IN RE UAB teikia profesionalius PLM / BIM mokymus lanksčiu grafiku ir atsižvelgiant į jūsų turimą patirtį. Nesvarbu, ar tik pradėjote naudotis modeliavimo programine įranga, ar jums jau reikia specializuotų simuliacijos, duomenų valdymo, CNC programavimo, elektros projektavimo, ar bet kokių kitų kursų – IN RE pateiks jums pasiūlymą, atitinkantį jūsų poreikius.

IN RE UAB yra:

 • SOLIDWORKS Corp. autorizuotas mokymų centras Lietuvoje (SOLIDWORKS Authorized Training Centre)
 • HCL CAMWorks autorizuotas mokymų centras Baltijos šalyse
 • Bentley Institute mokymų partneris (Product Training Partner)
 • Formaliojo profesinio kompiuterinio projektavimo mokymo centras

IN RE UAB mokymus veda:

IN RE mokymų centre kasmet apmokomi šimtai kursantų. Mokymus veda sertifikuoti programinės įrangos inžinieriai, turintys ilgametę profesinę patirtį, o taip pat gilias ivairių sričių inžinerinio projektavimo žinias. Mokymus organizuojame tiek pagal standartines, tiek pagal konkrečius vartotojų poreikius adaptuotas programas.

Mokymų metu sprendžiami praktiniai uždaviniai ir lavinami įgūdžiai, todėl perteikiama medžiaga įsisavinama greičiau, o įgytos žinios pritaikomos praktiškai. Kursų dalyviai gauna gamintojo paruoštą mokymų medžiagą, adaptuotą pagal konkrečius kursus. Baigusiems mokymus įteikiamas tarptautinis “Dassault Systemes SOLIDWORKS Corp. Training Center” kursų išklausymo sertifikatas.

IN RE UAB mokymo kursai yra skirti padėti įmonėms bei individams pagerinti jų projektavimo įgūdžius bei padidinti produktyvumą. Teikdami visų lygmenų mokymus, galime užtikrinti, kad suteiksime jums reikiamas žinias, ir padėsime išmokti optimaliau naudotis SOLIDWORKS sprendimais.

Mokymosi būdai

Mokymai mūsų klasėse. Pasirinkite kalendoriuje dominantį kursą, užsiregistruokite, ir mes su jumis susisieksime. Atkreipkite dėmesį, jog kursai gali būti daugiadieniai.

Mokymai nuotoliniu būdu. Pasirinkite kalendoriuje dominantį kursą, užsiregistruokite, ir mes su jumis susisieksime. Atkreipkite dėmesį, jog kursai gali būti daugiadieniai.

Savarankiškas mokymasis MySolidWorks platformoje. Įsigykite MySolidWorks Professional metinę prenumeratą, ir gaukite prieigą prie SOLIDWORKS Online mokymo kursų.

Mokymai jums patogioje vietoje. Susisiekite su mūsų komanda, ir mes suderinsime kursus pagal jūsų pageidavimus ir atliekamų užduočių specifiką.


UAB „IN RE“ teikia inžinerinius formalius ir neformalius suaugusiųjų profesinius mokymus bendradarbiaujant su Užimtumo tarnyba visoje Lietuvoje. 

Projektas – „Kryptis-Ateitis“.

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia –  2022.07.01.

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga  – 2026.04.30.

Projektas finansuojamas – Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano „Naujos kartos Lietuva“ lėšomis.

Projekto  tikslas – suteikti galimybes UŽT registruotiems bedarbiams ir užimtiems (dirbantiems) asmenims įgyti aukštą pridėtinę vertę kuriančias kvalifikacijas ir kompetencijas, skatinti darbo vietų, kurios prisidėtų prie skaitmeninės ar žaliosios pertvarkos ir remtų žiedinės ekonomikos tikslus kūrimą, siekiant, kad šalies gyventojai įgytų ir laiku atnaujintu turimus įgūdžius ir žinias, kurios leis jiems naudotis automatizacijos ir skaitmenizacijos procesu bei žaliosios pertvarkos darbo vietoje teikiama nauda.

Projekto tikslinė grupė – bedarbiai ir užimti asmenys/dirbantys.

Mokymų kodas užimtumo tarnyboje: 223002728

 

Trukmė
273 val. / 35 d.d. / 7 sav. 

