CST Studio
ELEKTROMAGNETINIŲ LAUKŲ MODELIAVIMAS IR ANALIZĖ
Elektromagnetinio modeliavimo programinė įranga leidžia inžinieriams efektyviai tirti komponentų ar ištisų sistemų elektromagnetines savybes. Elektromagnetinės (EM) sistemos kelia įvairius iššūkius, pavyzdžiui, labai platūs dažnių diapazonai ir didelės elektringos struktūros su labai smulkiomis detalėmis. Automatiškai parenkami sprendimo metodai užtikrina, jog analizė būtų greita ir tiksli. EM modeliavimas gali būti taikomas viso projektavimo proceso metu. Nuo idėjos atsiradimo ir komponentų sintezės, derinant jų atitikimą specifikacijoms, – iki elektromagnetinių charakteristikų analizės eksploatacijos sąlygomis.
EM modeliavimo programinė įranga iš esmės keičia projektavimo procesą, kai reikia sutrumpinti produkto pateikimo rinkai laiką ir sumažinti išlaidas ne tik aukštųjų technologijų elektronikos ir ryšių pramonėje, bet ir aviacijos, gynybos, transporto ir sveikatos mokslų srityse. Analizė naudojant EM programinę įrangą apima tiek atskirus komponentus, pavyzdžiui, antenas, jutiklius ir lustus, tiek ištisus prietaisus, įskaitant orlaivius, išmaniuosius telefonus ir magnetinio rezonanso tomografus.
Priklausomai nuo jūsų poreikių, galima pasirinkti atitinkamus produktus ir modulius:
Belaidis duomenų perdavimo yra šiuolaikinių ryšio pagrindas. Belaidžių antenų projektavimas yra viena didžiausių CST Studio Suite programos sričių. Vartotojai projektuoja ir optimizuoja komponentus nuo miniatiūrinių antenų, atspausdintų ant tankiai užpildytų spausdintinių plokščių (PCB), iki elektriniu požiūriu didelių masyvų ir reflektorinių antenų, naudojamų kosminiuose palydovuose.
CST Design Studio elektromagnetinio modeliavimo sprendimai užtikrina supaprastintą darbo eigą projektuojant ir optimizuojant mikrobangų ir radijo dažnių komponentus. Speciali modeliavimo technologija supaprastina mikrobangų filtrų sintezę, derinimą ir analizę.
BioEM – tai tyrimas, kaip laukai sklinda žmogaus kūne ir sąveikauja su juo. BioEM yra svarbi projektuojant medicinos sistemas, pavyzdžiui, magnetinio rezonanso tomografiją ir implantuojamus prietaisus, taip pat analizuojant ryšių prietaisus ir kitas sistemas, kuriose žmogų veikia elektromagnetiniai laukai.
Ankstyvame gaminio projektavimo etape, įtraukus elektromagnetinę simuliaciją, vėliau galima išvengti papildomų brangiai kainuojančių gaminių kūrimo ir bandymo iteracijų. Virtualiai testuojant gaminius naudojant CST Studio Suite galima nustatyti ir ištaisyti problemas nuo pat projektavimo proceso pradžios, dar prieš sukuriant pirmąjį prototipą.
Dėl didelės duomenų perdavimo spartos, kompaktiškos struktūros ir sudėtingo šiuolaikinių spausdintų plokščių (PCB) išdėstymo gali būti sunku užtikrinti signalų vientisumą (Signal Integrity – SI), maitinimo vientisumą (Power Integrity – PI) ir elektromagnetinį suderinamumą (EMC). CST Studio Suite technologija padeda inžinieriams projektuoti, analizuoti ir tobulinti spausdintinių plokščių (PCB) komponavimą ir išdėstymą.
CST Studio Suite technologiją galima naudoti projektuojant įkrautų dalelių įrenginius, pradedant mikrobangų įrenginiais, pavyzdžiui, magnetronais ir elektronų vamzdžiais, ir baigiant dalelių greitintuvų komponentais.
Žemo dažnio elektromagnetinio modeliavimo rinkinys yra labai naudingas projektuojant magnetus, elektros variklius bei generatorius, aukštos įtampos galios įrenginius, belaides pakrovimo sistemas ir t.t.
Optiniai prietaisai yra pagrindiniai komponentai daugelyje sričių, pavyzdžiui, ryšių, nuotolinio stebėjimo ar medicinos srityse, ir jų vaidmuo ateityje tik didės. Optinių prietaisų modeliavimas padeda optimizuoti jų efektyvumą ir sumažinti projektavimo ir kūrimo sąnaudas.
