analizė. – 1.5 akad.val.

X. Keletos detalių vienu metu analizė (Multiple Cavity Molds). Liejimo formos struktūra ir kanalų modeliavimas. Plastiko tėkmės kanalų skaičius ir galimi tipai. Formos uždarymo jėgos nustatymas. – 2 akad.val.

XI. Detalės simetrijos analizė. – 1 akad.val.

XII. Vožtuvai ir plastiko įpurškimo kanalai. Plastiko įpurškimo vožtuvų ir kanalų tipai. – 1 akad.val.

XIII. RIM liejimo technologijos modeliavimas naudojantis SOLIDWORKS Plastics. Trumpa apžvalga. – 1 akad.val.

XIV. Įdėtinių elementų apliejimas. Elementų pozicionavimas liejimo formoje; įterptinių elementų medžiagos nustatymas. – 1 akad.val.

XV. Detalės liejimas naudojant keletą medžiagų (Multi Shot Mold). MSM liejimo technologijos modeliavimas naudojantisSOLIDWORKS Plastics.Trumpa apžvalga. – 0,5 akad.val.

XVI. Dujų naudojimas liejimo procese (Gas Assistance Molding). Medžiagų pasirinkimas ir trumpa apžvalga. – 0,5 akad.val.

XVII. Liejimo formos šaldymas. Šaldymo kanalų modeliavimas. Liejimo formos ir detalės šaldymo analizė, analizės tipai ir nustatymai. – 1 akad.val.

XVIII. Deformacijų analizė. Susitraukimo analizė; susisukimo analizė ir deformacijų mažinimo būdai. – 1 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: liejimo formų ir liejamų detalių modeliavimo žinių naudojant SOLIDWORKS programinį paketą. Išklausius šį kursą, mokymų dalyvis galės savarankiškai modeliuoti įvairaus sudėtingumo ir sudėties liejimo formas, atlikti plastiko tėkmės, aušinimo ir detalės deformacijos analizes. Taip pat, kurso metu įgytos žinios leis sumodeliuoti technologiškesnę ir lengviau išliejamą detalę, o tai leis pagerinti gaminamų produktų kokybę ir sumažinti broko ar liejimo formos koregavimo rizikas.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Plastics kurso baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Simulation Professional

Trumpas kursų aprašymas: šis kursas skirtas SOLIDWORKS vartotojų kompetencijos kėlimui dirbant su SOLIDWORKS Simulation Professional plėtiniu. Šis vienos dienos kursas padės išsamiai aptarti pažangių elementų analizės (BEA) temas, įskaitant šilumos perdavimo analizę, dažnio analizę, nuovargį, stabilumo analizę, klupumo analizę, 2D modeliavimą (plokštumos įtempiai, įtampiai tarp ašių) bei slėginių indų analizę.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS Simulation Professional mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Todėl išklausius šį SOLIDWORKS Simulation Professional mokymo kursą dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Simulation vadovėlis (JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Mokymų trukmė – 1 diena/8 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Detalės savųjų svyravimo dažnių analizė. Modalinė analizė. Dažnių analizė (ne)esant įtvirtinimams. Darbas analizuojant įvarių modelių savuosius svyravimus. – 1 akad.val.

II. Surinkimo (Mazgo) savųjų svyravimo dažnių analizė. Sąryšio tarp detalių nustatymai. – 0,5 akad.val.

III. Klupdymo analizė ir pagrindiniai analizės įrankiai. Linijinė ir nelinijinė klupdymo analizė. Darbas naudojant klupdymo analizės įrankius. – 0,5 akad.val.

IV. Modelių apkrovos ir apkrovų nustaymai. – 0,5 akad.val.

V. Sub-modelio naudojimas BEA analizėje. Pagrindinio modelio analizė naudojant Sub-modelį. – 0,5 akad.val.

VI. Topologijos analizė. Detalės optimizavimas. Darbas su detalės optimizavimo uždaviniu ir pagrindiniai nustatymai optimizavimui. – 0,5 akad.val.