Kaina ir finansavimas
2 500,00 € (100% finansavimas)

Baigęs šią mokymų programą mokymų dalyvis įgyja trimačio parametrinio projektavimo technologijų taikymo inžinerijoje teorines žinias ir praktinius įgūdžius. Kurso metu įgytos žinios įgalina kurti detales, mazgus ir jų brėžinius, o darbą automatizuojančių įrankių naudojimo įgūdžiai, leidžia išvengti klaidų ir projektavimo darbus atlikti greičiau. Dalyvis galės parengti profesionalius, automatizuotus ir pramonės standartus atitinkančius gamybinius brėžinius bei specifikacijas, bus įgijęs lakštinio metalo detalių projektavimo bazines žinias. Mokymų metu įgytos žinios įgalins modeliuoti lankstomas detales, konvertuoti standartinius modelius į lankstomus modelius, kurti jų darbo brėžinius, bei paruošti detalių pjovimo failus CNC staklėms. Taip pat, dalyvis bus įgijęs rėminių konstrukcijų projektavimo bazines žinias, gebės kurti darbo brėžinius, pjaustinių sąrašus, sudaryti medžiagų specifikacijų lenteles, kurti specifinių profilių bibliotekas ir jas naudoti modeliuojant. Įgytos žinios gali būti taikomos įvairiose inžinerijos srityse.

Mokymų kodas užimtumo tarnyboje: 223002846

 

Trukmė
258 val. / 32 d.d. /  6,5 sav. 

Kaina ir finansavimas
2 110,49 € (100% finansavimas)

Baigęs šią programą mokymų dalyvis galės kurti ir valdyti elektrotechnikos ir automatikos projektus, braižyti 2D elektrines schemas, sudarinėti montavimo ir gamybinius brėžinius, kurti elektrotechninės sistemos 3D modelį, jame išdėlioti komponentus, ištrasuoti laidus ir kabelius, apskaičiuoti reikiamus jų ilgius, patikrinti projektą dėl galimų klaidų bei jas ištaisyti. Taip pat, dalyvis galės paruošti projekto dokumentaciją, žiniaraščius, išrašus ir kitus reikalingus dokumentus, bei dirbti su įmonėje naudojamų komponentų biblioteka – ją papildyti ir redaguoti.

Mokymų kodas užimtumo tarnyboje: 223002779

  

Trukmė
253 val. / 32 d.d. / 6,30 sav.

Kaina ir finansavimas
1974,90 € (100% finansavimas)

Baigęs šią programą mokymų dalyvis galės projektuoti, konstruoti, braižyti bei programuoti CAM  programas įvairiose inžinerijos srityse, gebės modeliuoti detales, mazgus ir jų brėžinius, išmanydamas pagrindinių pramonės sričių bei gamybos technologijų specifiką, automatizuoti įvairius projektavimo procesus, bei parengti metalo detalių CAM apdirbimo programas pagal turimų CNC staklių specifiką.

Mokymų kodas užimtumo tarnyboje: 223002970

Trukmė
267 val. / 33 d.d. / 6,6 sav. 

Kaina ir finansavimas
2 328,65  € (100% finansavimas)

Sertifikatas
IN RE SWOOD Design/CAM

Baigęs šią mokymų programą mokymų dalyvis įgyja trimačio parametrinio projektavimo technologijų taikymo inžinerijoje teorines žinias ir praktinius įgūdžius. Kurso metu įgytos žinios įgalina kurti detales, mazgus ir jų brėžinius, o darbą automatizuojančių įrankių naudojimo įgūdžiai, leidžia išvengti klaidų ir projektavimo darbus atlikti greičiau. 

Mokymų dalyvis įgys SWOOD Design panaudojimo projektuojant baldus SOLIDWORKS aplinkoje žinias. Baigęs mokymus dalyvis gebės savarankiškai kurti medžiagų, plokščių, briaunų (kantų) bibliotekas, dirbti su baldų rėmais, furnitūra, SWOOD BOX išmaniaisiais komponentais, baldų išdėstymu projektuose ir generuoti SWOOD REPORT ataskaitas. 

