3DEXPERIENCE MODELIAVIMO IR SIMULIACIJOS KONFERENCIJA

Pranešame apie ketvirtąją pasaulinę virtualią konferenciją lapkričio 7 dieną. Jos metu dalyviai sužinos, kaip perėjimas prie bendro modeliavimo ir simuliavimo metodo gali iš tiesų pagerinti jų požiūrį į gaminių kūrimą.

Norintiems dalyvauti, registruokitės žemiau!

Ko tikėtis:

  • Pagrindiniai pranešėjai, kurie pristatys privalumus, kuriuos jie pastebėjo savo versle naudodami modeliavimą ir simuliaciją (MODSIM), ir kaip tai padeda užtikrinti verslo tvarumą ir perspektyvų projektavimą.
  • Diskusijos su naudotojais, kurie nagrinėja galimybę pereiti prie MODSIM metodo.
  • MODSIM darbo eigos demonstracijos iš mūsų mokslinių tyrimų ir plėtros komandų, kurios reguliariai išbando MODSIM visose pramonės šakose.

3DEXPERIENCE platformoje pateikiamos pažangios technologijos ir sprendimai, skirti daugiadisciplininiam projektavimui, modeliavimui, daugiafizikiniam modeliavimui ir optimizavimui. MODSIM aplinkoje užtikrinamas vienas duomenų šaltinis ir nuolat palaikomas duomenų suderinamumas.

MODSIM yra daugiau nei simuliavimu paremtas projektavimas. MODSIM leidžia modeliuoti visą gaminio kūrimo procesą nuo pradžios iki pabaigos, nuo reikalavimų iki architektūros, nuo patvirtinimo iki sertifikavimo ir nuo gaminio kūrimo iki programos valdymo, įskaitant dizaino tyrimą, procesus, automatizavimą, pokyčių valdymą ir bendradarbiavimą.

Kas turėtų dalyvauti?

Dalyviai, norintys pagerinti produktyvumą ir bendradarbiavimą kuriant gaminį
Lyderiai, besidomintys verslo tvarumu ir atskirties projektavimo procese naikinimu
ir visi besidomintys MODSIM technologija!