Šiuolaikinių technologijų ir inovacijų įmonė

Šiuolaikinių informacinių technologijų diegimas bei praktinis pritaikymas automatizuoto projektavimo, gamybos paruošimo ir technologinių procesų valdymo srityse, kuriant ir aptarnaujant statybos, pramonės ir infrastruktūros objektus bei inžinerines sistemas.

Kompiuterinio projektavimo sistemos

Kompiuterinio projektavimo sistemų programinė ir techninė įranga: platinimas, diegimas, aptarnavimas, konsultacijos, kvalifikacijos kėlimas ir mokymai.

Kompleksinės automatizacijos sprendimai

Įmonių kompleksinės automatizacijos sprendimai inžinerinio projektavimo, konstravimo, gamybos paruošimo ir valdymo srityse: programinės įrangos kūrimo, diegimo, adaptavimo ir integravimo projektai ir paslaugos.

Inžinerinės analizės ir projektavimo paslaugos

Inžinerinės paslaugos: statybinių konstrukcijų, pramonės įrenginių, mechaninių inžinerinių sistemų analizė ir projektavimas; mokslinės techninės konsultacijos ir ekspertizės.

3D Spausdintuvai ir 3D spausdinimo paslaugos

Stratasys 3D spausdintuvų platinimas, aptarnavimas ir piežiūra, 3D spausdinimas naudojant FDM termoplastiko ir PolyJet Fotopolimero technologijas.

[cb]

Misija

Diegti ir vystyti šiuolaikines informacines sistemas ir technologijas statybos inžinerijai, aplinkos inžinerijai, mechanikos inžinerijai, pramonės inžinerijai, infrastruktūros objektų, technologinių procesų, mechaninių sistemų projektavimui, statybai, gamybai ir eksploatacijai, teikti susijusias inžinerines konsultacijas bei paslaugas.

Vizija

Profesionalumas: ilgametė įmonės patirtis, aukšta specialistų kompetencija, praktikoje išbandyti metodai, leidžiantys efektyviai vykdyti veiklą, tausoti resursus, kelti produktyvumą ir konkurentabilumą, užtikrinti investicijų grąžą.
Patikimumas: solidūs partneriai, modernūs, plačiai naudojami produktai, nuolatinis technologinis tobulėjimas, leidžiantys tapti ne tik pažangių informacinių sistemų tiekėju, bet ir patikimu partneriu sprendžiant įvairius inžinerinius uždavinius.
Kokybė: atsakomybė, profesionalus požiūris, pagarba klientui, jo poreikių ir problemų suvokimas, inžinerinių sričių išmanymas, užtikrinantys paslaugų kokybę, savalaikį įsipareigojimų įvykdymą, rezultatų efektyvumą ir klientų pasitikėjimą.

Strategija

Tiekti, diegti ir profesionaliai aptarnauti inžinerinio projektavimo ir analizės, gamybos paruošimo ir vykdymo, technologinių procesų valdymo ir eksploatacinės priežiūros sistemas.
Kurti, pritaikyti ir efektyviai naudoti kompleksinės automatizacijos priemones ir specializuotą programinę įrangą įvairių inžinerinių uždavinių sprendimui.
Teikti inžinerines paslaugas statybinių konstrukcijų, mechaninių sistemų, technologinių procesų projektavimo, skaičiavimo, analizės ir ekspertinio vertinimo klausimais.
Konsultuoti ir mokyti vartotojus, kelti profesinę kvalifikaciją, vystyti švietėjišką ir akademinę veiklą šiuolaikinių inžinerinių informacinių technologijų srityse.

Mūsų vertybės

Pagarba

Poreikių ir problemų suvokimas, pagarba žmonėms ir aplinkai, paslaugų ir sprendimų kokybė yra mūsų aukščiausia vertybė.

Atsakomybė

Mes, mūsų partneriai, mūsų klientai ir jų užsakovai sudarome nepertraukiamą grandinę, kurioje turi būti užtikrinta aukščiausia produkto vertė.

Santykiai

Mes vertiname ilgalaikius santykius labiau nei trumpalaikius.

Augimas

Mes augame dėl to, kad auga mūsų klientai.

Tobulėjimas

Technologinės inovacijos yra raktas į geresnę ateitį, o žinios yra ateities valiuta.

Klestėjimas

Mes esame, kad padėti mokslui ir pramonei vystytis ir kurti klestinčią ir tvarią visuomenę.

[/cb]

Kolektyvas

UAB „IN RE“ kolektyvas – aukšto lygio profesionalai automatizuoto kompiuterinio projektavimo sistemų, informacinių technologijų ir inžinerinio projektavimo srityse.
INRE_kolektyvas_2012_liepa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *