Pagrindiniai SOLIDWORKS Electrical 2022 atnaujinimai

Naujame Dassault Systèmes SOLIDWORKS® 2022 programų pakete yra gausu įrankių ir atnaujinimų, praplečiančių projektavimo, dokumentacijos kūrimo, projektų patikros ir valdymo galimybes. Didelis dėmesys skirtas SOLIDWORKS Electrical (Schematics 2D, Electrical 3D, SOLIDWORKS Routing) aplikacijomis, kurios suteikia naujus projektavimo įrankius, o taip pat leidžia patogiai kurti ir valdyti projektus bei bendradarbiauti su kolegomis.

SOLIDWORKS Electrical 2022 yra sparčiai auganti ir daugybę naujovių 2022 metų versijoje turinti SOLIDWORKS programų dalis.  Apžvelkime kelis pagrindinius programos patobulinimus:

Greitesnis laidų, kabelių ir pynių 3D trasavimas

Greitesnis laidų, kabelių ir pynių 3D trasavimas

Ženkliai pagreitintas laidų, kabelių ir pynių 3D trasavimas. Spartesnis trasavimas leidžia greičiau gauti reikiamą rezultatą, išbandyti daugiau komponentų išdėstymo variantų, nesunkiai patikrinti elektrotechninio projektavimo idėjas.

Programos atnaujinimai darbui su dideliais projektais

Programos atnaujinimai darbui su dideliais projektais

Atnaujinimų dėka dažniausiai naudojamos komandos (kopijavimas, įklijavimas, ištrynimas, gražinimas atgal) atliekamos greičiau. Taip pat optimizuota programa sparčiau dirba su dideliais projektais, sklandžiau perkeliami elektrotechninių schemų pakeitimai į 3D projekto modelį.  

Bendradarbiavimas ir darbas grupėje

Bendradarbiavimas ir darbas grupėje

Daugybė smulkių bendradarbiavimo įrankių atnaujinimų leidžia dirbti grupėje sklandžiai. Inžinierių grupė gali komfortiškai dirbti tame pačiame projekte, dalintis informacija, kurti schemas ir ataskaitas nesibaimindami dėl klaidų ar neatitikimų.

Electrical content portal duomenų bazės integracija

Electrical content portal duomenų bazės integracija

Electrical content portal – internetinė duomenų bazė, savyje talpinanti daugiau nei 100 mln. Įvairių gamintojų komponentų, naujoje SOLIDWORKS Electrical 2022 versijoje yra integruota į programą. Greita ir patogi paieška leidžia rasti projektui reikiamus komponentus, su visais techniniais duomenimis.

Žiniaraščiai ir ataskaitos

Žiniaraščiai ir ataskaitos

Ataskaitose ir žiniaraščiuose automatiškai sudedamos nuorodos į komponentus ir schemų simbolius. Nuorodos padeda patogiai naviguoti projekte ir greitai rasti reikiamą informaciją ne tik SOLIDWORKS Electrical programoje, bet ir išeksportavus projektą PDF formatu.

Pynių brėžinių kūrimo įrankių patobulinimai

Pynių brėžinių kūrimo įrankių patobulinimai

Atnaujinti laidų ir kabelių pynių brėžinio kūrimo įrankiai. Nuo šiol yra galimybė nurodyti kurie pynės segmentai yra pagrindiniai, o kurie turėtų būti atsišakojimai. Tai leidžia sukurti detalų pynės brėžinį su visais reikalingais matmenimis, pozicijomis, žiniaraščiais ir nuorodomis į papildomą techninę komponentų dokumentaciją greičiau ir su mažiau rankinio darbo.