Electromagnetics Engineer (3DEXPERIENCE rolė) yra didelio našumo 3D elektromagnetinio modeliavimo sprendimas, veikiantis debesijoje. Paremtas pramonėje patikrintu CST Studio Suite paketu, jis užtikrina greitą ir veiksmingą elektromechaninių prietaisų, spausdintinių plokščių (PCB) bei antenų modeliavimą ir projektavimo gaires daugiafizikinėje aplinkoje.
CST Studio Suite yra didelio našumo 3D EM analizės programinės įrangos paketas, skirtas elektromagnetinių (EM) komponentų ir sistemų projektavimui, analizei ir optimizavimui.
CST Studio Suite rinkinyje vienoje vartotojo sąsajoje pateikiami įvairūs elektromagnetinių laukų sprendimo metodai, tinkami skirtingoms EM spektro dalims. Juos galima sujungti ir atlikti hibridinę analizę, todėl inžinieriai gali lanksčiai ir paprastai tirti ištisas sistemas, sudarytas iš kelių komponentų. Bendras projektavimas su kitais Dassault Systemes produktais leidžia integruoti EM modeliavimą į projektavimo eigą, ir skatina kūrimo procesą nuo pat ankstyviausių etapų.
Antenna Magus yra programinė įranga, skirta antenų projektavimo ir modeliavimo procesui pagreitinti. Patvirtintus antenų modelius galima eksportuoti į CST Studio Suite, pasinaudojant didžiule (350+) antenų duomenų baze.
Antenna Magus yra neįkainojama pagalbininkė antenų projektavimo inžinieriams ir visiems, kuriems reikalingi antenų modeliai jų išdėstymui ir (arba) elektromagnetinių trukdžių tyrimams. Inžinieriai gali geriau apgalvotai pasirinkti antenos elementą, užtikrindami gerą pradinį projektą ir taip padidindami darbo efektyvumą.
Opera Simulation Software – tai baigtinių elementų analizės (FEA) programinės įrangos rinkinys, analizuojantis žemus dažnius, yra labai naudingas projektuojant magnetus, elektros variklius, generatorius bei kitas elektros prietaisus.
Fest3D yra programinė įranga, kuria galima analizuoti sudėtingus pasyvius mikrobangų komponentus, pagrįstus bangolaidžių ir koaksialinių ertmių technologijomis. Šios analizės trunka labai sparčiai ir pasižymi dideliu tikslumu, palyginti su režimų derinimo metodu. Šis paketas siūlo visas pasyviųjų komponentų projektavimui reikalingas galimybes, tokias kaip optimizavimo ir tolerancijų analizė. Be to, Fest3D išplėstinės sintezės įrankiais galima projektuoti juostinius, dviejų režimų ir žemo dažnio filtrus pagal naudotojo specifikacijas.
Fest3D grindžiamas integralinėmis lygtimis, efektyviai sprendžiamomis momentų metodu. Be to, sudėtingų bangolaidžių, kurių skerspjūvis yra bet koks, modalinei diagramai išgauti, taikomas ribinio integralo ir rezonansinės režimo išplėstinis metodas (BI-RME). Sėkmingas tokių metodų derinys užtikrina didelį tikslumą ir mažesnius reikalingus skaičiavimo išteklius (procesoriaus laiką ir atmintį).
IdEM yra patogus įrankis, skirtas linijinių vienalyčių daugialypių prievadų struktūrų (per laukus, jungtis, paketus, pertrūkius ir t. t.) makromodeliams, žinomiems iš jų įvesties-išvesties prievadų reakcijų, generuoti. Pirminis struktūros aprašymas gali būti gautas atliekant matavimus arba modeliavimą dažnių arba laiko plotmėje. Pažangių ir gerai parengtų racionalaus pritaikymo modulių rinkinys suteikia galimybę taikyti praktiškai bet kokio pobūdžio apibūdinimui. Gautieji modeliai pateikiami įprastais SPICE formatais, kad būtų galima atlikti sistemos lygmens modeliavimą, reikalingą jūsų projektavimo eigoje. Taigi IdEM leidžia išgauti ir apdoroti SPICE modelius bet kokiai linijinei struktūrai, komponentui, jungčiai, paketui, nepriklausomai nuo to, kokia yra jūsų pirminė apibūdinimo ir taikymo sritis.
Spark3D yra unikalus modeliavimo įrankis, skirtas nustatyti radijo dažnių pramušimo galios lygį įvairiuose pasyviuosiuose įtaisuose, įskaitant ertmes, bangolaidžius, mikropluoštus ir antenas. Lauko rezultatus, gautus atliekant CST Studio Suite analizę, galima importuoti tiesiai į Spark3D ir analizuoti vakuuminį (daugiapakopį) pralaidumą ir dujų išlydį. Pagal tai Spark3D apskaičiuoja didžiausią galią, kurią prietaisas gali išlaikyti nesukeldamas išlydžio efekto.