Kviečiame atvykti į konferenciją „Making Industry 4.0 Real“

Kviečiame atvykti į konferenciją „Making Industry 4.0 Real“

Inovacijų bendrovės „IN RE“ komanda kviečia sudalyvauti konferencijoje pramonės skaitmeninimo tema „Making Industry 4.0 Real“. Konferencija vyks rugsėjo 23d. 9:30–16:30 val., Vilniuje, LITEXPO.

„Making Industry 4.0 Real“ metu inžinerinės pramonės žinovai dalinsis savo įžvalgomis apie netolimą ateitį ir apdovanos pažangiausias įmones Lietuvoje „Pramonė 4.0 žvaigždė Lietuvoje“ prizais. „IN RE“, kaip aktyvūs LINPRA ir INFOBALT partneriai, konferencijos metu turės savo stendą ir bus pasiruošę susipažinti su jos lankytojais. Mūsų įmonės vadovai bei lyderiai pasidalins savo patirtimi ir patarimais, kaip bendradarbiaujant kartu su „IN RE“ galite palengvinti savo skaitmenizavimasi rinkoje.

Konferencija vyks šeštąjį kartą, o apdovanojimai „Pramonė 4.0 žvaigždė Lietuvoje“ apdovanojimai trečiąjį. „Making Industry 4.0 Real“ galite aplankyti Vilniuje, LITEXPO arba stebėti nuotoliniu būdu, tiesiogiai transliuojamoje transliacijoje, konferencijos svetainėje. Konferencija nemokama, tačiau abiem atvejais būtina registracija.

Galutinę renginio programą, galite pamatyti čia.

Iki greito!