VII. Terminė analizė. Pastovios temperatūros veikimo analizė; analizė esant šilumos mainams. Pagrindiniai terminės analizės įrankiai. – 1 akad.val.

VIII. Terminės spinduliuotės analizė. Pagrindiniai nustatymai ir parametrai. – 0,5 akad.val.

IX. Terminės analizės atlikimas supaprastinus modelį. Išplėstiniai analizės įrankiai ir metodai. Darbas atliekant terminės analizės uždavinius. – 0,5 akad.val.

X. Nuovargio analizė ir skaičiavimo metodai. Detalės nuovargio analizė įvairiais pjūviais – terminis nuovargis, mechaninis nuovargis ir nuovargio skaičiavimo būdai. – 0,5 akad.val.

XI. Nuovargio analizė esant kintančiai apkrovai. Skaičiavimo metodai ir įrankiai. Darbas analizuojant kintančios apkrovos nuovargį. – 0,5 akad.val.

XII. Drop Test analizė ir analizės nustatymai. Linijinės ir nelinijinės analizės ir ribinių sąlygų apibrėžimas. – 0,5 akad.val.

XIII. Optimizavimo uždavinio sprendimas. Pagrindiniai nustatymai; ribinių sąlygų ir apribojimų apibrėžimas. – 0,5 akad.val.

XIV. Slėginių indų analizė. Apkrovos pobūdžio nustatymas ir rezultatų analizavimas. – 0,5 akad.val.

Mokymui skirtas laikasyra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: gilesnių žinių apie baigtinių elementų analizę naudojant SOLIDWORKS programinį paketą. Išklausius šį kursą, dalyvis gebės savarankiškai atlikti sudėtingas baigtinių elementų analizės uždavinius – skaičiuoti kontaktinius uždavinius, aprašyti ir analizuoti terminius, klupdymo uždavinius, galės įvertinti medžiagos nuovargio įtaką mazgo tvirtumui, atlikti tiek linijinės tiek nelinijinės analizės uždavinius.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Simulation Professional baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Simulation Premium: Dynamics

Trumpas kursų aprašymas: šis kursas skirtas SOLIDWORKS vartotojų kompetencijos kėlimui dirbant su SOLIDWORKS Simulation Premium: Dynamics plėtiniu. Šio kurso metu mokoma, kaip yra atliekama dinaminė analizė, tyrinėjama priklausomybė tarp jėgos apkrovos laiko momento ir judesio piko, atliekama harmoninė ir atsitiktinės vibracijos analizės.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS Simulation Premium Dynamics mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Todėl išklausius šį mokymo kursą, mokymų dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, kurioje kiekvienas mokymų dalyvis mokosi dirbti su naujausia programinės įrangos versija.

Mokymų trukmė – 2 dienos/16 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Vamzdžio virpesių analizė. Statinė, dažnių ir dinaminės apkrovos analizės. Įvairūs dinaminės apkrovos tipai. – 3 akad.val.

II. Jėgų perdavimo kritimo metu (pereinamojo šoko) analizė pagal MILS-STD-810G standartą. Masės ir slopinimo koeficientų nustatymas ir pagrindiniai analizės įrankiai. – 2,5 akad.val.

III. Harmoninė analizė. Harmoninės analizės pagrindai. Harmoninės mazgo analizės atlikimas ir pagrindiniai nustatymai. – 2 akad.val.

IV. Atsako spektro (Response Spectrum) analizė. Analizės eiga ir pagrindiniai nustatymai. – 2 akad.val.

V. Atsitiktinių vibracijų analizė pagal MIL-STD-810G standartą. Masės paskirstymo ir apkrovos tipo nustatymai. Analizės įrankiai, rezultatų peržiūra ir interpretavimas. – 2,5 akad.val.

