Kartu su LINPRA stebimės jaunųjų inžinierių gebėjimais!

Kovo 30-31 d. LITEXPO parodoje KARJERA & STUDIJOS 2022 kartu su LINPRA ir kitais partneriais leidome moksleiviams pasimatuoti savo jėgas inžinerijos srityje dalyvaujant techninių gebėjimų varžybose. Taip pat, apdovanojome ir anksčiau vykusio techninės kūrybos konkurso geriausiai uždavinius išsprendusius dalyvius. 

TECHNINĖS KŪRYBOS KONKURSAS JAUNIMUI 

Ragindami jaunimą aktyviau domėtis inžinerijos sritimi bei tobulinti savo gebėjimus, kartu su LINPRA ir ABB surengėme techninės kūrybos konkursą, kuris vyko nuo 2022 sausio 1 d., ir tęsėsi iki kovo 24 d., o laimėjimai buvo įteikti kovo 30 d. LITEXPO parodoje KARJERA & STUDIJOS 2022. 

IN RE skleisdami žinią apie 3D modeliavimo naudą pasaulyje, parengė užduotį, kurioje programinės įrangos SOLIDWORKS pagalba, mokiniai ir/ar studentai turėjo kūrybiškai suprojektuoti rutuliukų ridenimo trasą. SOLIDWORKS pirmauja tarp visų CAD programų, kadangi leidžia atlikti modeliavimo, simuliacijų, brėžinių ruošimo bei parengimo gamybai veiksmus vienoje darbo aplinkoje. Tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems dalyviams buvo pateikta trumpa video pamoka, leidžianti ne tik susipažinti su programa, bet ir idėja kaip viską padaryti kuo tvarkingiau ir tiksliau. Nepaisant to, laimėtojus lėmė kūrybiškiausias išpildymas – išskirtiniai techniniai ir estetiniai sprendimai, panaudoti šioje užduotyje.  

Didžiai išaugęs susidomėjimas bei dalyvių rezultatai maloniai nustebino! Iš viso savo darbus pristatė 15 dalyvių, ir didžioji dalis jų buvo padaryti tikrai labai kruopščiai. Moksleivių užduotyje laimėjo Ina Piščalova, gudriai sugalvojusi padaryti veidrodinę rutuliukų trasos versiją. Na, o studentų užduotyje laimėjo Marius Petrauskas savąją trasą išvystęs iki bene tikro pramogų parko! Įdomiausia tai, kad studentų užduotyje laimėjo moksleivis. Tai tik įrodo, kad amžius – ne riba, o žinios ir gebėjimai įgaunami visiems to norintiems ir atkakliai dirbantiems! 

Džiaugiamės, kad turėjome galimybę artimiau supažindinti jaunimą su SOLIDWORKS nauda bei paskatinti rinktis inžinerinę studijų kryptį ateityje. Per kelias dienas sulaukus tokio milžiniško susidomėjimo bei minių šalia stendų, galime drąsiai teigti, kad artimiausiu metu Lietuvoje inžinerijos specialistų tikrai netruks!  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *