25-oji 3DEXPERIENCE WORLD Konferencija – įspūdžiai ir akimirkos

3DEXPERIENCE WORLD 2024 konferencija, tai kasmetinis renginys skirtas Dassault Systèmes (3DS) korporacijos „3DEXPERIENCE“ ir „SOLIDWORKS“ bendruomenėms, įvykęs vasario 11-14 dienomis Dalase, buvo ne tik proga dalintis žiniomis, bet ir įkvėpimo šaltinis tolesnei mūsų veiklai. Jubiliejinis, 25-asis renginys, subūręs daugiau nei 5 000 kompanijos partnerių ir klientų: inžinierių, verslo lyderių, mokslo ir pramonės atstovų, tyrėjų ir startuolių iš visų pasaulio kraštų, tapo bendravimo platforma naujoms 3D dizaino ir inžinerijos idėjoms ir technologinio proveržio lygio inovacijoms pristatyti ir aptarti.  

Konferencijos generalinėse ir teminėse sesijose dalyviai galėjo išgirsti pranešimus iš 3DS vadovų ir darbuotojų, gamybos pramonės ekspertų ir analitikų, partnerių ir vartotojų, kalbančių ir diskutuojančių apie naujas technologijas ir strategijas, skatinančias jų diegimą į SOLIDWORKS ir kitus kompanijos produktus, apie jų efektyvaus taikymo kelius bei apie  tolesnius jų vystymo planus bei perspektyvas. Konferencijos dalyviai turėjo progų sudalyvauti net 295 techninėse ir mokymų sesijose. Visos konferencijos metu veikė parodų paviljonas “3DEXPERIENCE Playground”, kuriame gyvai buvo demonstruojami naujausieji 3DS ir partnerių sprendimai bei jų taikymas gamybos procesuose. Nuolat vyko pristatymai Paviljono teatre bei įvairūs konkursai kitose parodos aikštelėse.  

Šį kartą IN RE komanda paruošė ne vieną staigmeną konferencijos dalyviams. Po penkerių metų praėjusių nuo paskutinės 3DEXPERIENCE WORLD 2019 konferencijos Dalase ir Lava Drops triumfo, Lietuvos atstovai vėl pakilo į pagrindinę konferencijos sceną. Dassault Systèmes strategijos ir verslo plėtros viceprezidento Suchit Jain savo sesijoje tarp Top 10 geriausių pasaulio startuolių pristatė ir mūsų klientą bei partnerį kompanijos DRONETEAM.LT įkūrėja ir vadovą Dr. Liną Gelažanską su jo kūriniu – autonominių, savarankiškai įsikraunančių dronų „garažu“ – „DBOX – Drone in a Box“. DBOX sprendimo pristatymą Dalaso scenoje galite pamatyti konferencijos pirmosios dienos vaizdo įraše. Įsitraukimas toliau tęsėsi parodos paviljone, kur startuolių zonoje tris dienas demonstruojamas DBOX sulaukė didelio dalyvių ir lankytojų susidomėjimo. 

Antrąją konferencijos dieną atėjo mūsų pranešimo, kuris jau tituluojamas “crowd favorite presentation” valanda. Dr. Vladimir Popov ir Dr. Arūnas Urbšys konferencijos dalyviams pristatė, kaip veikia ir vystosi analogų Baltijos šalyse neturinčiame Gamybos inovacijų slėnyje / Manufacturing Innovation Valley įsikūręs UAB “IN RE” 3DEXPERIENCE Works EXCELLENCE CENTER ir jame įsteigta virtualių dvynių laboratorija. Kurdami prototipus ir demonstruodami 3DEXPERIENCE technologijas gamybos inovatoriams,  tyrėjams ir startuoliams, mokydami juos ir tobulindami jų skaitmeninius įgūdžius, kartu su kaimynais – Gamybos inovacijų slėnio nariais ir partneriais – bei aplink susibūrusio Inovatyvios gamybos klasterio dalyviais siekiame padėti kurti naujus produktus greičiau, kokybiškiau ir ekonomiškiau, transformuojant gamybos sektorių skaitmeninimo keliu. Šias idėjas skleidžiame ir dar plačiau dalyvaudami kartu su Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija (LINPRA) bei Lietuvos pramoninkų konfederacija (LPK) įvairiose Europos sąjungos gamybos technologijų platformos „ManuFuture“ bei kitose tarptautinėse gamybos inovacijų iniciatyvose. 

Paskutinė diena taip pat turėjo savo žvaigždę. Mūsų pardavimų vadovas Romualdas Grigelis gavo „Top Sales Rep 3DEXPERIENCE Works Award“ apdovanojimą Šiaurės Europos (EURONORTH) regiono grupėje. Sveikiname Romualdas Grigelis už šį pasiekimą! Tavo sėkmingas darbas įkvepia kartu siekti naujų aukštumų! 

Sudie Dalase, iki susitikimo 3DEXPERIENCE WORLD 2025 kitais metais Hiustone!