VI. Nuovargio analizė esant atsitiktinei vibracijai. S-N kreivės ir analizės nustatymai. – 2 akad.val.

VII. Netiesinė dinaminė analizė. Tiesinės ir netiesinės analizių palyginimas ir pagrindiniai skirtumai. – 2 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: papildomų žinių apie SOLIDWORKS programinio paketo pritaikymą dinaminės, linijinės analizės uždaviniams spręsti. Išklausęs šį kursą, mokymų dalyvis galės savarankiškai atlikti harmoninę ir atsitiktinės vibracijos analizę, gebės įvertinti medžiagos nuovargio galimybę, susipažins su netiesine dinamika.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Simulation Premium: Dynamics kurso baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Simulation Premium Nonlinear

Trumpas kursų aprašymas: Šis kursas skirtas SOLIDWORKS vartotojų kompetencijos kėlimui dirbant su SOLIDWORKS Simulation Premium: Nonlinear plėtiniu. Šio kurso metu yra mokoma atlikti įvairias netiesines, struktūrines/mechanines analizes, analizuoti, didelius poslinkius turinčius modelius.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS Simulation Premium Nonlinear mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Todėl išklausius šį SOLIDWORKS Simulation Premium Nonlinear mokymo kursą dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Simulation Premium Nonlinear vadovėlis (iš JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Mokymų trukmė – 2 dienos/16 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Įvadas į netiesinę struktūrinę analizę. Trumpa teorinės dalies apžvalga ir pagrindiniai skaičiavimo metodai. – 2 akad.val.

II. Didelių poslinkių analizė. Poslinkių skaičiavimas statiniu metodu – ribinių sąlygų nustatymas ir skaičiavimo metodo ribotumo įvertinimas. Poslinkių skaičiavimas netiesiniu metodu –ribinių sąlygų ir apkrovos nustatymas, pagrindiniai analizės parametrai. – 2 akad.val.

III. Apkrovos ir poslinkio didėjimo (inkrementavimo) nustatymai. Analizės atlikimas panaudojant jėgos ir poslinkio inkrementavimo techniką. – 2 akad.val.

IV. Netiesinė klupdymo analizė. Tiesinės ir netiesinės klupdymo analizės palyginimas. Netiesinės klupdymo analizės nustatymai; nesimetriško modelio analizavimas. – 2 akad.val.

V. Plastinės deformacijos analizavimas netiesinės analizės būdu. Įtempių koncentracijų gavimas netiesinės analizės būdu. Tiesinio ir netiesinio analizės metodo palyginimas. – 2 akad.val.

VI. Deformacinio kietinimas. Izotropinio ir kinematinio kietinimo nustatymai ir analizė. – 1 akad.val.

VII. Elastomerų netiesinė analizė. Medžiagų parametrai (Mooney-Rivlin modeliai), skaičiavimo atlikimo eiga. – 2 akad.val.

VIII. Netiesinė kontakto analizė. Skaičiavimo atlikimo eiga ir pagrindiniai nustatymai, palyginimas su tiesine analize. Mazgo kontaktų analizė netiesiniu būdu. – 2 akad.val.

IX. Metalo formavimo analizė. Lenkimo analizė. Didelės deformacijos įvertinimas ir modelio konvergavimo problemos analizės metu. – 1 akad.val.

Mokymui skirtas laikasyra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: žinių apie netiesinės, struktūrinės/mechaninės analizės atlikimą naudojant SOLIDWORKS programinį paketą. Išklausius šį kursą, mokymų dalyvis gebės atlikti sudėtingas, netiesines modelių analizes baigtinių elementų metodu; mokės analizuoti didelius poslinkius ir deformacijas turinčius modelius; galės savarankiškai analizuoti elastomerinių ir kietųjų medžiagų savybes, esant įvairiems apkrovos tipams.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Simulation Premium Nonlinear kurso baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: Administering SOLIDWORKS PDM

