SOLIDWORKS sertifikatai studentams ir dėstytojams!

SOLIDWORKS sertifikatai studentams ir dėstytojams!

Būsimiesiems inžinierimas žengiant pirmuosius savo karjeros žingsnius šiandeninėje konkurencingoje darbo rinkoje, reikia pasitelkti visas įmanomas priemones, kurios teiktų pranašumų prieš kitus.

Jūsų žinioms daugiau svorio suteiks tarptautiniai SOLIDWOKS sertifikatai.

Lietuvos universitetai, kolegijos, kitos mokymo įstaigos, kurios naudoja SOLIDWORKS mokymo procese, savo studentams ir dėstytojams gali suteikti galimybes laikyti egzaminus ir gauti visame pasaulyje pripažįstamus tarptautinius SOLIDWORKS sertifikatus.

Tai yra nemokama, jeigu mokymo įstaiga turi aktyvią SOLIDWORKS Subscription Service prenumeratą.  

Jei Jūsų mokymo įstaiga dar nėra SOLIDWORKS akademinio sertifikavimo paslaugų teikėja, tiesiog atlikite kelis paprastus žingsnius:

  1. Atsakingas mokymo įstaigos asmuo turi užregistruoti mokymo įstaigą. Plačiau: Sertifikavimosi programa švietimo įstaigoms bei studentams
  2. Pateikite savo studentams kupono kodą (gausite tiek, kiek jums jų reikia, kad prijungtumėte  savo studentus) ir nuorodą į šią testavimo platformą, kurioje jie ras paprastas instrukcijas. 
  3. Paraginkite kiekvieną mokinį užsiregistruoti MySolidWorks for Students naudojant savo mokyklos „SOLIDWORKS Student Premium“ serijos numerį (prasidedantį 9020…). Tai nepaprastai vertingas informacijos ir išsamių elektroninių mokymosi kursų šaltinis, kuris padės jiems išlaikyti bet kurį atestavimo egzaminą. 

Sėkmingai išlaikę egzaminus ir gavę sertifikatus, studentai galės viešai juos paskelbi 3DEXPERIENCE ir SOLIDWORKS vartotojų atviroje duomenų bazėje bei socialiniuose tinkluose. Taip jie bus geriau matomi tarptautinėje ir Lietuvos darbo rinkose.

SOLIDWORKS tarptautinis sertifikatas yra geriausias būdas atverti savo ateities verslo duris.

Čia rasite papildomos informacijos apie akademinio sertifikavimo programą. Jei turite klausimų – kreipkitės, būtinai padėsime!