„MicroStation“ – paprasta naudoti su konfigūruojamomis naudotojo sąsajomis

Naudodami „MicroStation CONNECT Edition“ galite pritaikyti savo įrankius ir konfigūruoti failų standartus taip, kad jie atitiktų kliento reikalavimus, palengvintų darbų eigą ir leistų daugiau laiko skirti svarbesniems projektavimo darbams. 

CAD standartai ir reikalavimai 

Kiekvienas klientas ir skyrius turi CAD standartus, kurių privalu laikytis. Kai kurie įrankiai ir konfigūracijos, kurių reikalauja vieni klientai, nebūtinai naudojami kituose projektuose. Universali įrankių sąsaja nepalengvina darbo eigos ir sukelia poreikį atlikti daugybę veiksmų, kad rastumėte konkrečiam projekto projektui reikalingus įrankius. Būtinybė konfigūruoti CAD failo standartą kiekvienam naujam projektui taip pat prailgina jūsų darbo eigą. 

Taip neatsitiks, jei sukursite darbo erdves („WorkSpace“), kad sukonfigūruotumėte kiekvieno kliento, svetainės ar skyriaus CAD standartą ir apibrėžtumėte jų projektams dažniausiai naudojamus įrankius. Kiekvienam pradedamam naujam darbo rinkiniui galite pasirinkti darbo erdvę („WorkSpace“), kurioje iš anksto nustatytas failų CAD standartas ir sąsajos įrankiai. Tam pačiam klientui galite susikurti „WorkSpace“ su kliento pavadinimu, nustatyti reikiamą CAD standartą ir besikartojantiems projektams patogius įrankius. Nuo to momento bet kokiam naujai pradedamam ar atidaromam projektui nebereikia iš naujo gaišti laiko kuriant konfigūraciją.  

Kraštovaizdžio projektas 
Stoties projektas 
Tilto projektas 

„WorkSet“ ir „WorkSpace“ 

„WorkSet“ – tai projektai arba disciplinos, sugrupuotos „WorkSpace“. Taip pat galite nustatyti „WorkSet“ pavadinimą ir aprašymą, aplankų vietas ir nustatyti sukurtam „WorkSet“ unikalias pasirinktines savybes. 

Programoje „MicroStation“ sukurti darbo erdvę (WorkSpace) ir darbo rinkinį (WorkSet) labai paprasta ir intuityvu. Mūsų sprendimas padės jums prijungti failą prie tinkamos „WorkSpace“ ir „WorkSet“. Tiesiog atidarykite failą, dukart spustelėkite jį „Windows-Explorer“, ir „WorkSpace“ bei „WorkSet“ bus parinkti automatiškai. 

Vienam projektui ar disciplinai reikalingos priemonės gali skirtis nuo kitų. Programoje „MicroStation CONNECT Edition“ nustatote įrankius, reikalingus kiekvienai darbo eigai, kurią vykdote. Kiekviena darbo erdvė gali turėti asmeninę įrankių sąsają, o šie įrankiai vienu spustelėjimu atliks (beveik) viską už jus: 

  • įkelkite parametrinį elemento šabloną, kad nustatytumėte elemento atributus ir pateiktumėte elementų rinkinį; 
  • paleiskite teisingą įrankį (pvz., „Place Slab“); 
  • nustatykite reikiamus įrankių nustatymus. 

„WorkSpace“ ir „WorkSet“ turi iš anksto nustatytas naudotojo sąsajas, priklausomai nuo CAD standartų, kurių reikia jūsų projektavimo darbams. Kad būtų lengviau naudotis, galite patys susikurti sąsajos išdėstymą, pavyzdžiui, langą „Properties“ (savybės) pastatyti į dešinę arba į kairę, pasirinkti labiausiai reikalingą juostos darbo eigą ir skirtuką, pritaikyti klaviatūros nuorodas ir funkcinius klavišus ir t. t. „MicroStation CONNECT Edition“ išsaugos šiuos naudotojo nustatymus kaip naudotojo nuostatų dalį, saugomą atskirai kiekvienam naudotojui, susietam su jūsų „Windows“ prisijungimo vardu. 

Naudotis „MicroStation CONNECT Edition“ nesudėtinga. Viskas, ką jums reikia prisiminti, yra: 

  • atidaryti projekto failą; 
  • paleisti įrankį; 
  • pasirinkti teisingus nustatymus; 
  • vadovautis raginimais. 

IŠBANDYKITE SAVO NEMOKAMĄ 14 DIENŲ „MICROSTATION” VERSIJĄ ČIA