Trumpas kursų aprašymas: tai, specializuotas mokymo kursas skirtas ne tik Administering SOLIDWORKS PDM sistemos vartotojams, bet ir tiems, kurie yra atsakingi už SOLIDWORKS PDM sistemos įdiegimą ir administravimą. Šiame kurse yra nagrinėjami įvairūs SOLIDWORKS PDM sistemos įrankiai, supažindinama su SOLIDWORKS PDM sistemos įdiegimo, administravimo ir naudojimo eiga.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas vadovaujantis Administering SOLIDWORKS PDM mokymų vadovėlio pagrindu. Išklausius Administering SOLIDWORKS PDM mokymo kursą dalyviui taps aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų Administering SOLIDWORKS PDM vadovėlis (iš JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Mokymų trukmė – 2 dienos/16 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. SOLIDWORKS PDM sistemos įdiegimo ir dokumentų valdymo planavimas. Duomenų bazių rengimas PDM įdiegimui. -1 akad.val.

II. I. SOLIDWORKS PDM administravimo įrankiai, failų saugyklos „Vault“ kūrimas ir konfigūravimas. – 1,5 akad.val.

III. Darbas su vartotojų duomenimis – vartotojų profilių ir grupių kūrimas, prieigos teisių konfigūravimas. – 2 akad.val.

IV. Aplanko informacinės kortelės kūrimas ir redagavimas. – 2 akad.val.

V. Failų paieška SOLIDWORKS PDM saugykloje, paieškos kortelės sudarymas ir importavimas. – 1 akad.val.

VI. Medžiagų sąrašo („Bill of Materials”BOM) konfigūravimas ir atvaizdavimas SOLIDWORKS PDM aplinkoje. – 1 akad.val.

VII. SOLIDWORKS PDM darbo eiga “Workflow”. Kategorijų ir revizijų kūrimas. – 2 akad.val.

VIII. Darbo užduočių ir pranešimų valdymas. -1,5 akad.val.

IX. Aplankų administravimas, aplanko struktūros šablonų kūrimas. -1 akad.val.

X. Dokumento šablonai ir jų kūrimas. -1 akad.val.

XI. Duomenų migracija. Senų duomenų perkėlimas, perkėlimo planavimas. -1 akad.val.

XII. Saugyklos ir duomenų bazės atsarginės kopijos kūrimas. -1 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs žinių kaip sistemingai ir tvarkingai naudotis SOLIDWORKS PDM sistema. Gebės savarankiškai vykdyti SOLIDWORKS PDM sistemos administravimą ir diegimą.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus vedakvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro Administering SOLIDWORKS PDM kurso baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: Using SOLIDWORKS PDM

Trumpas kursų aprašymas: tai specializuotas mokymo kursas, skirtas ne tik SOLIDWORKS PDM Standard sistemos vartotojams, bet ir tiems, kurie yra atsakingi už SOLIDWORKS PDM Standard sistemos įdiegimą ir administravimą. Šiame kurse yra nagrinėjami įvairūs SOLIDWORKS PDM sistemos įrankiai, supažindinama su SOLIDWORKS PDM Standard sistemos įdiegimo, administravimo ir naudojimo eiga bei dokumentacijos valdymu.

Mokymų dėstymo planas: yra sudarytas vadovaujantis Using SOLIDWORKS PDM mokymų vadovėlio pagrindu. Išklausius SOLIDWORKS PDM Standart mokymo kursą dalyviui taps aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų Using SOLIDWORKS PDM vadovėlis (iš JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Mokymų trukmė – 1 dienos/8 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. SOLIDWORKS PDM Standard sistemos įdiegimo ir dokumentų valdymo  planavimas. Duomenų bazių rengimas PDM įdiegimui. – 1 akad.val.

II. SOLIDWORKS PDM Standard administravimo įrankiai, duomenų saugyklos „Vault” kūrimas, įvairių parametrų apžvalga. – 1 akad.val.