Pynės su bendromis ar papildomomis jungtimis

Pynės su bendromis ar papildomomis jungtimis

Pynių brėžiniuose galima įtraukti išorines jungtis prie kurių nesijungia jokie laidai ar kabeliai. Tokių jungčių informaciją galima atvaizduoti standartinėmis jungimų ir elektros grandinių lentelėmis, taip pat galima pridėti jungties bloko atvaizdavimą kaip ir įprastoms jungtims. Šios išorinės jungtys suteikia papildomos informacijos ir  lankstumo kuriant detalius ir sudėtingus pynių brėžinius.

Laidų ir kabelių kreipiantieji laikikliai

Laidų ir kabelių kreipiantieji laikikliai

Papildomai pridėkite laidus ar kabelius prilaikančius elementus (backshell). Tiesūs ar kampiniai, laidų laikikliai pridedami prie jungčių jau ištrasavus laidus ir kabelius. Pridėjus laikiklius galima juos keisti, pasukti ar panaikinti pagal projekto poreikį, taip gaunant ypač tikrovišką galutinio projekto 3D modelį.

Laidų ir kabelių laikikliai brėžiniuose

Laidų ir kabelių laikikliai brėžiniuose

Laidų ir kabelių laikikliai atvaizduojami ir pynių brėžiniuose. Padarius pynės plokštuminį brėžinį, prie pynės pridėti tiesų ar kampiniai laidų laikikliai bus automatiškai atvaizduoti reikiamose pozicijose ir įtraukti į projekto žiniaraščius.

Minimalaus lenkimo spindulio kontrolė pynėms

Minimalaus lenkimo spindulio kontrolė pynėms

Išvenkite lenkimo spindulio klaidų automatiškai trasuodami laidus, kabelius ir jų pynes 3D modeliuose. Nubrėžus tik dalinius eskizus, SOLIDOWORKS Electrical 2022 parinks optimalų laidų ar kabelių ir pynių išdėstymą atsižvelgiant į leidžiamą laido lenkimo spindulį. Naujais įrankiais galima automatiškai sukurti tikrovišką pynės 3D modelį.

Išmanesnis ir greitesnis darbas kartu

SOLIDWORKS 2022 ir SOLIDWORKS Electrical 2022 patobulinimai buvo parengti teikiant ypatingą dėmesį kasdieninių, rutininių trunkančių operacijų automatizavimui, kad galėtumėte daugiau jėgų ir laiko skirti svarbesnėms, kūrybos ir išmonės reikalaujančioms veikloms. Tačiau kartu, naujosios funkcijos buvo sukurtos siekiant nustumti programos ribas dar toliau, jog darbas su kompleksinės geometrijos detalėmis, sudėtingomis konfigūracijų hierarchijomis bei dideliais projektais būtų dar patogesnis.

Per pastaruosius 18 mėnesių, labai nemažai SOLIDWORKS naudojančių įmonių jau prisijungė prie  3DEXPERIENCE® platformos, kad galėtų už prieinamesnę kainą ir lengviau pradėti naudotis kompleksiniu projektų duomenų bei dokumentų valdymo, darbo bei užduočių organizavimo, simuliacijos bei gamybos paruošimo įrankių sprendimu, kuriam net nereikia nieko instaliuoti į kompiuterį. Šiais laikais, kai tenka dirbti nuotoliniu būdu, sprendimas, leidžiantis dirbti iš bet kokio įrenginio be jokio specialaus parengimo ar galingų techninių parametrų tampa vis patrauklesnis.

Kadangi visi darbo įrankiai yra integruoti ir apjungti po vienu stogu, projektų vystymas nuo pirminio koncepto iki gamybos dar labiau pagreitėja ir supaprastėja, išvengiama klaidų bei nepatogumų, kylančių dirbant skirtingomis programomis, o galimybė asocijuoti projekto failus ir atskiras jų turinio detales su užduotimis, darbo srautais, darbuotojais ir jų grafikais labai palengvina komunikaciją ir darbo organizavimą. Visa tai leidžia maksimaliai išnaudoti įmonės resursus, bei greičiau pristatyti gaminius į rinką – o už tai klientai visada padėkos.