Užimtumo tarnyba prie LR SADM mokymų „Trimatis parametrinis projektavimas” atsiliepimai

Šią savaitę oficialiai pasibaigė mūsų nauja ir bene ilgiausia, net šešiolika darbo dienų (125val.) trukusi mokymų programa Trimatis parametrinis projektavimas

Per 16 mokymų dienų dalyviai įgijo tiek bazines, tiek aukštesnio lygmens bei specializuotas SOLIDWORKS žinias, kurias užtvirtino 6 SOLIDWORKS kursų baigimo sertifikatai pagal kiekvieną programą. Po mokymų, mokomoji literatūra liko dalyviams, t.y. kiekvienam po 6 vadovėlius.  

Mokymuose dalyvavo maksimalus dalyvių skaičius – 8.  Penki iš jų buvo registruoti bedarbiai iš VĮ Užimtumo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. 

Mokymų metu dalintasi teorinėmis žiniomis, bet žinoma, daugiausiai dėmesio buvo skirta praktiniams užsiėmimas – uždavinių sprendimui bei pavyzdžių modeliavimui ir pan.  

Mokymų dalyvių įspūdžiams dar neišdilus, dalinamės atsiliepimais apie kursą: 

Rokiškis, Kristina D. 

Ačiū, kad išmokėte modeliuoti ir kurti naujus objektus 3D erdvėje. Kursas puikiai parodė ir išmokė kokios didelės yra SOLIDWORKS galimybės. Kursas išsamus, platus su daug praktinių pavyzdžių. Labai naudingas grupinis užduočių atlikimas, kuris padeda užtvirtinti visą vadovėlių paruoštą informaciją, spręsti galimai gamyboje iškylančias problemas. Dėstytojai noriai dalinasi savo žiniomis ir patirtimi iš praktikos ir padeda įsisąmoninti SOLIDWORKS subtilybes.  

Puikiai sumodeliuotas kursas.  

Vilnius, Igor R. 

Puikūs jauni mokytojai, savo srities profesionalai. Trys savaitės ne tik neprailgo, bet ir labai įtraukė į visą trimačio projektavimo virtuvę. 

Po tokių kursų ir galimybės naujos atsiveria! 

Vilnius, Jonas P. 

Norėčiau padėkoti už pravestus SOLIDWORKS kursus. 
Iš tikrųjų buvo suteiktos puikios mokymo galybės tiek klasėje bei papildomai nuotoliniu pasiekiant klasės kompiuterį vakarais ir išeiginėmis dienomis iš namų. 

Pačios programos kursas pateiktas knygose. 

Tikiuosi gautos žinios bus pritaikytos tinkamai. Prisiminant gautas žinias bei pagalbos atveju konsultacijos iš jūsų pusės programos klausimais. 

Kaunas, Povilas P. 
Likau patenkintas jūsų organizuojamais SOLIDWORKS kursais. Mokymo programa išsami ir suprantama. Dėstytojas Justinas labai kruopščiai ir geranoriškai veda paskaitas. 

Dėl suspausto kursų grafiko gan sunku įsisavinti visą informaciją, nes jos tikrai daug. Laisvos dienos tarp mokymų būtų privalumas, lengviau įsisavinant kursų medžiagą, padirbant savarankiškai. 

Tad, mieli darbdaviai, jeigu ieškote inžinerinio projektavimo srities darbuotojų, dirbančių su SOLIDWORKS, pranešame, kad turime ką tik iškeptus ir dar “karštus” specialistus iš Vilniaus, Kauno ir Rokiškio.

Kontaktai pasiteiravimui  

UAB IN RE, SOLIDWORKS mokymo centras  

El.paštas: mokymai@inre.lt; +37061678350 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *