BALTTECHNIKA 2022 – įvyko!

Nespėjome sumirksėti, o jau prabėgo dar viena BALTTECHNIKA

Džiaugiamės, kad šiais metais gražinome tradicijas ir buvome ne tik parodos lankytojai, bet ir dalyviai. Per tris dienas sutikome ir pakalbinome šimtus Jūsų. Taip pat, savo patirtimi ir praktika dalinomės pranešimo konferencijoje bei seminaro metu.

Spalio 19 d., IN RE UAB Projektų vystymo vadovas dr. Arūnas Urbšys, kartu su partneriu, DBOX direktoriumi Linu Gelažansku pristatė pranešimą “Making Industry 4.0 Real” konferencijoje – „Naujo produkto kūrimo grandinės skaitmeninė transformacija diegiant inovatyvius automatizavimo sprendimus į projektavimo ir gamybos procesus”.

Konferencijos metu artimiau susipažinome su naujai atidaryta IN RE laboratorija „3DEXPERIENCE Works EXCELLENCE CENTER” Gamybos inovacijų slėnyje bei joje esančiais įrankiais, kurie padėjo tobulinti DBOX drono baterijų keitimo autonominę stotį. 

Daugiau 

BALTTECHNIKA uždarėme, spalio 21 d., dr. Arūno Urbšio seminaru, kurio centre programinė įranga – DriveWorks: „Kaip sukurti internetinį konfigūratorių, kad pralenkti konkurentus, sumažinti išlaidas ir efektyviai plėtoti savo verslą”.

Jo metu išsiaiškinome, kad sukurtas konfigūratorius suteikia galimybę būsimiems pirkėjams vaizdžiai trimatėje aplinkoje, bet kokiame įrenginyje – kompiuteryje, planšetėje ar net telefone – pamatyti kaip gaminys keičiasi pasirenkant opcijas ar keičiant išmatavimus, tuo pačiu įvertinant ir kainos skirtumus.   

Daugiau  

Be viso to, stende ir ne tik, aktyviai konsultavome Pramonės 4.0 klausimais ir ieškojome sparčiausių ir geriausių atsakymų kartu su Jumis, kurdami inžinerinę ateitį Lietuvoje.  

Dalinamės renginio akimirkomis ir sakome iki pasimatymo artėjančiuose „Kas naujo SOLIDWORKS2023?” seminaruose! 

Registracija ↓

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *