Dassault Systèmes SOLIDWORKS, SIMULIA/Abaqus, SWOOD ir CAMWorks programinės įrangos pasiūlymas!

Ieškote aukščiausios klasės projektavimo ir inžinerijos programų? Dassault Systèmes SOLIDWORKS Corp. siūlo jums puikią galimybę papildyti savo įrankių rinkinį SOLIDWORKS, SIMULIA/Abaqys, SWOOD ir CAMWorks programomis už itin palankią kainą. Šis pasiūlymas yra galiojantis iki 2023 m. gruodžio 24 d., todėl nesnauskite!

Kodėl verta rinktis šiuos sprendimus? Kiekvienas iš šių paketų atitinka skirtingus inžinerijos ir projektavimo srities reikalavimus:

  • SOLIDWORKS: Ši programinė įranga garsėja intuityviomis ir patikimomis 3D projektavimo galimybėmis, todėl yra pirmas pasirinkimas profesionalams, kurie ieško efektyvių ir išsamių gaminių projektavimo ir inžinerijos įrankių.
  • SIMULIA/Abaqus: Šis pažangus modeliavimo programinės įrangos rinkinys yra būtinas tiems, kurie nori atlikti tikrovišką modeliavimą. SIMULIA rinkiniui priklausanti “Abaqus” puikiai tinka baigtinių elementų analizei, nes užtikrina tikslius ir patikimus rezultatus sprendžiant sudėtingus inžinerinius uždavinius.
  • SWOOD: Sukurtas specialiai medienos apdirbimo pramonei, SWOOD papildo SOLIDWORKS galimybes, leidžiant sklandžiai integruoti dizainus į medienos apdirbimo projektus. Tai neabejotinai pagerina medienos gamybos efektyvumą ir tikslumą.
  • CAMWorks: Tai patikimas pasirinkimas tiems, kuriems reikia pažangios CAM (kompiuterizuotos gamybos) programinės įrangos. CAMWorks išsiskiria išskirtine integracija su SOLIDWORKS, efektyviai supaprastindama darbo eigą nuo projektavimo iki gamybos.

Individualizuotos parinktys, atitinkančios jūsų poreikius: Suprantame, kad kiekvienas naudotojas turi unikalių reikalavimų. Todėl siūlome platų parinkčių asortimentą, užtikrinantį, jog tiek laisvai samdomi specialistai, tiek mažos įmonės, tiek didelės korporacijos ras tai, kas jiems labiausiai tinka.

Nežinote, ką pasirinkti? Leiskite mums padėti! Jei nežinote, kuri programinės įrangos parinktis geriausiai atitinka jūsų poreikius, nesijaudinkite. Mes esame čia, kad padėtume jums įveikti šį procesą. Užpildykite mūsų pateiktą formą, o mūsų ekspertų komanda suteiks jums asmeninę konsultaciją ir padės išsirinkti jūsų projektams tinkamiausią sprendimą.