Taip pat mokymų dalyvis gebės panaudoti SWOOD CAM ir SWOOD Nesting modulius ruošiant detalių apdirbimo programas CNC medienos frezavimo staklėms, savarankiškai sudaryti detalių apdirbimo programas, redaguoti įrankių judėjimo trajektorijas, bei modifikuoti skirtingų detalės zonų apdirbimą ir metodikas. 

Pagal „Kompiuterinio projektavimo operatoriaus modulinė profesinio mokymo programa“, kodas T32061101, T43061102 siūlome mokytis šiuos modulius:

Mokymų kodas užimtumo tarnyboje: 406111210

Trukmė

45 d. / 9 sav. / 360 akad. val.

Kaina

1170 €

Sertifikatas

Modulio baigimo sertifikatas

Programa skirta naujokams, į mokymų planą įeina standartiniai ir svarbiausi kursai, tiems kas nori gerai išmokti 3D modeliavimo.

Programos uždaviniai:

 1. Suteikti trimačio parametrinio modeliavimo žinias.
 2. Supažindinti su SOLIDWORKS programinės įrangos sudėtingesniu naudojimu.
 3.  Suteikti teorines detalių modeliavimo žinias bei formuoti praktinius įgūdžius modeliuoti detales su SOLIDWORKS programine įranga.
 4. Suteikti žinias apie sudėtingų, aiškių, išsamių ir efektyviai išplanuotų 2D brėžinių ir specifikacijų kūrimą, optimizavimą, jų šablonų paruošimą ir naudojimą, bei teisingą informacijos srautų automatizavimą tarp 3D modelio ir 2D brėžinio.

Mokymų kodas užimtumo tarnyboje: 406111211

Trukmė

45 d. / 9 sav. / 360 akad. val.

Kaina

1170 €

Sertifikatas

Modulio baigimo sertifikatas

Programa skirta naujokams, šis kursas labiau orientuotas į brėžinių bei vizualizacijų kūrimą.

Programos uždaviniai:

 1. Suteikti trimačio parametrinio modeliavimo bazines žinias.
 2. Supažindinti su SOLIDWORKS programinės įrangos pagrindais.
 3. Suteikti teorines kompiuterinės grafikos elementų sandaros ir  modeliavimo žinias bei formuoti praktinius įgūdžius modeliuojant įvairaus pobūdžio grafikos elementus su SOLIDWORKS programine įranga.
 4. Suteikti praktines ir teorines žinias apie kompiuterinės grafikos objektų panaudojimą kuriant detalių ir surinkimų vizualizacijas.

Mokymų kodas užimtumo tarnyboje: 406111212

Trukmė

45 d. / 9 sav. / 360 akad. val.

Kaina

1170 €

Sertifikatas

Modulio baigimo sertifikatas

Programa skirta naujokams, kursas orientuotas į simuliacijas.

Programos uždaviniai:

 1. Suteikti trimačio parametrinio modeliavimo bazines žinias.
 2. Supažindinti su SOLIDWORKS programinės įrangos pagrindais.
 3. Suteikti teorines inžinerinės grafikos elementų sandaros ir  modeliavimo žinias bei formuoti praktinius įgūdžius modeliuojant ir redaguojant įvairaus pobūdžio grafikos elementus su SOLIDWORKS programine įranga.
 4. Suteikti torines ir praktines žinias apie grafikos objektų saugojimą, klasifikavimą ir  įtraukimą į mechanines detales ir surinkimus. 

Mokymų kodas užimtumo tarnyboje: 306111109

Trukmė

34 d. / 6.8 sav. / 270 akad. val.

Kaina

877,50 €

Sertifikatas

Modulio baigimo sertifikatas

Programa skirta pažengusiems, kurso programoje nėra bazinių SOLIDWORKS žnių. Orientuotas į metalo pramonę bei paruošimą gamybai.

Programos uždaviniai:

 1. Suteikti trimačio parametrinio modeliavimo bazines žinias.
 2. Supažindinti su SOLIDWORKS programinės įrangos pagrindais.
 3. Suteikti teorines detalių modeliavimo žinias bei formuoti praktinius įgūdžius modeliuoti detales su SOLIDWORKS programine įranga.

Mokymų kodas užimtumo tarnyboje: 306111110

Trukmė

34 d. / 6.8 sav. / 270 akad. val.