III. Darbas su vartotojų duomenimis –  vartotojų profilių ir vartotojų grupių kūrimas, prieigos teisių konfigūravimas. – 1 akad.val.

VI. Aplanko informacinės kortelės kūrimas ir redagavimas. – 0,5 akad.val.

V. Failų paieška SOLIDWORKS PDM saugykloje, paieškos kortelės sudarymas ir importavimas. – 1 akad.val.

VI. Medžiagų sąrašo („Bill of Materials”BOM) konfigūravimas ir atvaizdavimas SOLIDWORKS PDM aplinkoje. – 0,5 akad.val.

VII. SOLIDWORKS PDM darbo eiga “Workflow”. Kategorijų ir revizijų kūrimas. – 1 akad.val.

VIII. Darbo užduočių ir pranešimų valdymas. – 0,5 akad.val.

IX. Duomenų migracija. Senų duomenų perkėlimas, perkėlimo planavimas. – 1 akad.val.

XII. Saugyklos ir duomenų bazės atsarginės kopijos kūrimas. – 0,5 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija. 

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs žinių, kaip sistemingai ir tvarkingai naudotis SOLIDWORKS PDM Standard sistema. Gebės savarankiškai vykdyti SOLIDWORKS PDM Professional sistemos administravimą ir diegimą. Išmanys vartotojų prieigos teisių redagavimą, teisingą dokumentų versijavimo ir valdymo tvarką SOLIDWORKS PDM aplinkoje.

UAB “IN RE” – oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro  SOLIDWORKS PDM Standard kurso baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Angliškas kurso pavadinimas: API Fundamentals of SOLIDWORKS PDM

Trumpas kursų aprašymas: šis mokymų kursas yra skirtas programuotojams, kurie yra atsakingi už SOLIDWOKRS PDM sistemos integravimą bei automatizavimą. Kurso metu yra mokoma, kaip naudoti API (taikomųjų programų sąsają) SOLIDWORKS PDM sistemos automatizavimui ir pritaikymui individualioms užduotims. Šio kurso dėmesys skiriamas pagrindiniams principams, kurių reikia norint pradėti kurti programas, kurios sąveikauja su SOLIDWORKS PDM sistema.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis API Fundamentals of SOLIDWORKS PDM mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Išklausius šį mokymo kursą, dalyviui tampa aiški SOLIDWORKS PDM struktūra, bei API programavimo metodai leidžiantys lengviau konfigūruoti ir pritaikyti PDM sistemą individualiems įmonės poreikiams. Po mokymų API Fundamentals of SOLIDWORKS PDM vadovėlis (iš JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Mokymų trukmė – 2 dienos/16 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Prisijungimas prie PDM failų saugyklos (Vault). .NET aplikacijos sukūrimas; saugyklos IEdm sąsaja; duomenų išvesties (Debug) galimybės; HRESULT duomenų apdorojimas. – 3,5 akad.val.

II. Failai, aplankai ir nuorodos. Failų, aplankų ir juos sudarančių objektų IEdm sąsajos ir jų programavimas. – 2 akad.val.

III. Vartotojai ir jų grupės. Grupių programavimas ir konfigūravimas; IEdm sąsaja. Vartotojų skirstymas į grupes. – 2 akad.val.

IV. Informacinių kortelių kintamieji, failų versijavimas ir leidimų revizijavimas. Automatizuotas kintamųjų gavimas ir naudojimas; failų versijavimo ir revizijavimo kintamųjų automatizavimas. – 2 akad.val.

V. Papildomų PDM programų (Add-in) naudojimas. Įskiepių instaliavimas, duomenų išvesties ir registravimo galimybės ir kt. – 3,5 akad.val.

