Gamybos inovacijų dienų konferencijoje – dėmesys pramonės skaitmeninimui ir tvarumui

Gamybos inovacijų dienų konferencijoje – dėmesys pramonės skaitmeninimui ir tvarumui

Š. m. balandžio 4-6 d. Vilniuje vyksta pirmą kartą organizuojamos Gamybos inovacijų dienos. Šio renginio iniciatorius naujai Molėtų plente įsikūręs Gamybos inovacijų slėnis siūlo įdomią programai tiek verslo, pramonės klientams, tiek jaunajai kartai – moksleiviams ir studentams.

Pagrindinis Gamybos inovacijų dienų renginys yra balandžio 5 d. vyksianti konferencija „Išmani, tvari ir konkurencinga pramonė: pasaulinės tendencijos ir ekspertų įžvalgos“, kurios metu vyks ir Gamybos inovacijų slėnio atidarymo ceremonija.

Konferencijoje pranešimus skaitys pranešėjai iš užsienio bei Lietuvos. Į konferenciją atvyksta aukšto lygio svečiai iš tarptautinės koorporacijos „Dassault Systemes“, kuriančios 3D produktus, taip pat plačiai žinomos tarptautinės robotikos ir automatizavimo kompanijos „FANUC Nordic“ bei pasaulinės technologijų kompanijos „Hexagon Metrology“.

Į konferenciją kviečiami pramonės, verslo įmonių vadovai, technologijų kūrėjai, inovatoriai, inovacijų ekspertai, kurie domisi skaitmeninimu, naujų technologijų kūrimu ir pritaikymu gamyboje, pasaulinėmis technologijų naujovėmis.

Konferencijoje didelis dėmesys skiriamas pramonės skaitmeninimui ir tvarumui – tai raktas į pramonės konkurencingumą. Joje bus apžvelgtos ir šios temos: robotika ir automatizavimas, energetinis efektyvumas, virtualių dvynių sprendimai pramonėje, išmanus apšvietimas, automatizavimo ir elektromobilių sistemos, skaitmeninis dvynys, kitos technologijų naujovės. Konferencija vyks anglų ir lietuvių kalbomis. Tarp pranešėjų  – Lietuvos inovacijų centro, VšĮ „Intechcentras“, UAB „BalLED“, UAB „ELINTA“, UAB „Energy Advice“, UAB „IN RE“,  UAB „Precizika Metrology“, Gamybos inovacijų slėnio vadovai.

Gamybos inovacijų dienų metu, balandžio 4 d., vyks ir atvirų durų renginys verslo klientams. Bus organizuojami vizitai po gamybines laboratorijas, vyks įdomūs susitikimai su gamybininkais, technologijų demonstracijos, bus teikiamos individualios inovacijų paramos konsultacijos. 

Renginio iniciatoriai organizuoja ir specialią programą moksleiviams bei studentams. Balandžio 6 d. vyksiančioje Karjeros dienoje laukiama tiksliaisiais ir inžinerijos mokslais besidominti jaunoji karta. Jiems organizuojama pažintinė programa „Susipažink su Robotikos/ Technologijų inžinieriaus profesija“ bei apsilankymai Gamybos inovacijų slėnio laboratorijose. Susidomėjusių taip pat lauks Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centro TECHIN infobusas – mobili laboratorija ir įdomios veiklos.

Registracija į balandžio 5 d. konferenciją vyksta iki kovo 27 d:

Dalyvavimas konferencijoje – nemokamas, bet registracija būtina, nes vietų skaičius yra ribotas.

Registracija  į balandžio 4 d. atvirų durų dieną verslui:

Dėl karjeros dienų teirautis info@manuvalley.tech. Sudaromos išankstinės moksleivių ir studentų grupės apsilankymams.

Visi renginiai vyks Gamybos inovacijų slėnyje, Nalšios g. 11, Vilnius.

Gamybos inovacijų dienų tikslas: pristatyti naujas technologijų tendencijas gamyboje ir robotikoje, atskleisti Lietuvos inovacijų potencialą gamybos srityje, užtikrinti glaudesnį pramonės, verslo ir akademinės bendruomenės bendradarbiavimą, atskleisti Gamybos inovacijų slėnio vaidmenį kuriant tvarią Lietuvos gamybos inovacijų ekosistemą.

Renginio iniciatorius – Gamybos inovacijų slėnis,  pagrindinis renginio organizacinis partneris – Lietuvos inovacijų centras, industrinis partneris – tarptautinė korporacija „Dassault Systemes“.