Kaina

877,50 €

Sertifikatas

Modulio baigimo sertifikatas

Programa skirta naujokams, kursas orientuotas į brėžinių ir vizualizacijų kūrimą.

Programos uždaviniai:

 1. Suteikti trimačio parametrinio modeliavimo bazines žinias.
 2. Supažindinti su SOLIDWORKS programinės įrangos pagrindais.
 3. Suteikti teorines inžinerinės grafikos elementų sandaros ir  modeliavimo žinias bei formuoti praktinius įgūdžius modeliuojant ir redaguojant įvairaus pobūdžio grafikos elementus su SOLIDWORKS programine įranga.
 4. Suteikti torines ir praktines žinias apie grafikos objektų saugojimą, klasifikavimą ir  įtraukimą į mechanines detales ir surinkimus.

Užimtumo Tarnyba nedirbantiems ir dirbantiems, UŽT registruotiems ir finansavimo kriterijus atitinkantiems asmenims, dengia mokymosi išlaidas – 100%.  Taip pat papildomai, nedirbantiems asmenimis/bedarbiams yra:

 1. Skiriama mokymosi stipendiją – 0,5 MVA arba 2,83 Eur už lankytą valandą arba nedarbo socialinio draudimo išmokos dydžio; 
 2. Padengiamos kelionės į profesinio mokymo vietą ir atgal išlaidas.

Dažniausiai iškylantys klausimai:

 1. Nuo ko pradėti, jei norite įgyti aukštą pridėtinę vertę kuriančias kvalifikacijas ar kompetencijas? Atsakymus rasite čia.
 2. Ką reikia žinoti norint įgyti aukštą pridėtinę vertę kuriančias kvalifikacijas ar kompetencijas? Atsakymus rasite čia.


Nauda darbdaviui

Darbdavys bus užtikrintas, kad darbuotojo kvalifikacija atitinka keliamiems reikalavimams.  Inžinierių komandos, dirbančios su programine iranga, turi pasiekti vienodą kvalifikacijos lygį. Tai reiškia, kad kuriant projektus, turi būti naudojamos vienodos technologijos ir metodai. Pasirenkamas optimalus, programinės irangos gaminojo numatytas projektavimo ir inžinerinių uždavinių sprendimo kelias. 

Optimaliai panauduojamos lėšos programines irangos išlaikymui, kadangi kvalifikuotas inžinerinis personalas maksimaliai išnauduoja esamą programinę įrangą. 

Tai užtikrina, kad projektavimo procesas vyks greičiau, bus minimalizuojama klaidų tikimybė, o tai atitinkamai sumažina kaštus projektavimui, padidina gaminio kokybę ir jo išleidimo į rinką greitį.  Imonė įgauna konkurencinį pranašumą, o klientai liks labiau patenkinti.

Nauda darbuotojui 

Inžinerinių sričių CAD profesionalai, išlaikydami SOLIDWORKS sertifikavimo egzaminą, galės įrodyti savo gebėjimus, ir gauti adekvačias, pramonėje pripažįstamas kvalifikacijas. 

.Konkurencingoje darbo rinkoje SOLIDWORKS sertifikatas yra projektavimo ekspertizės ir aukštos darbo etikos įrodymas. SOLIDWORKS siūlo 13 skirtingų sertifikatų, pradedant specializuotais, tokiais kaip Sheet Metal, baigiant pirmojo lygio SOLIDWORKS Associate sertifikatu.

Lietuvoje yra virš 300 sertifikuotų SOLIDWORKS specialistų. Pamatyti savo sertifikatą, rasti inžinerius, kurie yra išlaikę egzaminą, galite pasinaudoję šia nuoroda: 3DEXPERIENCE® Certification Center User Directory.

Lietuvos mokymo įstaigos, naudojančios SOLIDWORKS EDU su techniniu palaikymų savo mokymo procese, gali suteikti savo dėstytojams ir studentams galimybę nemokamai išlaikyti CSWA – Mechanical Design – Academic Version ir CSWP – Mechanical Design – Academic Version.

SOLIDWORKS sertifikavimosi kelias 

Yra trys sertifikavimosi lygmenys: Associate, Professional, ir Expert. Toliau išvardinti mokymo kursai suteiks studentams esmines žinias, reikalingas praeiti kiekvieną SOLIDWORKS sertifikavimosi egzaminą. SOLIDWORKS Mechanical Design sertifikatas yra ko gero pati paklausiausia kvalifikacija 3D CAD profesionalams. 