VI. Automatizuotų užduočių sukūrimas PDM sistemoje naudojant API įskiepius. Užduočių atlikimo eilės (tvarkaraščio) sukūrimas ir vykdymas. – 3 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: žinių apie SOLIDWOKRS PDM sistemos konfigūravimą ir automatizavimą naudojant API sąsają. Mokymų dalyvis galės savarankiškai, sistemingai ir tvarkingai vykdyti SOLIDWORKS PDM sistemos programavimą ir automatizavimą bei gebės pritaikyti PDM sistemą individualiems įmonės poreikiams.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro API Fundamentals of SOLIDWORKS PDM kurso baigimo sertifikatas.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Mokymų turinys

Lesson 1

Concept – Before Getting Started. About this Training.

Concept – Groups and Projects.

1. DriveWorks Groups: Individual Groups, Shared Groups.

2. Getting Started – Create a Group. 

3. Getting Started – Create a Project.

4. Taking a Copy of your DriveWorks Group. 

Lesson 2

Concept 2 – Getting data into DriveWorks.

1. Static Data.

2. Reading from a Database. Exercise 2. 

3. Adding a Group Table.

4. Adding a Simple Table.

5. Adding an Excel Data Table.

6. Additional Exercise.

Lesson 3

Concept 3 – Form Controls and Data input

1. Adding Form Controls.

2. Form Control Properties.

3. Static and Dynamic Control Properties. Exercise 3.

4. Adding Option Buttons.

5. Testing your Form Controls.

6. Adding Macro Buttons.

7. Adding a Combo Box.

8. Adding a Check Box.

9. Adding a List Box.

10. Adding a Numeric Text Box.

11. Additional Exercises.

Lesson 4 

Concept – Using Rules in DriveWorks

1. What are Rules?

2. What are Rules for?

3. Types of Rule: Maths,  Text, Logic.

4. The Rules Builder.Exercise 4.

5. Building up a File Path.

6. Building an If statement.

Lesson 5 

Concept 5 – Linking data to Controls and using Lists

1. Useful Functions: List Functions, Table functions, Exercise 5.

2. List functions.

3. Pulling Lists from Tables.

4. Using Table Functions.

5. Additional Exercise. Comment. 

Lesson 6 

Concept 6 – Setting up Pricing using Calculation Tables

1. Calculation Tables. Exercise 6. 

2. Additional Exercise. 

Lesson 7 

Concept 7 – Modular Form Design, Exercise 7

1. Adding New Forms;

2. Moving Form Controls;

3. Adding Frame Controls;

4. Additional Exercise;

Lesson 8

Concept 8 – Specification Macros

1. Creating a Specification Macro;

2. Specification Macro Example; Exercise 8;

3. Creating a New Specification Macro;

4. Adding a Constant;

5. Editing an existing Specification Macro;

6. Setting up Macro Buttons;

7. Testing Macros;

8. Additional Exercise;

Lesson 9

Concept 9 – File Outputs

1. Documents – Files;

2. Documents – Data; Exercise 9;

3. Testing Document Generation;

4. Editing an Existing Document;

Lesson 10

Concept – Reskinning Form Controls

1. Adding Images;

2. Importance of Color; Exercise 10;

3. Adding a Background Colour;

4. Responsive Form Design;

5. Form Control Re-skinning;

6. Styling Text;

7. Further Steps; 

Lesson 11 

Exercise 11; 

2. Filtering Tables;

3. Filling out BOM details;

4. Preview the Document;

5. Finish the Document;

Lesson 12

Concept – Parent and Child Specifications

1. Rollup Data Tables; Exercise 12;

2. Working with the Child Specification Editor;

3. Customer Data Capture;

4. Further Steps;

Lesson 13

Concept – Workflow

Specification Properties; Exercise 13;

Lesson 14

Concept – Data Validation and Feedback

1. Form Warnings; Exercise 14;

2. Warning Box Visibility;

3. Further Steps;

Lesson 15

Concept – Emails

Exercise 15; Further Steps; 

Lesson 16

Concept – HTML Emails;

Exercise 16; Further Steps;

Lesson 17 

Concept – Permissions and Security

1. Users and Teams;

2. Workflow Permissions; Exercise 17;

3. Adding Teams and Users to your Group;

4. State Permissions;

Lesson 18 

Concept – DriveWorks Live

Exercise 18; Change a Web theme skin;

Modules; 

What’s Next?

Appendix 

Software Installation; DriveWorks Licensing;

DriveWorks Licensing; Licensing DriveWorks Pro Modules;

Automatic Activation; Manual Activation; Floating License Activation;

Connecting to a Floating License; Returning a License; 

Configuring DriveWorks Pro Server.


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Mokymų turinys

Lesson 1

Advanced Form Controls

1. Child Specifications;

2. Data Tables;

3. Macro Buttons;

4. Specification Host Control; 

Lesson 1 Exercise

1. Prepare Straight Conveyor Project;

2. Create Parent Project;

Lesson 2

Specification Control

1. Users and Teams;

2. Specification Settings;

3. Specification Properties;

4. Specification Macros;

5. Specification Flow;

Lesson 2 Exercise

1. Users and Teams;

2. Specification Properties;

3. Straight Conveyor Specification Flow;

4. Conveyor Layout Specification Flow;

Lesson 3

Linking to Data

1. Tables;

2. Data Functions;

4. QUERYDATA;

5. Data Export;

Lesson 3 Exercise

1.  Group Tables;

2. Adding a Second Group Table;

3. Export to Group Table;

Lesson 4 

Rollup Data Tables;

Lesson 4 Exercise

Rollup Data Table Example;

Lesson 5

Hierarchical Properties

Lesson 5 Exercise

Lesson 6

Generation Tasks

Lesson 6 Exercise

1. DriveWorks Autopilot Tags;

2. Calculation Tables;

3. Export to Calculation Table Document;

4. Release Document and Loop;

5. Insert Coincident Mate Task;

6. Drawing Generation Tasks;


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Mokymų turinys

About DriveWorks Pro

1. DriveWorks Live;

2. DriveWorks Live and Internet Information Services (IIS);

3. DriveWorks Autopilot;

4. Data Integration;

5. DriveWorks User;

Additional Tools in DriveWorks Pro

1. DriveWorks Pro Server;

2. DriveWorks Data Management;

3. DriveWorks License Management Tool;

4. DriveWorks Group Upscale Tool;

5. DriveWorks Documentation;

About this Manual

Concepts; Exercise;

Training Introduction

1. Imagine You Design Conveyors;

2. Rules; Documents; 

Lesson 1

1. 3 Step Process for creating a DriveWorks Project; 

2. Creating a Group and Capturing Models;

3. Applications; Groups;

4. Capturing Models;

5. Lesson 1 Exercise;

Lesson 2

Building a User Interface in DriveWorks Administrator

Lesson 2 Exercise

1. Create a Project;

2. Form Design;

3. Form Controls;

Lesson 3 

Building Rules

Lesson 3 Exercise

1. Constants;

2. Variables;

3. Variable Categories;

4. Model Rules;

5. Dimensions;

6. Custom Properties;

Lesson 4 

1. Running your Project;

2. DriveWorks Administrator;

3. SOLIDWORKS;

Lesson 4 Exercise

1. DriveWorks Administrator;

2. SOLIDWORKS;

3. Test Mode and Model Insight;

Lesson 5

File Name and Relative Path Rules

1. File Name;

2. Relative Path;

3. Configuration;

4. Instance;

Lesson 5 Exercise

Lesson 6

Tables

Lesson 6 Exercise

VLookup Function;

Lesson 7 

Form Navigation;

Form Templates;

Static and Dynamic Control Properties

1. Static Form Properties;

2. Dynamic Form Properties.

Advanced Form Controls

Lesson 7 Exercise

Lesson 8

Dynamic Replacement Files

Lesson 8 Exercise

Lesson 9

Data Management

1. DriveWorks Tasks;

2. Captured Information;

3. Projects;

4. Specification Information;

5. Released Files;

6. Released Master Files;

Lesson 10 

Documents

1. Export Form;

2. XML Templates;

3. Microsoft Excel Files;

4. Microsoft Word Files;

5. Copied Files;

6. Referenced Files;

7. Emails;

8. Document Templates;

9. DriveWorks 3D File;

Lesson 10 Exercise;

Driving an XML Template Document;

Reusing Variables on a Form.