CERTIFIED SOLIDWORKS 
ASSOCIATE
CERTIFIED SOLIDWORKS 
PROFESSIONAL
CERTIFIED SOLIDWORKS 
EXPERT
Projektavimas (SOLIDWORKS) CSWA – Mechanical Design 
CSWA–Sustainability 
CSWA – Mechanical Design – Academic Version
CSWP – Mechanical Design 
CSWP-MBD 
CSWPA-Drawing Tools 
CSWPA-Mold Making 
CSWPA-Sheet Metal 
CSWPA-Surfacing 
CSWP – Mechanical Design – Academic Version
CSWE – Mechanical Design 
Inžinerinė analizė (Simulation) CSWA-Simulation CSWP-Simulation CSWE – Simulation
Elektros inžinerija (Electrical) CSWA-Electrical
Gamyba (CAM) CSWA-Additive Manufacturing CSWP-CAM
Duomenų valdymas (PLM, PDM) PDM CPPA – 3DEXPERIENCE – Collaborative Business Innovator

Kaip galiu pasiruošti?

Sertifikavimo egzaminai yra išsamūs, nestebimi (privatūs) testai internetu, kurie patikrina dalyvio gebėjimą modeliuoti ir analizuoti parametrinius komponentus bei judamus surinkimus, naudojantis SOLIDWORKS įrankių ir funkcijų palete. Jei norite gauti SOLIDWORKS sertifikatą, sekite šią veiksmų seką, kad užsitikrintumėte sėkmę.


#1 

Mokymai

#2 

Savarankiškos 
studijos

#3

Bandomieji testai

#4

Egzaminas

Į SOLIDWORKS kursus įeina pamokos, parengtos specialiai pagal egzaminų turinį. Instruktoriai yra patys išlaikę įvairius SOLIDWORKS egzaminus, ir gali su studentais pasidalinti savo asmenine patirtimi, ruošiantis sertifikavimuisi.

Video pamokų įrašus, parengtus pagal SOLIDWORKS sertifikavimosi egzaminų programą, galite peržiūrėt iš kompiuterio, planšetės ar telefono, apsilankę MySolidWorks.

Bandomuosius testus galite rasti sertifikatų kataloge. Pasitreniruokite savu tempu, kol pasijusite užtikrintai.

SOLIDWORKS sertifikavimosi egzaminus galite bet kada rasti 3D Experience sertifikavimosi centre. Egzaminų kortelės yra nemokamos visiems SOLIDWORKS vartotojams su aktyvia techninio palaikymo prenumerata. Kiekvienai aktyvios prenumeratos darbo vietai skiriami trys egzaminai (po vieną iš kiekvienos kategorijos):  Core, Advanced Topics ir Specialty Topics. 

Calendar of Renginiai

Pr Pr

A An

T Tr

K Kt

Pn Pn

Š Št

S Sk

1 event,

SOLIDWORKS bazinių mokymų kursas KLAIPĖDOJE

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

0 events,

1 event,

3D projektavimas gamybai

Jei kalendoriuje nerandate jus dominančių kursų, susisiekite su mumis ir mes juos suoorganizuosime.

Mokymai internetu (online)

Mokymai IN RE klasėse

Seminarai, konferencijos

Parodos, mūsų partnerių organizuojami renginiai

3D-projektavimas-gamybai-mokymai
Rgp 01

3D projektavimas gamybai

1 rugpjūčio @ 09:00 - 19 rugsėjo @ 18:00
Baldu-ir-interjero-detaliu-modeliavimas-ir-paruosimas-gamybai
Rgs 02
3D-projektavimas-gamybai-mokymai
Spa 14

3D projektavimas gamybai

14 spalio @ 09:00 - 2 gruodžio @ 18:00
CNC apdirbimo programų ruošimas iš 3D modelių užimtumo tarnybos mokymai
Lap 11

CNC apdirbimo programų ruošimas iš 3D modelių

11 lapkričio @ 09:00 - 25 gruodžio @ 16:00
3D-projektavimas-gamybai-mokymai
Gru 11

3D projektavimas gamybai

2024-12-11 @ 09:00 - 2025-01-29 @ 18:00