Lesson 11 

Drawings

1. Drawing Sheets;

2. Drawing Views;

3. Dimension and Annotation Positions;

4. Breaklines;

5. Annotation Text;

6. Custom Properties;

7. Layers;

8. File Formats.

Lesson 11 Exercise

1. Capture Straight Conveyor Drawing;

2. Capture Belt Frame Drawing;

3. Adding Form Controls;

4. Building Rules for the Drawing;

5. File Name Rules;

6. Relative Path Rules;

7. Custom Property Rules;

8. Layer Rules;

9. Annotation Text Rules;

10. Sheet Rules;

11. Using Generation Tasks to Scale a Drawing;

Lesson 12 

Specification Flow

Lesson 12 Exercise

Edit File Name rules

Lesson 13

What is a Macro?

Specification Macros

Macro Buttons

1. Macro Control Properties;

2. Macro Name;

3. Picture Properties;

4. Macro Argument;

Lesson 13 Exercise

Appendix

Preparing Your Models for Automation

In-context Design

Part Equations

Assembly Equations

Configurations

Useful Information


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Mokymų metu išmokstama automatizuoti SOLIDWORKS projektų kūrimą naudojant DriveWorks Solo programą, kurti projektų duomenų įvesties formas, susieti jas su trimačiais modeliais, automatiškai generuoti naujų projektų brėžinius ir kurti ataskaitas

Mokymų turinys

Lesson 1

Basic Setup

Opening DriveWorks Solo

Creating a Project

Capturing your Models

1. Captured Assembly Structure;

2. Capturing Individual Models;

3. Capturing Component – Wall;

4. Capturing Component – Top Door Jamb;

5. Capturing Component – Door Jamb;

6. Capturing Component – Wooden Door;

Lesson 2

Project Designer

1. User Interface;

2. Form Design;

3. Form Controls;

4. Rule Builder;

Lesson 3

Building Rules

1. Variables;

2. Variable Categories;

3. Model Rules;

4. Running your Project;

5. Layout Mode;

Lesson 4

Improving Your Project;

File Name and Relative Path Rules;

Lesson 5

Static Replacement Files

Lesson 6

Tables

Lesson 7

Form Navigation;

Lesson 8

1. Enhancing Your Forms;

2. Dynamic Replacement Files.

Lesson 9

Driving Custom Properties

Lesson 10

Documents

Lesson 11

Drawings

1. Capturing Drawing Detail;

2. Capture Sheets and Views;

3. Capture Annotation text;

4. Capture Annotation Positions;

5. Capturing Layers;

6. Capturing Custom Properties;

7. Capturing File Formats;

8. Building Rules for the Drawing;

9. Layer Rules;

10. Annotation Text Rules;

11. Custom Property Rules;

12. Sheet Rules;

13. View Rules;

Appendix

1. Preparing Your Models for Automation;

2. In-context Design;

3. Part Equations;

4. Assembly Equations;

5. Configurations;

6. DriveWorks File Formats;

7. Useful Information;


Artėjantys šio kurso mokymai:

There are no upcoming renginiai at this time.

Calendar of Renginiai

Pr Pr

A An

T Tr

K Kt

Pn Pn

Š Št

S Sk

1 event,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

Jei kalendoriuje nerandate jus dominančių kursų, susisiekite su mumis ir mes juos suoorganizuosime.

Mokymai internetu (online)

Mokymai IN RE klasėse

Seminarai, konferencijos

Parodos, mūsų partnerių organizuojami renginiai

There are no upcoming renginiai at this time.